Bsc do md przez 6 lat

Informacje ogólne

Opis programu

Manipal University jest jedną z największych prywatnych uczelni w kraju, rejestrującą ponad 25 000 studentów z różnych dyscyplin. Uczelnia oferuje swoim studentom różnorodne dyscypliny, od studiów licencjackich po studia podyplomowe z dziedziny inżynierii i informacji, zarządzania, biotechnologii, projektowania wnętrz i architektury oraz mediów i komunikacji.

BSc in Health Sciences to wysoce interdyscyplinarny program mający na celu zapewnienie uczniom doskonałych możliwości rozpoczęcia obiecujących ścieżek kariery. Został wprowadzony z wizją umocnienia uczniów wiedzą i umiejętnościami, jakie będą im potrzebne, aby stać na czele medycyny i badań naukowych.

Program jest dostosowywany indywidualnie przez ekspertów do aktualnych potrzeb branży i środowiska akademickiego. Po pomyślnym ukończeniu programu uczniowie będą:

  • Uzyskaj ogólną ekspozycję na różne aspekty nauk o zdrowiu i ich zastosowań
  • Rozumieć potencjał nauk medycznych poprzez zastosowanie medycyny
  • Rozwijaj różnorodne zestawy umiejętności potrzebne, aby odnieść sukces jako profesjonaliści z dziedziny medycyny, przygotowując się do osiągnięcia swoich celów odnoszących sukcesy lekarzy

Studenci mają możliwość zdobycia tytułu doktora medycyny na American University of Antigua, zapisując się na studia doktoranckie w programie nauk o zdrowiu na Manipal University.

Studenci, którzy zarejestrują się na BSc w Nauk o zdrowiu na Manipal University, mogą zapisać się do programu Doctor of Medicine (MD) na American University of Antigua (AUA) po pomyślnym ukończeniu dwóch lat studiów licencjackich w zakresie nauk o zdrowiu. Kandydaci pójdą do AUA, aby ukończyć dwa lata Podstawowych Nauk; a następnie przejdzie dwa lata szkolenia klinicznego w zatwierdzonych klinicznych lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Po pomyślnym ukończeniu wszystkich wymagań student uzyska tytuł lekarza medycyny z AUA.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

American University of Antigua (AUA) College of Medicine is an institution dedicated to creating future generations of physicians that serve the communities they represent. Those communities are often ... Czytaj więcej

American University of Antigua (AUA) College of Medicine is an institution dedicated to creating future generations of physicians that serve the communities they represent. Those communities are often underrepresented in the medical field and are reflected in the diversity of our student body. Founded in 2004, AUA has accomplished more than some schools have in decades. AUA leads the way in addressing the projected physician shortage, especially in the areas of primary care, family medicine, and internal medicine. Pokaż mniej
Świętego Jana