Świadectwa zdrowia

Istnieje wiele świadectw zdrowia oferowane w wielu szkołach medycznych i uniwersytetach na całym świecie. Certyfikaty służyć wiele celów dla różnych uczniów: są czasami stosowane w celu wypełnienia luki między różnymi fazami badań naukowych lub w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowe i kwalifikacje. Istnieją świadectwa zdrowia w wielu różnych przedmiotów w Nursing, farmacja, stomatologia, medycyna, biochemia, Medycyna alternatywna, Radiologia, pierwszej pomocy i wiele innych. Różnorodność różnych certyfikatów mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych świadectw zdrowia wymienionych poniżej.

Nowo dodane certyfikaty z opieki zdrowotnej

Mildred Elley

Practical Nursing (LPN) Program

Maj 9, 2018
Zawody związane z opieką zdrowotną należą do najszybciej rozwijających się dziedzin kariery w kraju. Program Practical Nursing Certificate to oparty na kredytach program na poziomie uczelni, który przygotowuje absolwentów do uzyskania licencji jako praktyczna pielęgniarka (LPN) w stanie Nowy Jork. Absolwenci niniejszego Praktycznego Certyfikatu Pielęgnia… [+]rskiego będą dobrze przygotowani do pomyślnego przejścia egzaminu NCLEX-PN, uzyskania licencji jako LPN w stanie Nowy Jork i późniejszego zatrudnienia w terenie. [-]

London South Bank University

PgCert W Autyzmie

Maj 8, 2018
Ta niepełnoetatowa kwalifikacja podyplomowa koncentruje się na procesach edukacyjnych i praktykach w zakresie autyzmu, niepełnosprawności i specjalnych potrzeb edukacyjnych.

James Cook University Online

Online Graduate Certificate Of Nursing

Maj 2, 2018
Internetowy Certyfikat Absolwenta Pielęgniarstwa James Cook University daje ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje zawodowe cele w dzisiejszym, szybko rozwijającym się systemie opieki zdrowotnej.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację