Zdrowia Dyplomy

Istnieje wiele dyplomy zdrowotne oferowane w wielu szkołach medycznych i uniwersytetach na całym świecie. Istnieją różne rodzaje dyplomu dostępne w Biochemii, akupunktura, ratowników medycznych, nauk medycznych, żywienie, Medycyny Weterynaryjnej, pielęgniarstwa, stomatologii, farmacji, i wiele innych. Dyplomy służyć wiele celów dla różnych uczniów: czasami są wykorzystywane w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowego i kwalifikacji, lub w celu wypełnienia luki między różnymi fazami studiów akademickich. Różnorodność różnych dyplomów zdrowotnych mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych dyplomów wymienionych poniżej.

Nowo dodane dyplomy z opieki zdrowotnej

American National University

Dyplom Technika Obsługi Centralnej Sterylnych Serwisantów

Luty 15, 2018
Program dyplomowy Central Service Sterile Processing Technik jest Twoim zadaniem na drodze do jednej z najbardziej ekscytujących dziedzin kariery w służbie zdrowia. Technika Centralnego Serwisu / Sterylnego Przetwarzania jest nie tylko integralną częścią opieki zdrowotnej, ale jest również niezbędnym elementem programu studiów kooperatywnych Surgical T… [+]echnology i Central Sterile Processing oraz programu certyfikacyjnego Surgical First Assistant. [-]

Instituto Piaget

Fizjoterapia: Specjalizacja W Interwencji Mięśniowo-szkieletowego

Luty 11, 2018
fizjoterapeutów, którzy podejmują ten absolwent z umiejętnościami interweniować w mięśniowo obszarze autonomii zawodowej.

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Diploma In Management Farmaceutycznego

Luty 13, 2018
Uczestnik zna podstawy administracji przemysłu farmaceutycznego i zrozumieć jego stosunek do sukcesu organizacji branżowych. Integracja ta wiedza da uczestnikowi bardziej kompleksowe spojrzenie na wyzwania i możliwości dla branży farmaceutycznej.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację