Zdrowia Dyplomy

Istnieje wiele dyplomy zdrowotne oferowane w wielu szkołach medycznych i uniwersytetach na całym świecie. Istnieją różne rodzaje dyplomu dostępne w Biochemii, akupunktura, ratowników medycznych, nauk medycznych, żywienie, Medycyny Weterynaryjnej, pielęgniarstwa, stomatologii, farmacji, i wiele innych. Dyplomy służyć wiele celów dla różnych uczniów: czasami są wykorzystywane w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowego i kwalifikacji, lub w celu wypełnienia luki między różnymi fazami studiów akademickich. Różnorodność różnych dyplomów zdrowotnych mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych dyplomów wymienionych poniżej.

Nowo dodane dyplomy z opieki zdrowotnej

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Dyplom Studiów Podyplomowych W Zakresie Demografii

Czerwiec 9, 2018
Jest to wyjątkowy program oferujący profesjonalne szkolenie w zakresie badań populacyjnych, które podkreślają epidemiologię zdrowotną i społeczną.

University of Essex Online

PG Dip International Healthcare Management

Czerwiec 4, 2018
Rozwijaj pewność siebie i zdobądź umiejętności przywódcze, które zapewnią ci sukces w globalnym sukcesie dzięki naszemu podyplomowemu dyplomowi w zakresie międzynarodowego zarządzania opieką zdrowotną. Zwiększ swoją wiedzę i zrozumienie teorii zarządzania, wyzwań, praktyk i dowiedz się, jak skutecznie prowadzić w globalnym środowisku opieki zdrowotnej.… [+] [-]

The New England School of English

Kurs Języka Angielskiego Medycznego

Maj 8, 2018
Medical English to kurs po szkole, który ma na celu nauczyć studentów typowej angielskiej terminologii medycznej w różnych zastosowaniach.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację