Filter
Certificate
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Certyfikat programów oferują studentom wiele korzyści. Po pierwsze, program certyfikat zwykle trwa tylko kilka tygodni do kilku miesięcy, aby zakończyć. Inną zaletą tej ścieżki studiów jest intensywne szkolenie na stanowisku pracy. Zajęcia są zrównoważone z praktycznego doświadczenia uczenia się.

Co to jest certyfikat w aptece? Osoby, które lubię pracować w branży farmaceutycznej będą mieli naukę umiejętności niezbędne do dozowania leków do klientów lub pracowników służby zdrowia. Program Certyfikat oferuje kursy, które uczą studentów, jak zebrać informacje potrzebne do wypełnienia leki, zmierzyć odpowiednie ilości leków na recepty i opakowania i recept na etykiecie. Studenci w programie świadectwa będzie również dowiedzieć się, jak zorganizować medycyny inwentaryzacji i poinformować farmaceutę o wszelkich niedoborów. Poprzez zajęcia i szkolenia praktyczne, osoby również dowiedzieć się, jak przetworzyć roszczeń ubezpieczeniowych i związek niektóre leki pod kierunkiem farmaceutów.

Jedną z największych zalet ukończeniu certyfikat w aptece jest łatwiejszy dostęp do pracy. Nawet jeśli niektóre państwa nie wymagają certyfikacji być technikiem farmacji, certyfikacja sprawia, że ​​łatwiej dostać pracę.

Koszt zdobywając certyfikat w aptece waha. To dlatego, że to zależy od tego, gdzie świadectwo jest zakończona. Szkoły zawodowe i szkoły wyższe oferują programy certyfikatów, a kształcenie na odległość jest również dostępna.

Staje technik farmacji jest jednym z najlepszych dostępnych po zakończeniu kariery certyfikat w aptece. Technicy farmacji detaliczna może pracować w aptekach, jak te znajdują się w ogólnie towarów spożywczych i sklepów. Dobrym większość techników farmacji pracy w aptekach i drogeriach. Szpitale i ambulatoryjne świadczenia zdrowotne również zatrudniać techników farmacji. Większość techników farmacji pracować w pełnym wymiarze godzin na nogach przez cały dzień; jednak niektórzy mogą zdecydować się na pracę w niepełnym wymiarze godzin.Starzenie się społeczeństwa oznacza zapotrzebowanie na techników farmacji rośnie.

Istnieje wiele instytucji dostępne dla tego certyfikatu. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

4 Wyniki z Farmacja

NZMA

Ta kwalifikacja przygotowuje absolwentów do rozpoczęcia kariery w farmacji. Kurs obejmuje naukę w klasie i praktyczną, z intensywnym stażu w branży farmaceutycznej. ... [+]

Ten program 60-tygodni jest oferowana w NZMA „s Auckland North Shore, Auckland Symonds St, Hamilton i kampusach Christchurch.

Czego się nauczę?

Ta kwalifikacja przygotowuje absolwentów do rozpoczęcia kariery w farmacji. Kurs obejmuje naukę w klasie i praktyczną, z intensywnym stażu w branży farmaceutycznej. Istnieje sześć modułów z 400 godzinami doświadczenia zawodowego zintegrowanymi z programem. Oprócz doświadczenia zawodowego, studenci kwalifikują się do sześciotygodniowego stażu zorganizowanego przez wydział.

Treść programu obejmuje:

• Prawo farmaceutyczne

• Procesy wydawania

• Zdrowie apteczne i leki dostępne bez recepty... [-]

Nowa Zelandia Manukau Auckland Hamilton Christchurch  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
60 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Brighton College

Dzięki przeszkoleniu technika farmacji będziesz pomagał licencjonowanym farmaceucie w dostarczaniu leków i innych produktów zdrowotnych pacjentom. Będziesz tworzyć i aktu ... [+]

Dzięki przeszkoleniu technika farmacji będziesz pomagał licencjonowanym farmaceucie w dostarczaniu leków i innych produktów zdrowotnych pacjentom. Będziesz tworzyć i aktualizować informacje o zdrowiu i ubezpieczeniach pacjentów w komputerze oraz komunikować się z przewoźnikami ubezpieczeniowymi w celu uzyskania zapłaty za roszczenia z tytułu recepty. Będziesz także mierzyć, mieszać, pakować, etykietować i dostarczać narkotyki. Jeśli szukasz kursów technik farmaceutycznych online, które pomogą Ci przygotować się do nowych możliwości w terenie, znajdziesz to, czego potrzebujesz w Brighton College .

Dlaczego nasz program dla specjalistów w dziedzinie farmacji jest lepszy niż w innych szkołach technik farmaceutycznych?... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Academy New Zealand

Nowa Zelandia Certificate in Pharmacy (Pharmacy Technician) - Poziom 5 jest NZQA zatwierdzone kwalifikacje potrzebne do zostania Pharmacy Ambulatorium Technik. Nasz kurs ... [+]

Twoja kariera w branży farmaceutycznej zaczyna się tutaj

Nowa Zelandia Certificate in Pharmacy (Pharmacy Technician) - Poziom 5 jest NZQA zatwierdzone kwalifikacje potrzebne do zostania Pharmacy Ambulatorium Technik.

Nasz kurs uczy wszystkich niezbędnych umiejętności technicznych i wiedzy farmaceutycznej, aby stać się Technik Farmacji i Akademia Nowa Zelandia jest jednym z niewielu szkół w Nowej Zelandii oferujących tę kwalifikację na żądanie.

Istnieje wiele miejsc pracy w Nowej Zelandii wykwalifikowany technik farmaceutyczny i jesteśmy dumni, że 93% naszych absolwentów pracujących w przemyśle.

Zawartość kursu Recept przetwarzanie - Obliczenia - Podnośniki produkty farmaceutyczne - Przepisy - Mieszanie - Doradzanie klientom - leki - Human Biology Student podejmie izbę doświadczenie w pracy z kilkoma wiodącymi nowozelandzkich aptekach i jesteśmy zobowiązani do wspierania karier absolwentów w aptece. Kariera Technik Farmacji - Apteka Retail Assistant - Apteka detaliczna Kupujący - Przedstawiciel Farmaceutyczny - Produkcja Pharmacy Technician Certyfikaty NZ Certificate in Pharmacy Technician Poziom 5 - NZ Certificate in Pharmacy Technician Poziom 4 - NZ Certificate in Pharmacy (wprowadzenie do Pharmacy Practice) Poziom 3 Kryteria kwalifikacyjne ... [-]
Nowa Zelandia Auckland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
54 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Demonstrowanie skuteczności i bezpieczeństwa nowych produktów medycznych jest kluczową częścią procesu opracowywania produktów medycznych i wymaga znacznych zasobów do os ... [+]

Przegląd

Demonstrowanie skuteczności i bezpieczeństwa nowych produktów medycznych jest kluczową częścią procesu opracowywania produktów medycznych i wymaga znacznych zasobów do osiągnięcia. Nasz program zaspokaja rosnącą potrzebę profesjonalnej nauki, która zapewnia projektowanie i wdrażanie badań klinicznych w celu osiągnięcia sukcesu. Program zapewnia wszechstronną wiedzę o koordynacji, monitorowaniu i zarządzaniu badaniem klinicznym w ramach dobrych praktyk klinicznych i wymagań prawnych. Kurs stażowy stanowi nieocenione doświadczenie w zdobyciu certyfikatu.

Kto powinien się zapisaćPracujący profesjonaliści, którzy są zainteresowani przejściem na arenę badań klinicznychPielęgniarki zainteresowane poszerzeniem możliwości karieryNaukowcy i technolodzy, którzy chcą zwiększyć zyski w dziedzinie badań klinicznychSpecjaliści zajmujący się opracowywaniem produktów medycznych, którzy potrzebują praktycznej wiedzy o badaniach klinicznychPracownicy służby zdrowia i sprzymierzeni pracownicy służby zdrowiaWgląd w karierę... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
12 - 18 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku