Read the Official Description

o studiach

Kurs Medycyna licencjackie odbywa się poprzez umowę z UM - Uniwersytet Moron, a dla Brazylijczyków z gimnazjum lub całkowitym wyższym wykształceniem, którzy chcą uzyskać tytuł doktora.

Ze względu na duże zapotrzebowanie na brazylijskich studentów, którzy marzą o szkolenia w zakresie medycyny, ale mają trudności finansowe i dostępności do istniejących instytucji w naszym kraju, instytucje porozumienia opracował ten unikalny program.

W ramach projektu oferowane przez ISPED został opracowany w 2009 roku we współpracy z UM - Uniwersytet Moron, a pierwsza klasa zaczęła się w 2010 roku, tworząc do końca 2015 r.

Obecnie istnieje około 5000 brazylijskich studentów studiujących medycynę w Argentynie, rozproszone w różnych uniwersytetach, które są uważane za najlepsze na świecie i referencje na różne tematy związane z karierą.

W tej sytuacji, instytucje zaangażowane w realizację projektu postanowili stworzyć różnice w brazylijskich studentów studiów poprzez kursy, których celem jest lepsze przygotowanie do istniejącego badania rewalidacji w Brazylii, które są zawarte w historii Uniwersytetu, a szczególnie w zakresie szkolenia właściwych lekarzy zawód z jakością w naszym kraju.

Zawartość programu jest podobna do brazylijskich uniwersytetów, która ułatwia uznawanie tytuł uzyskany w Argentynie i zrealizować marzenie praktyczny i opłacalny ekonomicznie sposób przez setki ludzi.

Mechanizmy różnicowe

 • Ciągłe monitorowanie w czasie sześciu lat trwania kursu z wyłącznie własnym sekretariatem służyć brazylijskich studentów.
 • Zatwierdzony proces selekcji nie musi brać golfowe bilet (znany również jako CBC w Argentynie uniwersytety).
 • Około 1700 godzin / klas brazylijskich przedmiotów włożonych w historii Uniwersytetu, według ostatnich badań rewalidacji Brazylii (Exclusive).
 • Czesne o wartości do 3 razy niższe w porównaniu do innych uczelni prywatnych w Brazylii.
 • Intensywny kurs języka hiszpańskiego trwający semestr uczyć się miejscowego języka.
 • Uregulowanie niezbędnej dokumentacji od właściwych organów studiować w Argentynie.
 • Przygotowanie studentów poprzez wydarzenia teoretyczne i praktyczne do aktualizacji odpowiednie tematy do brazylijskiej medycynie w ciągu każdego roku kursu.
 • Kurs przygotowawczy do egzaminu z revalidate i innych dokumentów potwierdzających rewalidacji, dostępne w ciągu ostatniego roku.
 • pomoc informacyjną w trakcie kursu w zakresie mieszkalnictwa, zdrowia, transportu, żywności, między innymi.
 • stały kontakt z członkami rodziny w Brazylii w celu uzyskania niezbędnych informacji na temat ucznia w Argentynie.
 • Wirtualne środowisko dostępne dla uczniów, rodziców i / lub opiekunów zobacz oceny, wydajność i wszystkie życia naukowego studenta.
 • Praktyczne zajęcia w dużych szpitalach i klinikach w Argentynie od pierwszego roku studiów.
 • Międzynarodowe doświadczenie przeprowadzone z coraz instrument lekarskie wystawione przez Uniwersytet jako jeden z najlepszych na świecie, zdobywając nagrody w całej Europie i Ameryce Łacińskiej, w kierunku mężczyzny, który zrewolucjonizował karierę medyczną poprzez wynalezienie sztucznego serca.
 • Wsparcie i nadzór ISPED już znane w dziedzinie edukacji międzynarodowej poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług dla specjalistów uczestniczy magistra i doktora w krajach Ameryki Południowej.
Program taught in:
Język hiszpański
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2019
Mar. 2019
Duration
6 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019
Application deadline
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline

Luty 2019

Mar. 2019