Doktorat z fizykoterapii

Informacje ogólne

Opis programu

Doktorat z fizykoterapii

Przegląd

Oferujemy podstawowy stopień doktora fizykoterapii, składający się z 100 godzin semestralnych kursów zawodowych na sześciu semestrach. Nasz program obejmuje 30 tygodni pełnoetatowych powiązań klinicznych i czterotygodniowy specjalistyczny obrót kliniczny. Nasz program doktora fizykoterapii działa na super semestrze. Jesienią semestry zaczynają się 1 lipca i trwają do końca grudnia, a wiosenne semestry trwają od stycznia do czerwca.

Nasi studenci pierwszego roku obejmuje kursy w zakresie badań, patologii, fizjologii, anatomii, kinezjologii, neuronauki i podstawy kliniczne.

W drugim roku uczniowie będą stosować materiały poznane w pierwszym roku i skupiać się na zarządzaniu całym pacjentem, ze szczególnym naciskiem na badanie, ocenę i interwencję pacjentów z problemami mięśniowo-szkieletowymi, nerwowo-mięśniowymi i / lub krążeniowo-płucnymi.

Trzeci rok składa się z trzech 10-tygodniowych rotacji klinicznych i selektywnej czterotygodniowej rotacji. Ponadto istnieje krótki 10-tygodniowy semestr, który pozwala uczniom zebrać pojęcia zdobyte podczas całego programu i przygotować ich do wejścia w profesjonalny świat.

Nasz wydział posiada certyfikat zarządu w wielu dziedzinach specjalistycznych, w tym elektrofizjologii klinicznej, geriatrii, neurologii, ortopedii i fizycznej terapii sportowej.

Centrum University of Texas Health Science Center at San Antonio jest akredytowane przez Komisję w Colleges of Southern Association of Colleges and Schools, 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia. 30033-4097, aby wydawać dyplomy i licencjaty, magisterskie, doktoranckie i zawodowe. Instytucja została ostatnio poddana przeglądowi i potwierdzona w 2008 r. Akredytacja instytucji rozciąga się na okres do 2018 r. I obejmuje wszystkie programy oferowane w głównym kampusie instytucji, a także wszystkie oferowane na wszystkich rozbudowanych stronach programu.

Jesteśmy UT Health San Antonio. z UT Health San Antonio na Vimeo.

Program na pierwszy rzut oka

Ten program jest częścią Zakładu Fizykoterapii.

Wymagania

  • Licencjat z regionalnie akredytowanej instytucji
  • Uzupełnij wymagania wstępne programu do 1 czerwca roku rejestracji
  • Ogólna GPA 3.2
  • Wymagania wstępne matematyki / nauk ścisłych GPA 3.2
  • 50 godzin obserwacji fizykoterapii111398_111368_Physical.jpg

Termin składania wniosków

Wcześniejszy termin podjęcia decyzji: 15 sierpnia, Ostateczny termin: 1 października

Czesne

.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

We are leaders in health professions education. Our faculty practice within their respective fields, providing the most up-to-date care to patients. They teach our students the latest methods and tech ... Czytaj więcej

We are leaders in health professions education. Our faculty practice within their respective fields, providing the most up-to-date care to patients. They teach our students the latest methods and techniques. Our faculty members understand current research and translate it into the classroom and clinical experience for our students. Pokaż mniej