Ciągły rozwój osobisty i zawodowy CPPD / CPD Zdrowie i opieka społeczna

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ciągły rozwój osobisty i zawodowy CPPD / CPD Zdrowie i opieka społeczna

London South Bank University

Szkoła Zdrowia i Opieki Społecznej ma długoletnią i dobrze zasłużoną reputację w zapewnianiu wysokiej jakości edukacji i szkoleń oraz podejmowania badań, które stanowią różnicę i jest największym dostawcą ciągłego rozwoju osobistego i zawodowego (CPPD) dla zdrowia oraz pracownicy opieki społecznej na południowym wschodzie Wielkiej Brytanii.

Szkoła ma ponad 400 pracowników dydaktycznych / badawczych i ponad 7000 studentów i ma kampusy w Southwark, South London i Havering w Essex. W kampusie Southwark znajduje się najnowocześniejszy obiekt, w którym znajduje się 14 laboratoriów umiejętności interpersonalnych, a kampus w Havering zapewnia wysokiej jakości zaplecze edukacyjne.

Szkoła współpracuje z wieloma pracownikami służby zdrowia, w tym z zespołami 1-4 pracowników, pielęgniarkami, położnymi, pracownikami socjalnymi i wieloma pokrewnymi pracownikami służby zdrowia. Portfolio CPPD obejmuje szereg programów, modułów, dni badań i projekty na zamówienie, spełniające potrzeby naszych pracowników serwisowych. Nasze programy są projektowane i wdrażane we współpracy ze współpracownikami wspierającymi rozwój pracowników, którzy nie tylko nadają się do tego miejsca, ale także będą w stanie prowadzić i wprowadzać innowacje w przyszłość.

Większość z tych programów ma charakter kliniczny i coraz bardziej opiera się na pracy. Programy, moduły, dni studyjne i projekty na zamówienie są zaprojektowane tak, aby były elastyczne i oferowały różnorodne tryby dostarczania, w tym e-learning, wszystkie oparte na solidnych badaniach i kulturze opartej na praktyce.


Moduły

Nasz portfel CPPD jest elastyczny, umożliwiając naukę i osiąganie celów we własnym tempie. Możesz wypróbować jeden moduł na raz lub ubiegać się o cały rok, ale oferowana przez nas elastyczność pozwala ci sprostać wymaganiom Twojej pracy i życia osobistego, jednocześnie przygotowując się do przyszłej kariery.

Nie możesz znaleźć modułu odpowiadającego potrzebom Twojej siły roboczej? Oferujemy różnorodne indywidualne możliwości, stworzone we współpracy z menedżerami, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się klimatu opieki zdrowotnej.


Możliwość zatrudnienia

Niezwykle na uniwersytecie oferujemy programy dla wszystkich poziomów personelu medycznego. Obejmują one dni studiów, dyplomy i stopnie naukowe dla pracowników pracujących w zespołach 1-4, stopnie doładowania dla pracowników służby zdrowia, którzy chcą zostać absolwentami, moduły specjalistyczne, programy magisterskie i profesjonalne doktoraty dla różnych pracowników służby zdrowia.


Nauczać i uczyć

Nasz CPPD jest innowacyjny i nowoczesny, aby sprostać przyszłym potrzebom pracowników służby zdrowia. Nieustannie rozwijamy nasze portfolio zgodnie ze zmianami w systemach opieki zdrowotnej i społecznej oraz opracowujemy nowe sposoby sprostania wymaganiom edukacji. Duża część naszego portfolio to inter-professional, wspierający plany integracji usług opieki zdrowotnej.


Wymagania wstępne

Wymagania wstępne różnią się w zależności od rodzaju kwalifikacji, które chciałbyś podjąć, zapoznaj się z prospektem online CPPD, aby zapoznać się z indywidualnymi warunkami wstępnymi dla każdego programu, modułu i dnia nauki.


Opłaty i finansowanie

Wielu naszych studentów jest finansowanych za pośrednictwem NHS Trust lub pracodawcy. Jeśli jesteś finansowany przez pracodawcę, przed złożeniem wniosku skonsultuj się ze swoim bezpośrednim przełożonym. Będziesz musiał wiedzieć, jak opłaty są płacone przed złożeniem wniosku.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą