close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Czechy kawalerów oferty.

Osoby, które nie chcą inwestować czasu i pieniędzy w kierunku formalnego stopnia może pracować, aby zdobyć dyplom w zamian. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które właśnie ukończyły szkołę średnią lub tych, którzy chcą zmienić lub nadać tempa kariery.Republika Czeska jest w sercu Europy jest sąsiad Słowacja, Austria, Niemcy i Polska. Uniwersytety czeskie zaoferować wi… Czytaj więcej

Osoby, które nie chcą inwestować czasu i pieniędzy w kierunku formalnego stopnia może pracować, aby zdobyć dyplom w zamian. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które właśnie ukończyły szkołę średnią lub tych, którzy chcą zmienić lub nadać tempa kariery.

Republika Czeska jest w sercu Europy jest sąsiad Słowacja, Austria, Niemcy i Polska. Uniwersytety czeskie zaoferować wieloletnią reputację i ciekawych specjalności.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Czechy. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Czechy tutaj.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Czech College
Praga, Czechy

Program ten ma na celu przede wszystkim dostosowanie obcego wykształcona pielęgniarka ćwiczyć w Czechach systemu opieki.

Program ten ma na celu przede wszystkim dostosowanie obcego wykształcona pielęgniarka ćwiczyć w Czechach systemu opieki. -
Dyplom
Studia dzienne
Język angielski, Czech
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów