Filter
Certificate
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Niektóre programy edukacyjne oferują świadectwo ukończenia, a nie stopień. Programy te zapewniają potrzebne lekcje do przygotowania ucznia w danej dziedzinie. Czasami student, który pracuje już zdobędzie certyfikat skupić się na pewnym stężeniu lub w celu poprawy ich zdolności do otrzymania wyższego wynagrodzenia.

Co to jest certyfikat w żywieniu? Ten typ certyfikacji wymaga wykształcenia w biologii, chemii, matematyki i innych pokrewnych dziedzinach nauki. Zajęcia koncentrują się na odżywianie, nauki o żywności, dietetyki i innych powiązanych programów. Studenci dzielą swój czas między nauki w klasie i nadzorowanego stażu klinicznego. Niektóre lub wszystkie classwork mogą być dostępne w Internecie. Po uzyskaniu certyfikatu, kandydaci mogą wejść na rynek pracy albo zdecydować się na kontynuowanie nauki.

Oprócz zdobywania wiedzy empirycznej żywienia i żywności z nauki, studenci będą również poprawić umiejętności, które mogą korzystać ich potencjał zarobkowy.Krytyczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów, a także umiejętności interpersonalne, pomoże kandydatom w ich zdolności do pracy. Dobra komunikacja będą przydatne w pracy z klientami, którzy mogą być wrażliwe i podatne.

Certyfikaty mogą być odbierane w różnych placówkach oświatowych, w tym uniwersytetów, szkół wyższych społeczności, programów internetowych instruktażowych i szkołach zawodowych. Stawka dla programu certyfikatu zależy nie tylko od instytucji, ale także miejsce, w którym jest on oferowany. Studenci powinni skontaktować się z biura rekrutacji obiektu uczenia się, które chcą uczestniczyć w celu ustalenia kosztów i innych opłat.

Z certyfikatem żywienia, studenci będą właściwe do pracy z pacjentów i lekarzy w biurach, przychodni, kawiarni, klubów sportowych i innych obiektów, które oferują wsparcie żywieniowe. Ludzie w tej dziedzinie żywienia może zapewnić doradztwo i tworzenie programów i grup wsparcia w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia.Niektórzy studenci wolą się specjalizować w akademickim środowisku badawczym, a nie pracować z ogółu społeczeństwa.

Zajęcia mogą być oferowane w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, aby dać studentom elastyczność w swoich harmonogramach. Jeśli chcesz, aby rozpocząć zajęcia dla certyfikatu żywienia, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Nauki żywieniowe

E-Learning University of Athens

Ten kurs online koncentruje się na zapobieganiu chorobom układu krążenia poprzez prawidłowe odżywianie i zmiany, które należy wprowadzić w diecie z powodu problemów serco ... [+]

Ten kurs online koncentruje się na zapobieganiu chorobom układu krążenia poprzez prawidłowe odżywianie i zmiany, które należy wprowadzić w diecie na podstawie problemów sercowo-naczyniowych i czynników ryzyka dla nich (np. Nadciśnienie tętnicze, podwyższony poziom lipidów we krwi, poziom cukru we krwi itp.). Opiera się na ekspertyzie Uniwersytetu w Atenach na tematy związane ze zdrowiem i od wielu lat działa z powodzeniem w języku greckim, mając do tej pory wielu absolwentów.

W tym kontekście kurs przedstawia podstawowe zasady nauki o żywieniu (znaczenie witamin, minerałów i wody, czynników określających zapotrzebowanie na energię), zalecenia dotyczące zrównoważonej diety i cechy diety śródziemnomorskiej. Dodatkowo przedstawia medyczną terapię żywieniową, możliwe interakcje leko-odżywcze, zmiany w diecie z powodu problemów sercowo-naczyniowych i czynników ryzyka. Jednocześnie opisuje miażdżycę tętnic i wyjaśnia rolę żywienia w tym procesie.... [-]

Grecja Ateny
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
24 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku
Pacific Rim College

Program Żywienia całościowe Certyfikat (HNCP) to unikalny program 4-miesięczne, które wprowadza studentów w całej żywności żywienia i zastosowań leczniczych żywności wedł ... [+]

Program Żywienia całościowe Certyfikat (HNCP) to unikalny program 4-miesięczne, które wprowadza studentów w całej żywności żywienia i zastosowań leczniczych żywności według różnych kultur.

Absolwenci tego programu może wykorzystać wiedzę i doświadczenie zdobyte do opowiedzenia się zdrowsze i bardziej zrównoważonych wyborów żywieniowych. Mogą pracować w sektorze detalicznym zdrowia i dobrego samopoczucia, wzrostu i utrzymania ogrodów miejskich i wiejskich, pomoc rodziny i przyjaciół w tworzeniu zdrowszych wyborów żywieniowych, lub matriculate do programu Dyplom Holistic Nutrition w ChRL.

Opcje studyjne

Holistyczne Odżywianie Certificate Program oferowany jest dwa razy w roku, z programów rozpoczynających się w styczniu i wrześniu. Zajęcia są zaplanowane na czwartek i piątek wieczorem oraz w soboty i niedziele dni.... [-]

Kanada Wiktoria
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
4 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku