Read the Official Description

Doctor of Philosophy in Pharmacy

Program "Doktor nauk ścisłych" (Apteka) na AIMST University jest dostosowany do wzmacniania studentów w celu zwiększenia ich umiejętności w zakresie badań, AIMST University i zapewniania najwyższej jakości usług laboratoryjnych. Przedmiotami przedmiotowymi są centrum programu w połączeniu z badaniami zajęcia.PhDPharmacy

Dlaczego AIMST

AIMST University zobowiązuje się zapewnić najlepszą ofertę usług i udogodnień, aby sprostać wymagającym potrzebom naszych studentów. Dysponujemy szeregiem specjalistycznych usług, gotowych do pomocy i wsparcia podczas ich pobytu u nas. Nasi oficerowie ds. Studenckich pomogą uczniom w przygotowaniu zakwaterowania, transportu, a nawet pomogą w zorganizowaniu dla nich zajęć pozalekcyjnych. Mamy również zespół profesjonalnie wyszkolonych doradców studenckich, którzy zawsze chętnie pomagają uczniom w radzeniu sobie z osobistymi trudnościami lub problemami. Studenci, którzy wymagają pomocy finansowej, mogą również skontaktować się z Wydziałem Spraw Studenckich.

Diligent Security Officers pomaga zapewnić bezpieczeństwo naszym studentom, podczas gdy potrzeby zdrowotne mogą być spełnione w Student Health Clinic. Przede wszystkim dysponujemy silnym zespołem personelu pomocniczego, który zapewnia wydajne i aktualne urządzenia edukacyjne, takie jak laboratoria komputerowe i szybko rosnąca biblioteka książek, czasopism i innych zasobów do wyszukiwania informacji. Nasze międzynarodowe biuro to kompleksowe centrum obsługi zapytań międzynarodowych studentów, ponieważ AIMST University otwiera swoje drzwi dla studentów z regionu i reszty świata. Dzięki świadczonym usługom i udogodnieniom, mamy nadzieję stworzyć przytulne środowisko domowe z dala od domu dla wszystkich naszych studentów i zapewnić odpowiednią atmosferę, aby mogli doświadczyć żywego, ekscytującego i produktywnego życia uniwersyteckiego.

Pomoc finansowa

Wydział Spraw Studenckich pomaga studentom w uzyskaniu pomocy finansowej na kursy w wielu agencjach. Studenci mogą ubiegać się o przyjęcie do Krajowego Programu Pożyczek Studenckich (Perbadanan Tabung Pendidikan Tinggi Nasional - PTPTN) po przyjęciu na studia w AIMST pod warunkiem, że posiadają co najmniej trzy kredyty w Sijil Pelajaran Malaysia (SPM).

AIMST oferuje uczniom doskonałą wydajność w rabatach SPM na czesne po zapisaniu się na nasze programy Fundacji. Stopa dyskontowa jest oparta na liczbie uzyskanych A i może wynosić nawet 70% ich czesnego.

AIMST oferuje uczniom doskonałą wydajność w rabatach SPM na czesne po zapisaniu się na nasze programy Fundacji. Stopa dyskontowa jest oparta na liczbie uzyskanych A i może wynosić nawet 70% ich czesnego.

Program taught in:
Język angielski

See 11 more programs offered by AIMST University »

Last updated June 14, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa