Zdrowia Dyplomy

Istnieje wiele dyplomy zdrowotne oferowane w wielu szkołach medycznych i uniwersytetach na całym świecie. Istnieją różne rodzaje dyplomu dostępne w Biochemii, akupunktura, ratowników medycznych, nauk medycznych, żywienie, Medycyny Weterynaryjnej, pielęgniarstwa, stomatologii, farmacji, i wiele innych. Dyplomy służyć wiele celów dla różnych uczniów: czasami są wykorzystywane w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowego i kwalifikacji, lub w celu wypełnienia luki między różnymi fazami studiów akademickich. Różnorodność różnych dyplomów zdrowotnych mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych dyplomów wymienionych poniżej.

Nowo dodane dyplomy z opieki zdrowotnej

CSM Academy International

Dyplom WSQ w badaniach klinicznych

Wrzesień 12, 2018
Dyplom WSQ w badaniach klinicznych zapewnia uczniom doskonałą podstawę do kontynuowania studiów.

IGEC

Dyplom pielęgniarstwa

Wrzesień 12, 2018
Ten kurs zapewnia umiejętności i wiedzę do pracy jako zapisana pielęgniarka pod nadzorem zarejestrowanej pielęgniarki w różnych ustawieniach, w tym ostrej, starszej opieki, społeczności, rehabilitacji i zdrowia psychicznego.

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Dyplom studiów podyplomowych w zakresie demografii

Czerwiec 9, 2018
Jest to wyjątkowy program oferujący profesjonalne szkolenie w zakresie badań populacyjnych, które podkreślają epidemiologię zdrowotną i społeczną.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację