65431_65137_imgpsh_fullsize7.jpg

LICENCJA regularne fizykoterapii wydanego przez Semmelweis University (State University), zaproponował LUde.S. Campus Lugano (Szwajcaria) odbywa się przez cztery lata (240 créditsECTS), stacjonarne i obejmuje 1500 godzin praktyki klinicznej w szpitalach, klinikach i ośrodkach rehabilitacyjnych za granicą, w tym we Francji. Student może zaproponować lokalizację klinicznej umieszczenia; Potwierdzeniem tej struktury będzie pozostawiony w gestii Semmelweis University. Obecność jest obowiązkowa, w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku w Lugano (Szwajcaria).

Ten trening rozpocznie się w poniedziałek, 24 września 2018.

Ceremonia otwarcia odbędzie się w poniedziałek, 01 października 2018.

Studenci śledzić Degree w programie fizjoterapii całkowicie w Lugano, w tym egzaminu państwowego. Językiem kursy dla pierwszych trzech semestrów, po francusku; po studentów uczestniczyć lekcje włoskiego.

Maksymalna liczba studentów w tym dyplomu jest ograniczony do 80 test wstęp będą na podstawie kolejności rejestracji. Wnioski zostaną uszeregowane w kolejności ich otrzymania, pod warunkiem, że przewidziane są spełnione wymogi rejestracyjne (w tym wpłaty rejestracyjnej opłaty administracyjnej CHF 1400). Aby dostać się do szkolenia kandydaci musi przejść test umiejętności (nieselektywne).

Kolejny test wstęp odbędzie się 02 marca 2018.

To bardzo proste, aby zarejestrować: wystarczy wypełnić formularz na tej stronie https://www.uniludes.ch/test-cursus-en-physiotherapie-semmelweis/et sformalizować rejestrację płacenia składek Rejestracja Test wysokości 750 franków. (Otrzymasz dane bankowe na adres e-mail podany w formularzu po walidacji go).

Kurs rozpoczyna się, gdy osiągnięta zostanie minimalna liczba.

www.physiotherapie-ludes.ch

Program prowadzony przez:
  • Włoski
  • Francuski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa