Filter
Certificate
Brazylia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Brazylia kawalerów oferty.

Certyfikat jest krótki Scholastic program, który pomaga zapewnić studentom kształcenia i szkolenia, których potrzebują, aby zakwalifikować się do promocji, w pracy lub w celu uzupełnienia dotychczasowego rekordu akademickiego. Programy te są zwykle zakończone w czasie krótszym niż rok.

W Brazylii istnieją trzy rodzaje stopni: Licencjat - trwa od czterech do sześciu lat, aby wypełnić i studenci mogą pracować jako nauczyciele po ukończeniu czterech latach badań. Masters - trwa od jednego do dwóch lat, aby osiągnąć; doktoranckie / PhD - najwyższy stopień można studiować i trwa trzy do czterech lat do osiągnięcia. Te trzy stopnie luźno odpowiadają trzy cykle procesu bolońskiego - europejskiego systemu szkolnictwa wyższego. Oznacza to, że jeśli masz osiągnąć licencjat na europejskim uniwersytecie, powinien być uprawniony do uzyskania magistra w Brazylii.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Brazylia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Brazylia tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)

Kurs licencjackie Pielęgniarstwo, Wydziału Nauk Medycznych Santa Casa de São Paulo rozpoczął działalność dydaktyczno-pedagogicznych w dniu 26 marca 2001 r. ... [+]

W ciągu

Kurs licencjackie Pielęgniarstwo, Wydziału Nauk Medycznych Santa Casa de São Paulo rozpoczął działalność dydaktyczno-pedagogicznych w dniu 26 marca 2001 r. Fundamenty kurs pielęgniarski są uziemione ludźmi, skupiając się na pielęgnacji, wellness, profilaktykę i promocję zdrowia w różnych obszarach.

Kurs ma strukturę pedagogiczną zgodnie z obowiązującymi naukowych i społecznych przemian, na kształcenie kompetentnych specjalistów do pracy na obecnym rynku pracy i sprostać wyzwaniom związanych ze zdrowiem publicznym. Od początku, student przechodzi intensywne doświadczenie praktyczne w kompleksie szpitalnym Bractwa Santa Casa de Misericordia de Sao Paulo, który zapewnia w pełni zdolne do działania i rozwijania umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu sposób etyczny i humanitarny.... [-]

Brazylia São Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku