Przeczytaj oficjalny opis

Informacje o programie

Test Doktor akupunktura i medycyna Wschodu (DAOM) Program jest przeznaczony dla licencjonowanych akupunktury zainteresowanych rozwijaniem zaawansowaną wiedzę i umiejętności TCM, uzyskując specjalizację medyczną, a zyskuje cenne doświadczenie w dziedzinie badań i nauczania.

Wydział

Otrzymuj rozległą TCM akademickich i klinicznych szkolenie z renomowanych wyższych praktyków TCM i ekspertów biomedycyny z Chin, USA i Europie.

Rekrutacja

Pięć Gałęzie Uniwersytet aktualnie przyjmuje wnioski o programie DAOM. Nowi studenci są przyjmowane na podstawie trymestrze we wrześniu, styczniu i maju. Zadzwoń do nas lub poprosić o katalog on-line.

Pomoc finansowa

Nasze programy pomocy finansowej może pomóc w kosztach finansowych edukacji DAOM oraz czesnego, opłat, książek, materiałów oraz zakwaterowanie i wyżywienie do wzięcia udziału w programie trzy do czterech dni w każdym miesiącu.

Ph.D. w Chinach

Z dodatkowego roku nauki, można zarobić doktorat Stopień przyznawany przez jednego z naszych siostrzanych uczelni w Chinach. Ph.D. Stopień jest uznawana przez zagranicznych poświadczeń przeglądarki agencji za równoważne Ph.D. w Stanach Zjednoczonych

Kalendarz akademicki

Kursy DAOM oferowane są raz w miesiącu, w cztery dni Intensives weekend z elastycznego harmonogramu szkolenia klinicznego, co pozwala uzyskać stopień naukowy doktora w ciągu zaledwie 24 miesięcy zachowując swoją prywatną praktykę.

Badania

Dowiedz się, jak ocenić, medycyna oparta na dowodach, przegląd nowych trendów w badaniach TCM i zwiększyć swoje umiejętności myślenia naukowego TCM.

doktoranckie CEUs

Prawie wszystkie oferowane kursy DAOM całym programie spełniają zarówno wymagania California i krajowych CEU.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Five Branches University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
20,000 USD
należy uiścić w ciągu dwóch lat.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa