Świadectwa zdrowia

Istnieje wiele świadectw zdrowia oferowane w wielu szkołach medycznych i uniwersytetach na całym świecie. Certyfikaty służyć wiele celów dla różnych uczniów: są czasami stosowane w celu wypełnienia luki między różnymi fazami badań naukowych lub w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowe i kwalifikacje. Istnieją świadectwa zdrowia w wielu różnych przedmiotów w Nursing, farmacja, stomatologia, medycyna, biochemia, Medycyna alternatywna, Radiologia, pierwszej pomocy i wiele innych. Różnorodność różnych certyfikatów mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych świadectw zdrowia wymienionych poniżej.

Nowo dodane certyfikaty z opieki zdrowotnej

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Applied Medical Image Analysis (PgCert, PgProfDev - Online Learning)

Październik 19, 2018
Program ten ma na celu rozpowszechnianie wiedzy, umiejętności i zrozumienia w zakresie analizy obrazów medycznych, umożliwiając skuteczną i wydajną analizę obrazu medycznego, która może być wykorzystywana zarówno klinicznie, jak i komercyjnie.

Washburn University

Zaawansowany certyfikat diagnostycznej sonografii medycznej

Październik 17, 2018
Badanie ultrasonograficzne może być wykorzystywane do badania wielu części ciała, takich jak brzuch, piersi, układ rozrodczy kobiet, prostaty, serca i naczyń krwionośnych. Sonografia jest coraz częściej stosowana w wykrywaniu i leczeniu chorób serca, ataku serca i chorób naczyniowych, które mogą prowadzić do udaru mózgu.

The Institute for Clinical Social Work

Certyfikat teorii psychodynamicznych

Październik 10, 2018
Program ICSW dla studentów na dużych jest przeznaczony dla profesjonalistów lub klinicystów zainteresowanych poznaniem teorii psychodynamicznych. Nasze kursy są prowadzone przez naszych wykładowców, którzy są ekspertami w dziedzinie zdrowia psychicznego. Studenci mogą zapisać się na dowolny kurs z wyjątkiem kursów Case Conference pod warunkiem uzyskania zgo… [+]dy instruktora. Studenci mogą otrzymać świadectwo ukończenia lub kredyty CEU. Nie więcej niż cztery kursy mogą być przeniesione na kredyt do naszego programu studiów magisterskich lub doktoranckich. Studenci, którzy planują zapisać się na studia doktoranckie lub studia magisterskie, muszą spełnić wszystkie wymagania dotyczące kursu transferu i wypełnić wszystkie elementy aplikacji dla naszych programów. [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację