Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Program Certyfikat jest zazwyczaj krótsze i mocniej skoncentrowany niż studia. To prowadzi do certyfikacji w określonej dziedzinie technicznej lub zawodowej. Co to jest certyfikat w farmakologii? Programy prowadzące do tego typu certyfikatu może być ogólne lub skupić się na szczegółach, takich jak bezpieczeństwo farmaceutycznego farmakologii, toksykologii i weterynarii. Każdy z tych… Czytaj więcej

Program Certyfikat jest zazwyczaj krótsze i mocniej skoncentrowany niż studia. To prowadzi do certyfikacji w określonej dziedzinie technicznej lub zawodowej.

Co to jest certyfikat w farmakologii? Programy prowadzące do tego typu certyfikatu może być ogólne lub skupić się na szczegółach, takich jak bezpieczeństwo farmaceutycznego farmakologii, toksykologii i weterynarii. Każdy z tych programów rozpocznie się w podstawowy przegląd roli medycyny w obecnych praktyk terapeutycznych, a także biologii człowieka, zwierząt i fizjologii.

Zdobyte we certyfikatu w programie farmakologii pomoże Ci w każdej dziedzinie związanych z opieką zdrowotną, z licencjonowanym praktycznego pielęgniarstwa (LPN) z technologią weterynarii lub farmacji. Dowiesz się o zarówno recepty narkotyków i regulacji narkotyków.

Łączne koszty poświadczenia wpływają takie czynniki, jak na kraj Twoja szkoła jest i czy zdecydować się na studiach licencjackich lub certyfikatu podyplomowego.Koszt różni się również od szkoły do ​​szkoły w tym samym kraju i z tego samego rodzaju programu. Możesz być w stanie ubiegać się o stypendia i pomoc finansową, aby zrównoważyć koszty swojej edukacji.

Zarabianie certyfikat w farmakologii mogą przygotować się do pracy w weterynarii lub klinicznej farmakolog lub toksykolog. Możliwości istnieją również w dziedzinie toksykologii sądowej. Jeśli wolisz pracować jako naukowiec, być może uda się znaleźć zatrudnienie w firmie farmaceutycznej lub regulacyjnych. Możesz również skorzystać z tego certyfikatu jako odskocznię do zakwalifikowania jako profesor na wydziale farmakologii na uniwersytecie lub college'u.

Kursy online w farmakologii są oferowane przez wielu kolegiach i uniwersytetach, a może być doskonała okazja, aby zwiększyć swoje obecne umiejętności pracy lub przejścia do nowej dziedzinie, zwłaszcza jeśli już pracują w pełnym wymiarze czasu i potrzebują elastyczności w harmonogramie.Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Irvine , USA + 1 Więcej

Demonstrowanie skuteczności i bezpieczeństwa nowych produktów medycznych jest kluczową częścią procesu opracowywania produktów medycznych i wymaga znacznych zasobów do osiągni ... +

Demonstrowanie skuteczności i bezpieczeństwa nowych produktów medycznych jest kluczową częścią procesu opracowywania produktów medycznych i wymaga znacznych zasobów do osiągnięcia. Nasz program zaspokaja rosnącą potrzebę profesjonalnej nauki, która zapewnia projektowanie i wdrażanie badań klinicznych w celu osiągnięcia sukcesu. Program zapewnia wszechstronną wiedzę o koordynacji, monitorowaniu i zarządzaniu badaniem klinicznym w ramach dobrych praktyk klinicznych i wymagań prawnych. Kurs stażowy stanowi nieocenione doświadczenie w zdobyciu certyfikatu. -
Certificate
Zaoczne
12 miesiące
Język angielski
Online