HEALTHCARESTUDIES.PL

Osoby chcące uzupełnić swoje kariery lub edukacji mogą zapisać się do programu dyplomowego. Dyplomy mogą poprawić zestaw umiejętności ucznia i kwalifikacji poprzez przygotowanie ich do konkretnej karierze. Programy te zazwyczaj tylko przez krótki czas, aby zakończyć.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat z medycyny naturalnej

The International College of Healing Arts - Colegio Internacional de las Artes de la Sanidad
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Conroe + 1 więcej

Doktorat z Medycyny Naturalnej oferuje całościowe podejście do zapobiegania chorobom i wellness Medycyny Naturalnej general.Estudiar podjąć długoterminowe zobowiązanie do edukacji i pracy útil.Destinado przygotować, aby osiągnąć swoje cele zawodowe i przyczynić się do globalnej ekspansji naturalne, zdrowe i Medycyny Integracyjnej ...

Dyplom holistycznym żywieniu

Pacific Rim College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2019 Kanada Victoria + 1 więcej

Dyplom Holistic Nutrition to program 3-lata (6 semestrów), która bada stosowanie żywności do utrzymania zdrowia i leczeniu chorób. Ten najbardziej wszechstronny program holistycznego odżywiania w Kanadzie składa się zarówno z kursów teoretycznych, jak i praktycznych i obejmuje kursy gotowania i badań klinicznych.

Dyplom fitoterapii

Pacific Rim College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2019 Kanada Victoria + 1 więcej

Dyplom Fitoterapia jest programem 3-lata (6 semestrów), który bada zastosowanie lecznicze ziół północnoamerykańskich i europejskich. Studenci zapoznają się zarówno z tradycyjną wiedzą o ziołolecznictwie - przekazywaną w różnych światowych tradycjach na przestrzeni wieków - jak i współczesną wiedzą naukową.

Dyplom akupunktury i medycyny orientalnej

Pacific Rim College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Wrzesień 2019 Kanada Victoria + 1 więcej

Dyplom akupunktura i medycyna Wschodu jest program 4-lata (8 semestrów), które głęboko analizuje teoretyczne i kliniczne koncepcje akupunktura i medycyna Wschodu

PG Diploma in Healthcare Management and Leadership - CIQ, Wielka Brytania

Westford University College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 10 tyg. Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah United Arab Emirates Online Nigeria Lagos Republika Południowej Afryki Cape Town Kuwejt Kuwait City Arabia Saudyjska Riyadh Johannesburg Dammam Bahrajn Bahrain Online Ghana Accra Kanada Toronto Dubai Canada Online Malezja Malaysia Online Jordania Amman Wielka Brytania UK Online + 27 więcej

Jakość opieki zdrowotnej jest kluczowa dla dobrobytu narodu i ważne jest posiadanie organizacji, które chciałyby mierzyć się zgodnie z międzynarodowymi standardami. Kursy mają na celu zapewnienie pracownikom służby zdrowia wiedzy i umiejętności potrzebnych, aby być skutecznym menedżerem w sektorze opieki zdrowotnej, wyposażając uczestników ze zrozumieniem zewnętrznego kontekstu działania organizacji opieki zdrowotnej, sposobu zarządzania nimi i technik analitycznych, które można zastosować w procesach decyzyjnych w sektorze zdrowia.

Dyplom w Pracownikach Usług Rozwojowych

Fanshawe College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock + 4 więcej

Czy uważasz, że pozytywny i bezpośredni wpływ na życie osób z niepełnosprawnością rozwojową jest karierą, którą warto realizować? Szukasz codziennej satysfakcji osobistej i zawodowej? Jeśli tak, program Fanshawe Worker Services Worker (DSW) poprowadzi Cię do Twoich celów.

Diploma in Molecular Nutrition and Food Inteligentnego Projektu

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 96 godziny Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Zapopan + 1 więcej

Celem tego programu jest dokładne przygotowanie się w megatrendach żywienia, aby można było używać jedzenia i stylu życia jako lekarstwa. Zastosuj to, czego się nauczyłeś w praktyczny i użyteczny sposób w swoich pacjentach, projektach i firmach na rzecz zdrowia.

Diploma in Marketing Farmaceutyczny

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 139 godziny Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Mexico City Santa Fe + 2 więcej

Celem tego programu jest skuteczne i znakomite wykonywanie funkcji marketingowych w przemyśle farmaceutycznym z operacjami w Meksyku.

Dyplom w Pharmaceutical Quality Assurance

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 120 godziny Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Mexico City + 1 więcej

Celem tego programu jest poznanie, z praktycznym i zastosowanym podejściem, elementów planowania, organizowania, kontrolowania i kierowania jakością produkcji farmaceutycznej w celu zagwarantowania optymalnej jakości wytwarzanych leków.

Diploma in Management Farmaceutycznego

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 100 godziny Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Buenavista Mexico City + 2 więcej

Celem tego programu jest zapoznanie się z aktualnymi koncepcjami administracji i ekonomii stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym w celu optymalizacji zasobów ludzkich i materialnych przedsiębiorstw z kompleksową wizją rentowności biznesu.

Dyplom w Weryfikacji Farmaceutycznego

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 100 godziny Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Mexico City + 1 więcej

Celem tego programu jest zapoznanie studentów z podstawami walidacji farmaceutycznej, aby poznać techniki ich stosowania, aby produkty podczas procesu produkcji były przechowywane w ramach ustalonych wcześniej parametrów jakościowych. Zdobądź wiedzę, która ma zastosowanie do opracowania procedur wspierających standaryzację procesów produkcyjnych różnych postaci farmaceutycznych.

Dyplom w ramach zarejestrowanej terapii masażu

Vancouver Career College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Kanada Burnaby

Zdobądź podstawowe umiejętności i wiedzę, aby stać się masażystą w programie rejestracji masażu w Vancouver Career College . Zbadaj wiele tematów, w tym anatomię, fizjologię, stawy i układ nerwowy.