Read the Official Description

Jesteśmy wiodącym ośrodkiem badań w Londynie w zakresie pielęgniarstwa, położnictwa, pokrewnych zawodów medycznych, zdrowia publicznego i opieki społecznej. 80% naszych badań dotyczących zawodów związanych z opieką zdrowotną i pielęgniarstwem uzyskało najwyższą ocenę 4 * lub 3 * za "wpływ" (zasięg i znaczenie) -Research Excellence Framework (REF) 2014.

Członek personelu, ekspert w wybranej dziedzinie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za prowadzenie i wspieranie twojego programu badawczego. Jako student badawczy staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej.

Doktorat z definicji jest oryginalnym wkładem do wiedzy. Stopień naukowy różni się od kursu dydaktycznego. Studenci badań mają samodzielnie kierować swoją naukę przy wsparciu zespołu nadzorczego.

Szkoła Zdrowia i Opieki Społecznej prowadzi comiesięczny program doktorancki, w którym można spotkać się z uczniami w różnych punktach studiów doktoranckich i skorzystać z pomocy rówieśników oraz sesji wspierających naukę. Istnieją również sesje rozwojowe organizowane przez Centralny Urząd Badawczy dla studentów badawczych LSBU oraz tętniąca życiem doroczna Szkoła Letnia.

Aby uzyskać nieformalną dyskusję na temat składania wniosku, prosimy o kontakt z profesorem Nicolą Thomasem: nicola.thomas@lsbu.ac.uk


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Możliwość zatrudnienia


Rozwój umiejętności badawczych

Wszyscy studenci biorący udział w badaniach są zobowiązani do udziału w programie rozwoju umiejętności kluczowych, którego celem jest rozwijanie umiejętności, które można przekazywać, oprócz tych, które są wykorzystywane przy przeprowadzaniu badań. Szkolenie w zakresie metod badawczych jest dostępne poprzez częste seminaria badawcze.

W razie potrzeby student może częściowo uczestniczyć w odpowiednich kursach magisterskich dostępnych w Szkole, a w szczególności w jednostkach dotyczących metodologii badań. W niektórych przypadkach zachęca się uczniów do studiowania na innych kursach dostępnych na uniwersytecie lub na zewnątrz w celu poprawy ich ogólnej wiedzy w wybranych dziedzinach.

Ponadto mogą być zachęcani do udziału w kursach językowych mających na celu poprawę ich umiejętności ustnych i pisemnych - zarówno istotnych w ich przyszłej karierze zawodowej.


Zbywalne umiejętności

Stopień naukowy zapewni ci wiele umiejętności, które można przekazywać. Samodyscyplina, zapotrzebowanie na klarowne analityczne myślenie i umiejętność przekonywania krytyki innych, stają się czymś konstruktywnym i stanowią wyjątkowy trening dla niemal każdego rodzaju kariery. Ekscytacja i satysfakcja z poszukiwania nowych faktów, nowego pomysłu lub nowego sposobu patrzenia na coś może być bardzo satysfakcjonująca.


Udział w konferencjach

Badacze są często sponsorowani, aby uczestniczyć w konferencjach krajowych i międzynarodowych oraz spotykać się z czołowymi naukowcami w swoich dziedzinach i prezentować wyniki swoich badań. Postęp wszystkich studentów badawczych jest formalnie monitorowany przez Komitet ds. Badań Naukowych Uniwersytetu.

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

  • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
  • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Wymagania wstępne

Od kandydatów ubiegających się o uzyskanie stopnia naukowego na LSBU oczekuje się zwykle dobrego stopnia honoru (2: 2 i więcej) oraz odpowiedniej kwalifikacji podyplomowej, najlepiej merytorycznej na poziomie magisterskim. W ramach zgłoszenia należy również podać dwa akademickie referencje. Będziesz również zobowiązany do okazania dowodu potwierdzającego wszystkie twoje kwalifikacje. Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, będziesz musiał udowodnić swoje kompetencje w języku angielskim, pokazując wynik IELTS co najmniej 7,0 na poziomie podyplomowym. Przed złożeniem oferty zostaniesz zaproszony na rozmowę z potencjalnym przełożonym osobiście lub przez telefon.


Akademicki program zatwierdzania technologii

Jeśli jesteś obywatelem spoza UE / EOG, być może będziesz musiał złożyć wniosek do Foreign and Commonwealth Office (FCO) o zatwierdzenie z Academic Technology Approval Scheme (ATAS) w celu zbadania tego kursu. Jest to wymagane do zapisania się na uniwersytet lub uzyskania Potwierdzenia Przyjęcia Studiów (CAS), jeśli chcesz złożyć wniosek o wizę Tier 4 General. Pamiętaj, że certyfikat ATAS nie jest wymagany, aby złożyć wniosek o kurs w LSBU i otrzymać ofertę.

Możesz znaleźć więcej informacji na temat tego, czy będziesz tego wymagać na stronie FCO oraz w naszym przewodniku MyLSBU do Academic Technology Approval Scheme.

Proces uzyskiwania certyfikatu ATAS może zająć trochę czasu, dlatego ważne jest, aby sprawdzić, czy jest ono potrzebne tak wcześnie, jak to możliwe, aby można było złożyć wniosek o certyfikat, aby uzyskać go we właściwym czasie. Nieprzedstawienie ważnego certyfikatu ATAS może spowodować opóźnienia w otrzymaniu Twojego CAS lub może nie być możliwe zapisanie Cię na uniwersytet.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Program taught in:
Język angielski

See 76 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 11, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Wrześ. 23, 2019
Duration
3 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,325 GBP
Opłata roczna za cały rok w Zjednoczonym Królestwie / UE: 4260 £; Roczny 1 w pełnym wymiarze godzin Opłata międzynarodowa: 13125 GBP. Rok 1 w niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / unijna: 2556 GBP; Rok 1 w niepełnym wymiarze Opłata międzynarodowa: 7875 GB
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Data końcowa
Mar. 31, 2022
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 23, 2019
Data końcowa
Czerwiec 4, 2022
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Data końcowa
Wrześ. 30, 2022
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 27, 2020
Data końcowa
Stycz. 21, 2023
Application deadline
Data początkowa
Luty 2020
Data końcowa
Stycz. 21, 2023
Application deadline

Kwiec. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Mar. 31, 2022

Wrześ. 23, 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Czerwiec 4, 2022

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Wrześ. 30, 2022

Stycz. 27, 2020

Location
Application deadline
Data końcowa
Stycz. 21, 2023

Luty 2020

Location
Application deadline
Data końcowa
Stycz. 21, 2023