Read the Official Description

Ten 100% program online koncentruje się na rozwijaniu edukatorów zawodów związanych z opieką zdrowotną. Unikalna w swojej klasie, ten internetowy program jest przeznaczony do praktykowania klinicystów, nauczycieli opieki zdrowotnej, liderów i dyrektorów, którzy pragną realizować swoją pasję do nauczania.

  • Przewodniczący: dr Erin Breitenbach
  • Napisy: 55
  • Koszt / kredyt: 671 USD
  • Koszt całkowity: 36 905 USD
  • Długość: średnio 3 lata (maksymalnie 7 lat)

Przegląd

Program doktora edukacji w zawodzie lekarza (EdD) na AT Still University (ATSU) koncentruje się na rozwijaniu wychowawców zawodów medycznych. Ta unikalna w swojej klasie program online obejmuje praktyczne nauczanie oparte na doświadczeniu, a nie nauczanie oparte na badaniach. To prestiżowe zawody medyczne przeznaczone są dla praktykujących klinicystów, nauczycieli opieki zdrowotnej, liderów i dyrektorów, którzy pragną realizować swoją pasję do nauczania.

Biorąc pod uwagę, że narodowa opieka zdrowotna przenosi się na profilaktykę i edukację, rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli zdrowia, których absolwenci ATSU mogą pomóc wypełnić, a wzrost przewidywany jest na 21% do 2020 r., Jak podaje Bureau of Labor Statistics.

Poprzez ATSU College of Graduate Health Studies (ATSU-CGHS), EdD w Health Professions to 55 godzinny program kredytowy, który jest w 100% online. Nie jest wymagana żadna rezydentura, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty podróży. Ten internetowy program edukacji zdrowotnej jest prawdziwą wartością, oferując model zawsze i wszędzie, który pozwala uczniom pracować w idealnym dla nich tempie, od minimum jednego kursu na semestr.

Pozycjonowanie studentów w celu osiągnięcia sukcesu w karierze zawodowej, program edukacji zdrowotnej skupia się na nauczaniu pracowników służby zdrowia, jak kształcić innych w zakresie ich indywidualnych ról i obowiązków w ramach świadczenia opieki zdrowotnej. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, absolwenci z tym bardzo szanowanym tytułem wykształcenia medycznego celują jako liderzy w szybko rozwijającej się dziedzinie edukacji zawodów medycznych.

Kompleksowy proces Doctoral Research Project (DRP) zapewnia studentom manuskrypt, który można przesłać do recenzowanego czasopisma do publikacji po zakończeniu kursu. DRP daje uczniom krytyczną przewagę w networkingu i możliwość publikowania dzięki pomocy i wskazówkom wydziału.

Ten internetowy poziom edukacji zdrowotnej zapewnia nieocenioną elastyczność dzięki starannej pomocy wydziału i wskazówki, aby rozwijać swoją karierę bez przerwy przy zachowaniu równowagi z pracą i rodziną - wsparcie, które obejmuje bezpośredni dostęp do przewodniczącego programu.

Program nauczania i metodologia nauczania ATSU-CGHS są unikalne, ukształtowane przez dedykowany uniwersytet nauk medycznych, który od ponad 120 lat poświęca swoją misję nauczaniu, inspirowaniu i wspieraniu pracowników służby zdrowia w ich praktyce.

To poświęcenie jest podawane we wszystkich sześciu prestiżowych szkołach ATSU: w kolegium studiów zdrowotnych absolwentów, dwóch szkołach medycznych, dwóch szkołach dentystycznych i szkole nauk o zdrowiu.

Dowiedz się więcej o tym, jak ten program pomaga uczniom pogłębiać wiedzę i pogłębiać ich wpływ na świat.

Wydział

Wydział i pracownicy ATSU-CGHS poświęcają się powodzeniu każdego studenta. Wszyscy instruktorzy ATSU-CGHS posiadają tytuły doktoranckie z różnorodnymi środowiskami akademickimi i zawodowymi w zakresie edukacji, zdrowia publicznego i edukacji zdrowotnej.

Ich zainteresowania naukowe obejmują program nauczania i nauczanie, edukację dorosłych, edukację w zakresie zdrowia, umiejętności zdrowotne, zdrowie społeczności, zachowania zdrowotne, zdrowie uczelni, zdrowie dzieci i młodzieży, zdrowie wiejskie, zdrowie środowiskowe, parazytologię, mikrobiologię, epidemiologię, nowe patogeny i zakaźne. choroby, oceny programów, kształcenia zawodowego nauczycieli zdrowia, pokrewnych edukacji w zakresie zdrowia i nauk o zdrowiu, uczenia się przez Internet i innowacyjnych metod nauczania.

Oferując ambitne doświadczenie edukacyjne, program Doktor Edukacji w Zawodach Zdrowia umożliwia rozwój zawodowy i intelektualny dzięki zasobom, które wspierają Cię podczas całej podróży. Dostępne są kompleksowe usługi dla studentów, w tym doradztwo, opieka, wsparcie techniczne i usługi kariery.

Krzesło

Dr Erin Breitenbach jest przewodniczącą programu edukacji zdrowotnej w ATSU College of Graduate Health Studies. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie kinezjologii (1991), tytuł magistra edukacji zdrowotnej (1996) oraz tytuł doktora. (1998) w edukacji zdrowotnej z University of Texas w Austin. Po kilku latach przeprowadzania badań nad zdrowiem, dr Breitenbach poświęcił czas na prowadzenie badań klinicznych onkologii, zanim wrócił do edukacji zdrowotnej jako instruktor zdrowia publicznego dla ATSU.

Zainteresowania badawcze dr Breitenbacha obejmują badania przesiewowe w kierunku nowotworów u kobiet w stylu latynoskim, zachowania żywieniowe w szkołach oraz rozwijanie współpracy między instytucjami szkolnictwa wyższego, organizacjami na szczeblu państwowym i lokalnymi okręgami szkolnymi w celu poprawy kompleksowej edukacji zdrowotnej w szkołach.

Program

Studenci w programie ATSU EdD w zawodzie Health Professions są uprawnieni do korzystania z najbardziej aktualnego programu nauczania, zaprojektowanego z myślą o trafności i natychmiastowym wpływie na branżę. Projektowanie programu nauczania opiera się na kontekście i na misji.

Kursy edukacji zdrowotnej są prowadzone za pomocą wirtualnych metod nauczania, takich jak instruktaże internetowe, prezentacje wideo, odczyty skierowane, e-maile i dyskusje online z wykładowcami. Uczenie się uczniów jest monitorowane poprzez autentyczne wbudowane oceny.

Program nauczania uzupełnia misję ATSU, zachęcając jej okręgi wyborcze, aby stali się liderami w zakresie poprawy zdrowia i zdrowia w społeczności dzięki wszechstronnej ocenie całego osobnika, pomagając jednocześnie w stworzeniu najlepszych edukatorów zawodów związanych z ochroną zdrowia na świecie.

Zobacz więcej na temat programu nauczania i opcji kursu na naszej stronie internetowej.

Warunki przyjęć

Studenci EdD w zawodach związanych ze służbą zdrowia są wybierani przez komisję rekrutacyjną, która uwzględnia ogólne cechy kandydata dzięki zawartości aplikacji, akademickim zapisom, wcześniejszym doświadczeniom i osobistej motywacji.

Wnioskodawcy muszą złożyć oficjalny odpis z kwalifikującej instytucji przyznającej dyplom, w którym występują:

  • Akredytowany tytuł magistra na uniwersytecie uznanym przez Radę Akredytacji w Szkolnictwie Wyższym.
    • Wnioskodawcy, którzy ukończyli uniwersytet poza Stanami Zjednoczonymi, mogą wymagać oceny równoważności stopnia.
  • Minimalny skumulowany punkt oceny Średni 2.5 (w skali 4.0) w instytucji stopnia kwalifikacyjnego.

W przypadku studentów korzystających z VA, wymagane są stenogramy dla wszystkich uczestniczących instytucji.

Wnioskodawcy, którzy ukończyli uniwersytet poza Stanami Zjednoczonymi, mogą musieć przedstawić ocenę równoważności stopnia.

Jeśli angielski NIE jest Twoim pierwszym językiem, musisz wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego, gdy ubiegasz się o przyjęcie na AT College Studiów Graduate na egzaminie TOEFL.

Program taught in:
Język angielski

See 6 more programs offered by A.T. Still University, Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 - 7 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
36,905 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019