Świadectwa zdrowia

Istnieje wiele świadectw zdrowia oferowane w wielu szkołach medycznych i uniwersytetach na całym świecie. Certyfikaty służyć wiele celów dla różnych uczniów: są czasami stosowane w celu wypełnienia luki między różnymi fazami badań naukowych lub w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowe i kwalifikacje. Istnieją świadectwa zdrowia w wielu różnych przedmiotów w Nursing, farmacja, stomatologia, medycyna, biochemia, Medycyna alternatywna, Radiologia, pierwszej pomocy i wiele innych. Różnorodność różnych certyfikatów mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych świadectw zdrowia wymienionych poniżej.

Nowo dodane certyfikaty z opieki zdrowotnej

American College of Acupuncture & Oriental Medicine

Certyfikat filozofii medycyny chińskiej

Grudzień 7, 2018
Celem Certificate of Chinese Medicine Philosophy jest wprowadzenie pojęć i filozofii tradycyjnej medycyny chińskiej. Ten program certyfikacji bez dyplomu składa się z trzech kursów z teorii i filozofii akupunktury.

International Nurse Training

Certyfikat IV w procesie starzenia się

Listopad 8, 2018
Kurs odzwierciedla rolę pracowników pomocniczych, którzy wypełniają wyspecjalizowane zadania i funkcje w starszych usługach; w środowiskach mieszkalnych, domowych lub społecznościowych. Pracownicy będą ponosić odpowiedzialność za własne wyniki w ramach określonych wytycznych organizacji i utrzymywać wysoką jakość świadczonych usług poprzez rozwój, ułatw… [+]ianie i weryfikację zindywidualizowanego planowania i dostarczania usług. [-]

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Applied Medical Image Analysis (PgCert, PgProfDev - Online Learning)

Październik 19, 2018
Program ten ma na celu rozpowszechnianie wiedzy, umiejętności i zrozumienia w zakresie analizy obrazów medycznych, umożliwiając skuteczną i wydajną analizę obrazu medycznego, która może być wykorzystywana zarówno klinicznie, jak i komercyjnie.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację