Przeczytaj oficjalny opis

3 NAJWYŻSZE UNIWERSYTETY = 1 EUROPEJSKI DOKUMTA / strong> Wszyscy studenci będą oprócz ABMS Szwajcaria doktorat doktora nauk wspólnych z Uniwersytetem w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Państwowym Uniwersytecie Tarasem Szewczenkiem (KNU). ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie. 3 Najlepsze uniwersytety europejskie = Najlepszy program wirtualny / online = 1 Najlepszy doktorat europejski SZWAJCARIA + UE + TOP RANKED 500 Zwiększ swoją wiedzę na temat ABMS Połącz się z uczniami i liderami tak samo jak Ty w naszych internetowych programach doktoranckich. Pójdziesz tak daleko, jak twój umysł zabierze Cię jako doktoranta w ABMS.

Dla naukowców i nauczycieli akademickich Doktorat ds. Żywienia (DBA) oznacza najwyższy poziom osiągnięć w każdej dyscyplinie akademickiej.

Jest to część pracy z dietetykiem, że on lub ona ma do przeprowadzenia promocji zdrowszych nawyków żywieniowych. Są liczone w jednym z rodzajów medycyny zapobiegawczej. Faktem jest, że ludzie, które wykazują pozytywny stosunek do przyjęcia zdrowych nawyków żywieniowych są bardziej aktywni i żyć dłużej i aktywne życie. Tendencja związane z rozprzestrzenianie fast food szybko rozprzestrzenia się w świecie. Ludzie wolą pikantne przysmaki z restauracji ponad domowe posiłki. Doprowadziło to do wielu problemów związanych ze zdrowiem i widoczne na potrzebę odpowiednio przeszkolony dietetyków powstaje mocniej niż kiedykolwiek. Dlatego ci, którzy są zainteresowani w realizacji kariery jako dietetycy mogą dostać doktorat z żywienia bardzo łatwo ze źródeł internetowych.

Faktem jest, że większość populacji światowi ten ma problemy zdrowotne z powodu złych nawyków żywieniowych. Ludzie w dzisiejszych czasach są bardziej masywne, mniej aktywne i silne w stosunku do ludzi z przeszłości. Tego rodzaju wydarzenia odegrały znaczącą rolę w występowaniu wielu niebezpiecznych problemów zdrowotnych, takich jak cukrzyca, otyłość i anomalii kardiologicznych, itp Warunki panujące silnie sugerują, że nie jest wybitny potrzeba nacisku na jedzenie, które jest konsumowane przez ludzi i wartości odżywczych w jej posiadaniu, ponieważ jest to coś, co bezpośrednio wpływa na aspekty związane ze zdrowiem ludzi. Jest to znaczny wzrost w leczeniu wielu chorób, które powstają tylko ze względu na brak właściwego odżywiania i to zmusiło ludzi do zdobycia wiedzy na temat żywności i wartości odżywczej, a to doprowadziło do powstania wielu miejsc pracy dla tych, którzy posiadają doktorat z Odżywianie. Jest mnóstwo szkół internetowych, które oferują internetowe kursy edukacyjne związane z odżywianiem, ale ABMS Open University można uznać za jeden z najlepszych. Na ABM nie tylko uważają o Żywienia, nasz DBA w Nutrition to mieszanka zarządzania i Żywienia dać kolejne doświadczenie o tym, jak być prawdziwym liderem w branży żywności i żywienia.

Można stwierdzić z pewnością, że Doctorial w Nutrition zapewni Ci nie tylko świetną ścieżkę kariery, ale również będziesz miał satysfakcję, że pomagają ludziom poprzez poprawę ich stanu zdrowia. Będziesz się ludziom żyć aktywnie, długie i zdrowe życie. Zarządzanie Odżywianie jest o przeprowadzenie właściwego zarządzania zdrowiem i radzenia sobie z systemów żywnościowych takich jak zarządzanie kulinarnej sztuki, itp zarządzania jest to wielkie pole i jeśli są wspierane przez silne kwalifikacji edukacyjnych, jak doktorat z żywienia, to istnieje wiele korzyści, które związane kariery można podziwiać. Wreszcie ABMS Open University jest idealnym rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą zarobić na doktorat z żywienia.

W naszych programach doktoranckich:

 • Opracowanie i stosowanie innowacyjnych metod badawczych.
 • Zdobądź najwyższą jakość edukacji.
 • Osiągnąć wiedzę do publikowania w recenzowanych czasopismach.
 • Zostań pomyślnym doktoranckim badaczem i pedagogiem.
Doktor wybierze kierownictwo na następny poziom. W naszych programach doktoranckich:
 • Badanie i stosowanie innowacyjnych metod badawczych.
 • Łączenie badań stosowanych i praktyki zawodowej.
 • Przygotuj się do wpływu na politykę i praktykę.
 • Dowiedz się strategii ułatwiających skuteczniejsze, dostosowywalne organizacje i generujących pozytywne zmiany.
 • Zostań bardziej innowacyjnym liderem w swojej dziedzinie.
Język studiów: ten program nauczania nauczał w całości w języku angielskim.

Mamy cztery spożycia rocznie: styczeń, kwiecień, lipiec i październik

Moduły:

 • Żywienie - zarządzanie usługami żywnościowymi
 • Zarządzanie globalne
 • Zarządzanie strategiczne i przywództwo
 • Zarządzanie projektami
 • Strategiczne analizy systemów informacyjnych
 • Księgowość i finanse
 • Metody badawcze
 • Elektroniczne metody badawcze
 • Dynamiczne strony internetowe

Warunki przyjęć:

Czas trwania: jeden rok akademicki + praca dyplomowa (praca rozpoczyna się od 1 do 5 lat) Dyplom: DBA w żywieniu Wiek: minimalny wiek 25 lat Poprzednie studia: magisterskie lub równoważne LUB 7 lat Doświadczenie menedżera + licencjat lub równoważny poziom języka angielskiego: IELTS lub równoważny ( Metody nauczania : Opłata online : 19900 Euro Europejskie ramy kwalifikacji: ten program jest równoznaczny z poziomem EQF 8 (doktorat) Uwaga: opłata za studia nie jest wyższa niż w przypadku, gdy studenci nie uczęszczają do szkół wyższych Zawierają opłatę za aplikację i rezerwację (w celu zagwarantowania miejsca nauki) w wysokości 240 euro (jednorazowa płatność i bezzwrotna).
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
2 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,050 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa