Doktor pielęgniarstwa (DNP)

Informacje ogólne

Opis programu

Transformacja opieki zdrowotnej w sprawiedliwym i ludzkim świecie

Program Doctor of Nursing Practice (DNP) na Uniwersytecie Seattle oferuje pielęgniarkom z tytułem licencjata i absolwentom szkół wyższych bez doświadczenia w opiece zdrowotnej możliwość odgrywania decydującej roli w transformacji opieki zdrowotnej. Jako pielęgniarka z praktyką zaawansowaną będziesz miał możliwość oferowania opieki osobom i rodzinom w różnych sytuacjach zdrowotnych, od sytuacji wysokiego ryzyka, którym towarzyszą stresory fizyczne i psychospołeczne, po długoterminową opiekę nad pacjentem. Nasi Lekarze Praktyki Pielęgniarskiej są poszukiwani ze względu na ich intelekt i umiejętności ukierunkowane na misję oraz uznani w całej branży za wyjątkowo życzliwych opiekunów i liderów.

Studia doktoranckie w naszym uznanym w całym kraju College of Nursing prowadzą do uzyskania stopnia doktora pielęgniarstwa, z rygorystycznym programem nauczania i dostępem do praktycznego doświadczenia w naszym najnowocześniejszym laboratorium Clinical Performance.

Osoby niebędące pielęgniarkami mogą uzyskać doktorat kliniczny za cztery lata. RN z tytułem licencjata mogą zdobyć DNP w ciągu trzech lat. RN z tytułem magistra mogą zdobyć DNP w ciągu dwóch i pół roku.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Seattle University College of Nursing is dedicated to preparing values-based, compassionate nursing professionals who will serve the health care needs of our community, especially the frail, vulnerabl ... Czytaj więcej

Seattle University College of Nursing is dedicated to preparing values-based, compassionate nursing professionals who will serve the health care needs of our community, especially the frail, vulnerable and underserved. Pokaż mniej