Read the Official Description

Informacje o programie

Test Doktor akupunktura i medycyna Wschodu (DAOM) Program jest przeznaczony dla licencjonowanych akupunktury zainteresowanych rozwijaniem zaawansowaną wiedzę i umiejętności TCM, uzyskując specjalizację medyczną, a zyskuje cenne doświadczenie w dziedzinie badań i nauczania.

Wydział

Otrzymuj rozległą TCM akademickich i klinicznych szkolenie z renomowanych wyższych praktyków TCM i ekspertów biomedycyny z Chin, USA i Europie.

Rekrutacja

Pięć Gałęzie Uniwersytet aktualnie przyjmuje wnioski o programie DAOM. Nowi studenci są przyjmowane na podstawie trymestrze we wrześniu, styczniu i maju. Zadzwoń do nas lub poprosić o katalog on-line.

Pomoc finansowa

Nasze programy pomocy finansowej może pomóc w kosztach finansowych edukacji DAOM oraz czesnego, opłat, książek, materiałów oraz zakwaterowanie i wyżywienie do wzięcia udziału w programie trzy do czterech dni w każdym miesiącu.

Ph.D. w Chinach

Z dodatkowego roku nauki, można zarobić doktorat Stopień przyznawany przez jednego z naszych siostrzanych uczelni w Chinach. Ph.D. Stopień jest uznawana przez zagranicznych poświadczeń przeglądarki agencji za równoważne Ph.D. w Stanach Zjednoczonych

Kalendarz akademicki

Kursy DAOM oferowane są raz w miesiącu, w cztery dni Intensives weekend z elastycznego harmonogramu szkolenia klinicznego, co pozwala uzyskać stopień naukowy doktora w ciągu zaledwie 24 miesięcy zachowując swoją prywatną praktykę.

Badania

Dowiedz się, jak ocenić, medycyna oparta na dowodach, przegląd nowych trendów w badaniach TCM i zwiększyć swoje umiejętności myślenia naukowego TCM.

doktoranckie CEUs

Prawie wszystkie oferowane kursy DAOM całym programie spełniają zarówno wymagania California i krajowych CEU.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Five Branches University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
20,000 USD
należy uiścić w ciągu dwóch lat.
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline