HEALTHCARESTUDIES

Osoby chcące uzupełnić swoje kariery lub edukacji mogą zapisać się do programu dyplomowego. Dyplomy mogą poprawić zestaw umiejętności ucznia i kwalifikacji poprzez przygotowanie ich do konkretnej karierze. Programy te zazwyczaj tylko przez krótki czas, aby zakończyć.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat z medycyny naturalnej

The International College of Healing Arts - Colegio Internacional de las Artes de la Sanidad
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Conroe + 1 więcej

Doktorat z Medycyny Naturalnej oferuje całościowe podejście do zapobiegania chorobom i wellness Medycyny Naturalnej general.Estudiar podjąć długoterminowe zobowiązanie do edukacji i pracy útil.Destinado przygotować, aby osiągnąć swoje cele zawodowe i przyczynić się do globalnej ekspansji naturalne, zdrowe i Medycyny Integracyjnej ...

Dyplom holistycznym żywieniu

Pacific Rim College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2020 Kanada Wiktoria + 1 więcej

Dyplom Holistic Nutrition to program 3-lata (6 semestrów), która bada stosowanie żywności do utrzymania zdrowia i leczeniu chorób. Ten najbardziej wszechstronny program holistycznego odżywiania w Kanadzie składa się zarówno z kursów teoretycznych, jak i praktycznych i obejmuje kursy gotowania i badań klinicznych.

Dyplom fitoterapii

Pacific Rim College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2020 Kanada Wiktoria + 1 więcej

Dyplom Fitoterapia jest programem 3-lata (6 semestrów), który bada zastosowanie lecznicze ziół północnoamerykańskich i europejskich. Studenci zapoznają się zarówno z tradycyjną wiedzą o ziołolecznictwie - przekazywaną w różnych światowych tradycjach na przestrzeni wieków - jak i współczesną wiedzą naukową.

Dyplom akupunktury i medycyny orientalnej

Pacific Rim College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Wrzesień 2020 Kanada Wiktoria + 1 więcej

Dyplom akupunktura i medycyna Wschodu jest program 4-lata (8 semestrów), które głęboko analizuje teoretyczne i kliniczne koncepcje akupunktura i medycyna Wschodu

PG Diploma in Healthcare Management and Leadership - CIQ, Wielka Brytania

Westford University College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 10 tyg. Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Zjednoczone Emiraty Arabskie Online Nigeria Lagos Republika Południowej Afryki Kapsztad Kuwejt Arabia Saudyjska Rijad Johannesburg Dammam Bahrajn Bahrajn Online Ghana Accra Kanada Toronto Dubai Canada Online Malezja Malezja online Jordania Amman Wielka Brytania UK Online + 26 więcej

Jakość opieki zdrowotnej jest kluczowa dla dobrobytu narodu i ważne jest posiadanie organizacji, które chciałyby mierzyć się zgodnie z międzynarodowymi standardami. Kursy mają na celu zapewnienie pracownikom służby zdrowia wiedzy i umiejętności potrzebnych, aby być skutecznym menedżerem w sektorze opieki zdrowotnej, wyposażając uczestników ze zrozumieniem zewnętrznego kontekstu działania organizacji opieki zdrowotnej, sposobu zarządzania nimi i technik analitycznych, które można zastosować w procesach decyzyjnych w sektorze zdrowia.

Dyplom w Weryfikacji Farmaceutycznego

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 100 godziny Styczeń 2020 Meksyk Buenavista + 1 więcej

Celem tego programu jest zapoznanie studentów z podstawami walidacji farmaceutycznej, aby poznać techniki ich stosowania, aby produkty podczas procesu produkcji były przechowywane w ramach ustalonych wcześniej parametrów jakościowych. Zdobądź wiedzę, która ma zastosowanie do opracowania procedur wspierających standaryzację procesów produkcyjnych różnych postaci farmaceutycznych.

Dyplom w Pracownikach Usług Rozwojowych

Fanshawe College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Londyn + 1 więcej

Czy uważasz, że pozytywny i bezpośredni wpływ na życie osób z niepełnosprawnością rozwojową jest karierą, którą warto realizować? Szukasz codziennej satysfakcji osobistej i zawodowej? Jeśli tak, program Fanshawe Worker Services Worker (DSW) poprowadzi Cię do Twoich celów.

Dyplom w ramach zarejestrowanej terapii masażu

Vancouver Career College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2020 Kanada Burnaby

Zdobądź podstawowe umiejętności i wiedzę, aby stać się masażystą w programie rejestracji masażu w Vancouver Career College . Zbadaj wiele tematów, w tym anatomię, fizjologię, stawy i układ nerwowy.