HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Certyfikat jest krótki Scholastic program, który pomaga zapewnić studentom kształcenia i szkolenia, których potrzebują, aby zakwalifikować się do promocji, w pracy lub w celu uzupełnienia dotychczasowego rekordu akademickiego. Programy te są zwykle zakończone w czasie krótszym niż rok.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Durham znajduje się w Północnej Karolinie i jest domem dla słynnego Duke University. Miasto zawsze było politycznie skłonny do Partii Demokratycznej, prezydentów Demokratycznych głosowania od 1869 roku.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Certyfikat przywództwa w opiece zdrowotnej

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education
Certificate
<
Studia dzienne
<
12 tyg.
Język angielski
Online

Program ten, zaprojektowany z myślą o pracownikach służby zdrowia, którzy chcą skutecznie przewodzić, uczy liderów oceny samych siebie, poprawy komunikacji, budowania relacji ...

Czytaj więcej

Certyfikat w zakresie przywództwa pielęgniarki

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education
Certificate
<
Studia dzienne
<
16 tyg.
Język angielski
Online

Ten kurs uczy pielęgniarki i pozwala im oceniać siebie, prowadzić innych oraz podejmować dynamiczne i przemyślane decyzje na podstawie nabytych umiejętności opracowanych przez ...

Czytaj więcej