Read the Official Description

Ten program przygotowuje studentów do lepszego zrozumienia i skutecznego zarządzania i oceny rozwiązań dla bieżących wyzwań związanych z dostępem do opieki zdrowotnej, kosztami i jakością. Pracownicy służby zdrowia mają wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałych wyników w zarządzaniu projektami, podejmowaniu decyzji, kierowaniu organizacją, ustanawianiu standardów opartych na dowodach oraz zdobywaniu kompetencji w zakresie stosowania badań w praktyce zawodowej. Jednodniowa rezydencja odbywa się w Arizonie, a studenci mogą wybierać spośród następujących stężeń: globalny stan zdrowia, przywództwo

  • Przewodniczący: Kathleen DiCaprio, Ph.D.
  • Napisy: 70
  • Koszt / kredyt: 506 USD
  • Koszt całkowity: 35.420 USD
  • Długość: średnio 3 lata (maksymalnie 7 lat)

Przegląd

Program online AT Still University (ATSU) Doctor of Health Sciences (DHSc.) Przygotowuje studentów do lepszego zrozumienia i skutecznego zarządzania i oceny rozwiązań dla bieżących wyzwań związanych z dostępem do opieki zdrowotnej, kosztami i jakością.

Ten zaawansowany program online w zakresie nauk medycznych zapewnia pracownikom służby zdrowia wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia doskonałych wyników w zarządzaniu projektami, podejmowaniu decyzji, kierowaniu organizacją, ustalaniu standardów opartych na dowodach oraz zdobywaniu kompetencji w zakresie stosowania badań w praktyce zawodowej.

Oferowany przez ATSU College of Graduate Health Studies (CGHS), program online w dziedzinie nauk medycznych składa się z 70 godzin zaliczeniowych: 64 godzin kredytowych na odległość, plus 6 godzin zajęć kredytowych, które obejmują tygodniową rezydencję w Arizonie.

Studenci mają możliwość skoncentrowania się na jednym z trzech obszarów koncentracji: Globalny Zdrowie, Przywództwo i Zachowania Organizacyjne lub Podstawy Edukacji. Program studiów online w dziedzinie nauk medycznych promuje zastosowanie badań do praktyki zawodowej poprzez ukończenie stosowanego projektu badawczego.

Wydział

Sześć pełnoetatowych i wiele wydziałów adiunktów zapewnia fachowe instrukcje w ramach internetowego programu studiów medycznych. Ta struktura zapewnia uczniom dostęp do różnorodnych stylów nauczania i możliwości uczenia się przez wykładowców z różnych środowisk i doświadczeń związanych z opieką zdrowotną.

Krzesło

Dr Kathleen DiCaprio została mianowana przewodniczącą programu Doktor nauk medycznych (DHSc.) W ATSU College of Graduate Health Studies. Wcześniej była asystentem profesora mikrobiologii i immunologii w Touro College of Osteopathic Medicine w Nowym Jorku, a także dyrektorem ds. Rozwoju treści i edukacji na Oceanii University of Medicine. Ponadto pełniła funkcję instruktora i konsultanta programu nauczania dla Kaplan Medical.

Dr DiCaprio ma historię nauczania kursów licencjackich, magisterskich i medycznych w obszarach związanych z chorobami zakaźnymi i kontrolą zakażeń, immunologią, zdrowiem publicznym i gotowością w nagłych wypadkach. Przychodzi do ATSU z imponującą historią jako członek wydziału i administrator wyższego wykształcenia medycznego i nauk o zdrowiu.

Dr DiCaprio uzyskała tytuł licencjata biochemii w College of Saint Rose i jej Ph.D. w patologii z Uniformed Services University of the Health Sciences. Jej wcześniejsze badania koncentrowały się na badaniu patogenezy wirusów o maksymalnej zawartości substancji niebezpiecznych (poziom bezpieczeństwa biologicznego 4), takich jak Ebola i Marburg w modelach naczelnych innych niż ludzie. Jej wysiłki badawcze przyczyniły się do opracowania potencjalnych szczepionek i środków terapeutycznych przeciwko tym śmiertelnym wirusom, a jej praca została wyprofilowana w licznych publikacjach i komunikatach prasowych.

Program

Program online doktora nauk medycznych (DHSc.) Składa się z 70 godzin kredytowych. DHSc. Program studiów ma na celu rozwój i wzmocnienie umiejętności zawodowych niezbędnych do zapewnienia kompetentnego przywództwa w dzisiejszych wymagających systemach opieki zdrowotnej.

ATSU College of Graduate Health Studies zapewnia szerokie szkolenia, zintegrowane instrukcje online, skierowane odczyty, e-maile i interakcje w pokojach rozmów. Oparty na misjach, oparty na kontekstach projekt programu nauczania ocenia uczenie się uczniów poprzez autentyczne oceny osadzone.

Zobacz więcej na temat programu nauczania i opcji kursu na naszej stronie internetowej.

Warunki przyjęć

Studenci Doctor of Health Science są wybierani przez komisję rekrutacyjną, która uwzględnia ogólne cechy kandydata poprzez zawartość aplikacji, akademicką dokumentację, wcześniejsze doświadczenia i osobistą motywację. Kandydaci muszą być również licencjonowanymi lub posiadającymi kwalifikacje pracownikami służby zdrowia i / lub mieć ostatnie doświadczenie (zwykle około dwóch lat) jako lekarz, administrator, pedagog, klinicysta lub badacz w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Wnioskodawcy muszą złożyć oficjalny odpis z kwalifikującej instytucji przyznającej dyplom, w którym występują:

  • Akredytowany tytuł magistra na uniwersytecie uznanym przez Radę Akredytacji w Szkolnictwie Wyższym.
    • Wnioskodawcy, którzy ukończyli uniwersytet poza Stanami Zjednoczonymi, mogą wymagać oceny równoważności stopnia.
  • Minimalny skumulowany punkt oceny Średni 2.5 (w skali 4.0) w instytucji stopnia kwalifikacyjnego.

W przypadku studentów korzystających z VA, wymagane są stenogramy dla wszystkich uczestniczących instytucji.

Wnioskodawcy, którzy ukończyli uniwersytet poza Stanami Zjednoczonymi, mogą musieć przedstawić ocenę równoważności stopnia.

Jeśli angielski NIE jest Twoim pierwszym językiem, musisz wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego, gdy ubiegasz się o przyjęcie na AT College Studiów Graduate na egzaminie TOEFL.

Program taught in:
Język angielski

See 6 more programs offered by A.T. Still University, Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 - 7 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
35,420 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019