Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Certyfikat programów są doskonałym rozwiązaniem dla studentów Tęsknota do dalszego kształcenia w celu uzyskania karierę, że chcą. Programy te są krótsze niż studia, a oni skupiają się na jednym aspekcie dyscypliny. Po uzyskaniu certyfikatu, większość studentów wybiera, aby przejść bezpośrednio do siły roboczej.

Czym jest świadectwo zdrowia? Świadectwo zdrowia przygotowuje studentów do kariery w dziedzinie nauk medycznych. Studenci są zazwyczaj oczekuje się podjąć wiele kursów naukowych, takich jak biologia, chemia, żywienia i anatomii. Kursy z psychologii i genetyka może być również wymagane w bardziej zaawansowanych programów. Studenci są zwykle polecił stosując badania, wykłady oraz inne zadania. Pod koniec studiów, studenci powinni być w stanie zrozumieć podstawowe funkcje organizmu i choroby.

Zarabianie świadectwo zdrowia może zapewnić studentom z różnych korzyści zawodowych i osobistych.Po zakończeniu programu, większość uczniów zgłasza zarabiania wyższych płac oraz uzyskanie dostępu do większej liczby możliwości awansu zawodowego.

Koszt nabycia certyfikatu różni się z miejsca na miejsce i ze szkoły do ​​szkoły. Czas trwania programu i konkurencyjność Program również wpływ koszty. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji finansowej, studenci powinni skontaktować się bezpośrednio z nimi do szkoły z wyboru.

Istnieje wiele opcji kariery dla studentów zdrowia. Prace większość w dziedzinie opieki zdrowotnej jako wychowawcy, nauczanie przyszłych pokoleń pielęgniarek, naukowców i badaczy. Niewielka mniejszość zdecydować się na pozostanie w środowisku akademickim, wykonywania eksperymentów i badań w celu przyspieszenia ich zrozumienie ludzkiego ciała i jego procesów. Inni naukowcy zdrowia pracują jako konsultanci, pomagając agencje rządowe i instytucje prywatne z kwestiami zdrowia publicznego.

Jeśli chcesz zarobić certyfikat w tej dziedzinie, może warto rozważyć zdobywając certyfikat on-line. programy online są doskonałą alternatywą dla osób poszukujących bardziej nietradycyjnych środowiska uczenia się z większą elastycznością. Aby uzyskać więcej informacji prosimy szukać swojego programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem Dopuszczenie szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Online Graduate Certificate Program w badaniach klinicznych

Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine
Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Boston

Badania kliniczne są najszybciej rozwijającą się dyscypliną w rozwijającym się przemyśle medycznym i farmaceutycznym. Nadążanie za stale rosnącą wiedzą i nowe procedury regulacyjne generowane przez postępy w badaniach klinicznych mają kluczowe znaczenie dla sukcesu zawodowego. [+]

.

Badania kliniczne są najszybciej rozwijającą się dyscypliną w rozwijającym się przemyśle medycznym i farmaceutycznym. Nadążanie za stale rosnącą wiedzą i nowe procedury regulacyjne generowane przez postępy w badaniach klinicznych mają kluczowe znaczenie dla sukcesu zawodowego.

Celem programu Nondegree jest zapewnienie dogłębnego zrozumienia naukowych podstaw badań ludzkich.

Program nauczania zapewnia dogłębne zrozumienie kluczowych, podstawowych elementów badań klinicznych, w tym:

Projekt i postępowanie z prób klinicznychPrzepisy dotyczące badań klinicznychDobre praktyki kliniczne w badaniachKrytyczna ocena medycznej, badawczej literaturyKto może skorzystać z tego programu?... [-]

Applied Certificate Certificate Program

University of New Brunswick College of Extended Learning
Online Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 250 - 1000 godziny Kanada Fredericton + 2 więcej

Program certyfikacji Applied Behaviour Analysis (ABA) przygotuje osoby do kariery jako kompetentnych analityków zachowania asystentów. [+]

Praktyczne zastosowanie. Edukacja w czasie rzeczywistym.

Program certyfikacji Applied Behaviour Analysis (ABA) przygotuje osoby do kariery jako kompetentnych analityków zachowania asystentów.

W trakcie programu uczniowie poznają podstawy analizy zachowania, takie jak to, jak ludzie uczą się i oduczają zachowań i umiejętności. Uczniowie zdobędą również umiejętności w zakresie zastosowań analizy zachowań, na przykład ustalania, dlaczego ktoś angażuje się w niewłaściwe zachowanie, w jaki sposób przygotować plan interwencji zachowań i jak nieustannie zarządzać programami zmian zachowań w sposób etyczny.

Uczniowie mogą zastosować te umiejętności oparte na dowodach na różne sposoby i ustawienia, takie jak:... [-]


Certyfikacja w terapii masażu

National University of Health Sciences
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Stany Zjednoczone Lombard Saint Petersburg + 1 więcej

Programy terapii masażu w National University zapewniają gruntowne szkolenie w każdym obszarze niezbędnym do skutecznego ćwiczenia jako profesjonalny terapeuta masażu. Nasz wyjątkowy program nauczania zapewnia solidne uziemienie w anatomii i fizjologii, obejmuje badanie teorii masażu i historii, a także oferuje szerokie szkolenia w zakresie masażu klinicznego oraz praktyk biznesowych i etyki. Będziesz gotowy na natychmiastową pracę w dowolnej placówce opieki zdrowotnej lub na własny rachunek. [+]

Informacje o programie

Programy terapii masażu w National University zapewniają gruntowne szkolenie w każdym obszarze niezbędnym do skutecznego ćwiczenia jako profesjonalny terapeuta masażu. Nasz wyjątkowy program nauczania zapewnia solidne uziemienie w anatomii i fizjologii, obejmuje badanie teorii masażu i historii, a także oferuje szerokie szkolenia w zakresie masażu klinicznego oraz praktyk biznesowych i etyki. Będziesz gotowy na natychmiastową pracę w dowolnej placówce opieki zdrowotnej lub na własny rachunek.

Program

Możesz uzyskać certyfikat w terapii masażu w 3 trymestrach lub tylko jeden rok dogodnych zajęć w godzinach wieczornych. Lub, jeśli zaspokoiłeś Twoje ogólne wymagania w zakresie kształcenia w kierunku dwuletniego studiów w innym college'u, możesz uzyskać stopień Associate of Applied Science Degree w dziedzinie masażu, wypełniając nasz program.... [-]


Certyfikat Absolwent Zarządzania Population Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Roczny program certyfikatów online, którego celem jest zrozumienie i poprowadzenie transformacji systemów szpitalnych i zdrowotnych do refundacji opartej na wartości. [+]

Certyfikat zarządzania populacją zdrowia jest całkowicie online, w niepełnym wymiarze godzin program studiów oferowanych przez Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

Zarządzanie zdrowiem ludności okazało się ważną strategią dla dostawców usług opieki zdrowotnej i płatników, a Certyfikat zarządzania populacją zdrowia przygotowuje studentów do zbadania i reagowania zarówno na wyzwania, jak i możliwości poprawy zdrowia w obrębie populacji i całej populacji.

Program jest skonstruowany tak, aby pomóc pracownikom służby zdrowia, którzy chcą przekształcić lub stworzyć zrównoważone modele opieki opartej na wartościach.

[-]

Advanced Certificate in Healthcare Management

Touro Graduate School of Business
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone New York

Nasz zaawansowany certyfikat zarządzania opieką zdrowotną obejmuje trendy i zagadnienia związane z zarządzaniem opieką zdrowotną, etykę, zarządzanie finansami i informatykę. [+]

Zaawansowany stopień zarządzania opieką zdrowotną da ci podstawy w biznesie opieki zdrowotnej.

Nasz zaawansowany certyfikat zarządzania opieką zdrowotną obejmuje trendy i zagadnienia związane z zarządzaniem opieką zdrowotną, etykę, zarządzanie finansami i informatykę.

Certyfikat jest idealny dla absolwentów szkół wyższych, którzy chcą rozwinąć swoją karierę w zarządzaniu opieką zdrowotną, a także specjalistów biznesowych i medycznych, którzy chcą zwiększyć swoją rynkową atrakcyjność.

Kurs studiów

Nasz 15-kredytowy program stanowi wprowadzenie do podstawowych dziedzin zarządzania opieką zdrowotną i zwykle kończy się w ciągu jednego roku. Weźmiesz udział w pięciu kursach programu magisterskiego.... [-]


Certyfikat Nowej Zelandii dla technika farmaceutycznego (poziom 5)

NZMA
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 60 tygodnie July 2019 Nowa Zelandia Manukau Auckland Hamilton Christchurch + 3 więcej

Ta kwalifikacja przygotowuje absolwentów do rozpoczęcia kariery w farmacji. Kurs obejmuje naukę w klasie i praktyczną, z intensywnym stażu w branży farmaceutycznej. [+]

Ten program 60-tygodni jest oferowana w NZMA „s Auckland North Shore, Auckland Symonds St, Hamilton i kampusach Christchurch.

Czego się nauczę?

Ta kwalifikacja przygotowuje absolwentów do rozpoczęcia kariery w farmacji. Kurs obejmuje naukę w klasie i praktyczną, z intensywnym stażu w branży farmaceutycznej. Istnieje sześć modułów z 400 godzinami doświadczenia zawodowego zintegrowanymi z programem. Oprócz doświadczenia zawodowego, studenci kwalifikują się do sześciotygodniowego stażu zorganizowanego przez wydział.

Treść programu obejmuje:

• Prawo farmaceutyczne

• Procesy wydawania

• Zdrowie apteczne i leki dostępne bez recepty... [-]


Certyfikat umiejętności w zakresie technologii przeciwpożarowej

College of Marin
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Kentfield Novato

Kursy te zapewniają możliwość kształcenia i szkolenia zawodowego dla kobiet i mężczyzn, którzy zamierzają wykonywać zajęć w technologii przeciwpożarowej. [+]

Kursy te zapewniają możliwość kształcenia i szkolenia zawodowego dla kobiet i mężczyzn, którzy zamierzają wykonywać zajęć w technologii przeciwpożarowej.

Certyfikaty umiejętności Umiejętności Certyfikaty są potwierdzeniem, że uczeń osiągnął określony zestaw kompetencji w ramach programu pracy. Umiejętności Certyfikaty mogą być częścią "drabinkę" umiejętności, począwszy od umiejętności wejścia pracy i prowadząc do pełnego certyfikatu programu Achievement lub może stanowić zestaw umiejętności, który umożliwia studentowi modernizacji lub zaliczkę w istniejącym kariery.

Umiejętności Certyfikaty wymagają mniej niż 18 jednostek i są krótsze niż czas trwania Certyfikat Osiągnięć.... [-]


Certyfikat w zakresie czynników ludzkich w urządzeniach i systemach medycznych

Tufts University - School of Engineering
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Medford

W tym programie certyfikatów uczniowie będą rozwijać wiedzę i umiejętności, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wyszkolonych specjalistów w dziedzinie inżynierii czynników ludzkich, którzy pracują nad projektowaniem i oceną systemów i technologii medycznych i medycznych. [+]

W tym programie certyfikatów uczniowie będą rozwijać wiedzę i umiejętności, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wyszkolonych specjalistów w dziedzinie inżynierii czynników ludzkich, którzy pracują nad projektowaniem i oceną systemów i technologii medycznych i medycznych.

Wymagania aplikacyjne: [-]

Certyfikat w zarządzaniu biurem medycznym

American Heritage College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Orange Garden Grove Long Beach Oceanside + 2 więcej

Studenci zdobędą wiedzę we wszystkich obszarach niezbędnych do zarządzania biurem medycznym, w tym terminologię, zarządzanie rekordami, kwestie etyczne i inne. Studenci biorący udział w tym kursie zdobędą wiedzę z terminologii medycznej i zrozumieją język medycyny w odniesieniu do podstawowych układów ciała. [+]

Zarządzanie biurem medycznym

Studenci zdobędą wiedzę we wszystkich obszarach niezbędnych do zarządzania biurem medycznym, w tym terminologię, zarządzanie rekordami, kwestie etyczne i inne.

Studenci biorący udział w tym kursie zdobędą wiedzę z terminologii medycznej i zrozumieją język medycyny w odniesieniu do podstawowych układów ciała. Zasady i procedury stosowane w zarządzaniu dokumentacją, w tym papier i EMR (elektroniczny dokument medyczny) i EHR (elektroniczny zapis zdrowotny) będą omówione obok praktycznych aplikacji. Kwestie prawne i etyczne w opiece zdrowotnej zostaną omówione, w tym zasady zgodności i prywatności HIPAA, oszustwa i nadużycia. Przedstawione zostaną koncepcje dotyczące skutecznej komunikacji, a także sposoby wyświetlania i przekazywania połączeń przychodzących oraz obsługi zgłoszeń reklamacyjnych.... [-]


Dyplom ukończenia studiów w dziedzinie technologii informacji zdrowotnej (hit)

Kennesaw State University
Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin June 2019 Stany Zjednoczone Kennesaw

[+]

Świadectwo ukończenia studiów w dziedzinie technologii informacyjnych na temat zdrowia Wszystkie kursy zawarte w certyfikacie technologii informacyjnych w zakresie zdrowia oferowane są zarówno w wersji face-to-face, jak i online. Wymagania programowe Online Graduate Program - Nie jest bezzwrotna $ 60 opłata za aplikację. Transkrypcje - oficjalne stenogramy z EACH College i / lub Uniwersytetu, w którym uczestniczyłeś. Musi znajdować się w zapieczętowanej kopercie z instytucji lub wysłać bezpośrednio drogą elektroniczną z instytucji. Resume - (można przesłać do aplikacji online) [-]

Zaawansowany certyfikat diagnostycznej sonografii medycznej

Washburn University
Online Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone Topeka + 1 więcej

Badanie ultrasonograficzne może być wykorzystywane do badania wielu części ciała, takich jak brzuch, piersi, układ rozrodczy kobiet, prostaty, serca i naczyń krwionośnych. Sonografia jest coraz częściej stosowana w wykrywaniu i leczeniu chorób serca, ataku serca i chorób naczyniowych, które mogą prowadzić do udaru mózgu. [+]

Co to jest DMS?

Badanie ultrasonograficzne może być wykorzystywane do badania wielu części ciała, takich jak brzuch, piersi, układ rozrodczy kobiet, prostaty, serca i naczyń krwionośnych. Sonografia jest coraz częściej stosowana w wykrywaniu i leczeniu chorób serca, ataku serca i chorób naczyniowych, które mogą prowadzić do udaru mózgu.

Towarzystwo Diagnostycznej Sonografii Medycznej (SDMS) definiuje ultrasonografię jako diagnostyczną procedurę medyczną, która wykorzystuje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości (ultradźwięki) do wytwarzania dynamicznych obrazów wizualnych narządów, tkanek lub przepływu krwi w ciele. Ten rodzaj procedury jest często określany jako USG lub USG.... [-]


Certyfikat filozofii medycyny chińskiej

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone Houston + 1 więcej

Celem Certificate of Chinese Medicine Philosophy jest wprowadzenie pojęć i filozofii tradycyjnej medycyny chińskiej. Ten program certyfikacji składa się z pięciu modułów w teorii i filozofii akupunktury. [+]

Cel, powód

Celem Certificate of Chinese Medicine Philosophy jest wprowadzenie pojęć i filozofii tradycyjnej medycyny chińskiej.

Przegląd programu

Ten program certyfikacji jest jednym z najpopularniejszych krótkich programów instytucji. Składa się z kursów z teorii akupunktury i filozofii. Program jest w pełni online i we własnym tempie, a kursy są spersonalizowane, aby zmaksymalizować zdolność uczenia się. Po upływie 4 miesięcy osoby, które ukończą 100% wszystkich kursów, otrzymają Certyfikat ukończenia kursu.

[-]

Certyfikat stosowanej analizy zachowania (ABA)

Michigan School of Professional Psychology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Farmington Hills + 1 więcej

Certyfikat w Applied Behavior Analysis (ABA) zapewnia studentom przygotowanie stać się Board Certified Behavior Analyst (BCBA). [+]

Test Certificate in Applied Behavior Analysis (ABA) zapewnia studentom przygotowanie stać się Board Certified Behavior Analyst (BCBA).

BCBAs są potrzebne do pracy z osobami z autyzmem, innymi zaburzeniami rozwojowymi, urazami mózgu (TBIs) oraz różnych wyzwań behawioralnych w przychodniach, szpitalach, szkołach i ośrodkach leczenia mieszkalnych w USA i za granicą.

MiSPP oferuje program certyfikacji w ABA, który przygotowuje studentów do siedzenia dla międzynarodowego egzaminu stać BCBAs. Program Certyfikat ABA MiSPP łączy 18 godzin kredytowych zajęć zatwierdzone przez Zarząd Analizy Zachowanie Certification (BACB) i 1000-godzinnego doświadczenia praktyka. Studenci mogą zakończyć certyfikat ABA w 18 miesiące (5 sem) biorąc jeden kurs w semestrze wraz z cztery semestry doświadczeń praktyka.... [-]


Podyplomowe świadectwo chorób zakaźnych - nauczanie na odległość

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2019 Wielka Brytania London

Kurs ten zapewnia szerokie zrozumienie chorób zakaźnych i ma szczególne znaczenie dla pracowników służby zdrowia, takich jak lekarze lub pracownicy laboratoriów. Będziesz [+]

Certyfikat PG w zakresie chorób zakaźnych (nauczanie na odległość) Kurs ten zapewnia szerokie zrozumienie chorób zakaźnych i ma szczególne znaczenie dla pracowników służby zdrowia, takich jak lekarze lub pracownicy laboratoriów. Opracujesz strategie kontrolowania i leczenia chorób zakaźnych, zdobywania nowej wiedzy i aktualizowania aktualnej wiedzy.

Cele i zadania Celem tego kursu jest opracowanie:

kompleksowe zrozumienie roli biologii czynników zakaźnych i gospodarzy w wynikach infekcjiwykorzystanie tej wiedzy, w połączeniu z podejściami epidemiologicznymi i zdrowia publicznego, w celu opracowania racjonalnych strategii kontroli i leczenia infekcji

Struktura kursu Kurs obejmuje 4 obowiązkowe moduły:... [-]


Certyfikat pomocy medycznej

American National University
Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 40 tygodnie September 2019 Stany Zjednoczone Salem USA Online + 2 więcej

Nasi asystenci medyczni to wszechstronnie uzdolnieni pracownicy służby zdrowia, posiadający umiejętności wykonywania rutynowych procedur klinicznych i administracyjnych w placówkach opieki zdrowotnej, takich jak gabinety lekarskie i przychodnie. [+]

Certyfikat pomocy medycznej

Certyfikat pomocy medycznej ma na celu przekazanie uczniom podstawowych umiejętności klinicznych i administracyjnych umożliwiających wejście w dziedzinę pomocy medycznej. Praktyczne i kompleksowe zajęcia będą obejmować anatomię, fizjologię, farmakologię, podawanie zastrzyków, wykonywanie EKG i żylne nakłuwanie.

Oszczędzaj czas

Format progresywnego uczenia się American National University pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, umożliwiając szybsze wchodzenie na rynek pracy, zapewniając jednocześnie bezproblemową realizację wyższych osiągnięć w nauce.

Certyfikat w zakresie pomocy medycznej jest w 100% przenoszony na stopień asystenta w zakresie pomocy medycznej, ale nadal zapewnia wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia pracy w ciągu zaledwie 10 miesięcy.... [-]