Świadectwa zdrowia

Istnieje wiele świadectw zdrowia oferowane w wielu szkołach medycznych i uniwersytetach na całym świecie. Certyfikaty służyć wiele celów dla różnych uczniów: są czasami stosowane w celu wypełnienia luki między różnymi fazami badań naukowych lub w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowe i kwalifikacje. Istnieją świadectwa zdrowia w wielu różnych przedmiotów w Nursing, farmacja, stomatologia, medycyna, biochemia, Medycyna alternatywna, Radiologia, pierwszej pomocy i wiele innych. Różnorodność różnych certyfikatów mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych świadectw zdrowia wymienionych poniżej.

Nowo dodane certyfikaty z opieki zdrowotnej

University of Southern California Gould School of Law

Certyfikat Zgodności Online

Sierpień 1, 2018
Certyfikat USC online Health Care Compliance jest skierowany do krajowych absolwentów JD i studentów zagranicznych, którzy starają się skoncentrować na przestrzeganiu przepisów w instytucjach i organizacjach opieki zdrowotnej.

University of New Brunswick College of Extended Learning

Applied Certificate Certificate Program

Lipiec 6, 2018
Program certyfikacji Applied Behaviour Analysis (ABA) przygotuje osoby do kariery jako kompetentnych analityków zachowania asystentów.

NZMA

Certyfikat Nowej Zelandii Dla Technika Farmaceutycznego (poziom 5)

Lipiec 3, 2018
Ta kwalifikacja przygotowuje absolwentów do rozpoczęcia kariery w farmacji. Kurs obejmuje naukę w klasie i praktyczną, z intensywnym stażu w branży farmaceutycznej.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację