Zdrowia Dyplomy

Istnieje wiele dyplomy zdrowotne oferowane w wielu szkołach medycznych i uniwersytetach na całym świecie. Istnieją różne rodzaje dyplomu dostępne w Biochemii, akupunktura, ratowników medycznych, nauk medycznych, żywienie, Medycyny Weterynaryjnej, pielęgniarstwa, stomatologii, farmacji, i wiele innych. Dyplomy służyć wiele celów dla różnych uczniów: czasami są wykorzystywane w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowego i kwalifikacji, lub w celu wypełnienia luki między różnymi fazami studiów akademickich. Różnorodność różnych dyplomów zdrowotnych mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych dyplomów wymienionych poniżej.

Nowo dodane dyplomy z opieki zdrowotnej

College of the Rockies

Dyplom w kinezjologii

Styczeń 16, 2019
Kinezjologia (czasami określana jako ludzka kinetyka) jest nauką o ludzkim ciele w ruchu. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię ruch ludzi na poziomie komórkowym, czy na poziomie społecznym czy coś pomiędzy, kinezjologia jest rozwijającą się dziedziną oferującą różnorodne kariery i możliwości edukacyjne.

Université de Saint-Boniface

Dyplom pielęgniarstwa pomocniczego

Styczeń 14, 2019
Celem tego programu jest kształcenie studentów z wiedzą, umiejętnościami, krytycznym myśleniem i postawami niezbędnymi do bezpiecznego, kompetentnego i profesjonalnego ćwiczenia asystentów pielęgniarskich w ramach zespołu opieki zdrowotnej.

Stenberg College

Dyplom w Asystent Opieki Zdrowotnej

Grudzień 1, 2018
Asystenci opieki zdrowotnej zapewniają wsparcie osobom starszym i pomagają im utrzymać poziom niezależności, jednocześnie łagodząc ból i poprawiając jakość życia. Będziesz dbał o osoby o zmniejszonych zdolnościach do samodzielnej opieki oraz o wspieranie i utrzymanie niezależności i zaufania klienta.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację