close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Certyfikat jest krótki Scholastic program, który pomaga zapewnić studentom kształcenia i szkolenia, których potrzebują, aby zakwalifikować się do promocji, w pracy lub w celu uzupełnienia dotychczasowego rekordu akademickiego. Programy te są zwykle zakończone w czasie krótszym niż rok.Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "Un… Czytaj więcej

Certyfikat jest krótki Scholastic program, który pomaga zapewnić studentom kształcenia i szkolenia, których potrzebują, aby zakwalifikować się do promocji, w pracy lub w celu uzupełnienia dotychczasowego rekordu akademickiego. Programy te są zwykle zakończone w czasie krótszym niż rok.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
National College Of Technical Instruction
Natick, Stany Zjednoczone

Celem tego kursu jest przedstawienie studentom podstawowego przeglądu anatomii ludzkiego ciała i jego fizjologicznego funkcjonowania.

Celem tego kursu jest przedstawienie studentom podstawowego przeglądu anatomii ludzkiego ciała i jego fizjologicznego funkcjonowania. -
Certificate
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 
National College Of Technical Instruction
Natick, Stany Zjednoczone

Ten kurs daje studentom możliwość zintegrowania przedstawionej wiedzy w praktycznym formacie do zastosowania zarówno w szpitalu, jak i poza nim.

Ten kurs daje studentom możliwość zintegrowania przedstawionej wiedzy w praktycznym formacie do zastosowania zarówno w szpitalu, jak i poza nim. -
Certificate
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 
National College Of Technical Instruction
Natick, Stany Zjednoczone

Ten kurs jest przeznaczony dla dostawców ACLS (Advanced Cardiac Life Support), którzy chcą uzyskać certyfikat instruktora.

Ten kurs jest przeznaczony dla dostawców ACLS (Advanced Cardiac Life Support), którzy chcą uzyskać certyfikat instruktora. -
Certificate
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów