Read the Official Description

Kawior State of Qatar pozycję lidera w świadczeniu usług w zakresie opieki zdrowotnej, a nawet utrzymać ten status, trzeba zapewnić wiedzę i umiejętności zapewniają następnej generacji pracowników służby zdrowia, i być w stanie nadążyć z najnowszych osiągnięć naukowych i nowoczesne technologie, które pozwolą ekspertom zrozumienie biologicznych aspektów ludzkiego bycia na poziom cząsteczek i badań genomu, jak nigdy przedtem.

Świadomi potrzeby, aby dodać programy zgodne współczesnej myśli programów magisterskich w dziedzinie nauk przyrodniczych, Hamad bin Khalifa University uruchomiła specjalistycznych programów akademickich w nauce i medycynie genomiki mąki, z naciskiem na badania i zdobyć praktyczne doświadczenie.

Przez wyprzedza jej programy, Hamad bin Khalifa University wspierać wysiłki w zakresie rozwoju usług medycznych i rozwiązań do opieki zdrowotnej w Państwa Kataru i świata.

Przegląd oprogramowania

Absolwent programy są zaprojektowane w mące genomika i medycyny oferowanych przez Hamad bin Khalifa University przygotowania nowej generacji specjalistów i liderów, aby zapewnić wsparcie systemów opieki zdrowotnej.

Program przewiduje w PhD i genomiki i medycyny mąki studentom zaawansowaną wiedzę i praktyczne szkolenia z wykorzystaniem nowoczesnych technik informacyjnych i analitycznych, w celu zintegrowania „Aloumiks Science”, która zajmuje się danymi na temat zmian poziomu cząsteczek w pacjentów i Albaanatalakleniecah. Przez tych badań, możliwość formułowania precyzyjnych zasad medycyny i stosowane w sektorze opieki zdrowotnej w Państwa Kataru i regionu.

Daje studentów wyjątkową okazję do nauki wszystkie podstawowe elementy genomiki i medycyny mąki za pośrednictwem innowacyjnych i interdyscyplinarnych programów.

Po ukończeniu studiów wyższych w Hamad bin Khalifa University, studenci są przygotowani do przyjęcia funkcji kierowniczych w służbie zdrowia, w środowisku akademickim, przemysłu, biznesu, służb publicznych i wielu innych znakomitych ścieżek kariery.

cele programu

Zidentyfikować metodę intensywnego kształcenia akademickiego i praktycznego zaprojektowane, aby zapewnić silną bazę rdzenia, wyrafinowaną wiedzę w teoretycznych i stosowanych aspektów medycyny genomiki i mąki.

Rozwój kluczowych umiejętności zawodowych, takich jak ustne i pisemne umiejętności komunikacyjnych i integracji zespołu i krytycznej oceny pracy innych, oprócz wykonywania każdego studenta.

Studenci są narażone na najnowsze genomiki i medycyny mąki, i dowiedzieć się o innowacyjnych podstawowych i klinicznych, technologicznych, matematycznych, prawnych i etycznych aspektów jednego z rozwijających się sektorów nauk przyrodniczych w szybkim tempie.

Studenci z czterech głównych filarów genomiki i mąki medycyny, a mianowicie: aspekty kliniczne, technologii i „Aloumiks Science”, i bioetyki.

Warunki przyjmowania i składania wniosków o

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia doktoranckie w dziedzinie genomiki i medycyny mąki musi być posiadaczami podyplomowego stopnia z uznanych uczelni.

Muszą mieć akademickie rekord Musharrafa, ogólne wykształcenie w dziedzinie nauk zdrowia i życia, czy związane z nimi z innymi obszarami. można uznać za innych dyscyplin wniosków, pod warunkiem, że właściciele mają umiejętności i umiejętności analizy ilościowej, wraz z dowodem pracy w danym roku matematyki i nauki. Doświadczenie w pre-badawczego dodatkową korzyść.

Kandydaci muszą przejść próbę (IELTS) lub (TOEFL), aby udowodnić swoją zasługę w języku angielskim.

Kandydaci mogą być zwolnieni z tego wymogu w następujących przypadkach:

  • On uzyskał tytuł magistra na Uniwersytecie w jednym z krajów, które mówią po angielsku.
  • Oficjalne pismo z uczelni stwierdzające, że studiował zaawansowane kursy dla magistra w języku angielskim.
  • Jeśli oryginalny język wnioskodawcy o dopuszczenie do programu jest angielski.

Przejść testy (GRE) nie ma pojęcia o programie, ale rozszerzone na szybkość akwizycji jest wysoka w teście (GRE) zwiększa szanse na akceptację.

Program taught in:
Język angielski
Hamad bin Khalifa University

See 3 more programs offered by Hamad bin Khalifa University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 - 5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Admissions deadline for international students
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Admissions deadline for international students
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Admissions deadline for nationals and residents of Qatar

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Admissions deadline for international students
Data końcowa
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Admissions deadline for nationals and residents of Qatar
Data końcowa