Biomedycyny

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

W ciągu

Szkolenie akademickie absolwent zawodowe w biomedycynie na Uniwersytecie Franca, jest prowadzony w profilu kształcenia ogólnego i humanistycznego, do pracy w działaniach profilaktycznych i promocji zdrowia w ciągu najwyższych standardów jakości i zasad etycznych. Nowe wyższe pedagogiczne licencjat w projekcie Biomedycznych przyczynia się do doskonalenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych w ramach perspektywy na rynku pracy.

Rynek pracy

Biomedycznych jest osoba, która wykonuje czynności związane z analizy klinicznej, analizy toksykologicznej, bank krwi, biologii molekularnej, cytologii, analiza obrazu, analiza środowiska, nauki o żywności, produkcji i analizy bio opartych pozaustrojowej perfuzji, badania naukowe, ekspertyzy, akupunktura estetyczne biomedycyny, nauczanie koordynacja położenia, kontroli i sanitarista.Com postęp techniczny biomedycznych pola gry rozwinął się głównie w onkologii molekularnej i biotechnologii, na wspomaganego rozrodu and bioengineering.

różnicowy

Przebieg biomedycynie posiada wysoko wykwalifikowanych wykładowców, składający się z nauczycieli i lekarzy; Posiada infrastrukturę z nowoczesnych laboratoriach dydaktycznych, dobrze wyposażone, co pozwala na wykonywanie podstawowych działań praktycznych na podstawie wiedzy teoretycznej. Kurs oferuje możliwość rozwijania projektów naukowych nadzorowane staże w różnych dziedzinach, zajęcia pozalekcyjne przez doskonalenia wizyt technicznych. Inne udar różnica: Trzeci rok z rzędu wystąpił w ocenie Przewodnik Studenta (GE) / 2014 Editora Abril; klasyfikacja Uniwersytecie Sao Paulo w 2014 roku Ranking Sheet (RUF), jest jednym z dziesięciu najlepszych pól golfowych w kraju; Jest to drugi najlepszy prywatne instytucje i pierwszym w stanie São Paulo.

informacje dodatkowe

Nadzorowane Praktyki muszą być wykonywane poza godzinami szkolnych.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Desde a sua fundação até hoje, a UNIFRAN caracteriza-se por ser uma instituição de ensino superior voltada para o futuro, sempre em busca da modernização da infraestrutura, acervo bibliográfico e das ... Czytaj więcej

Desde a sua fundação até hoje, a UNIFRAN caracteriza-se por ser uma instituição de ensino superior voltada para o futuro, sempre em busca da modernização da infraestrutura, acervo bibliográfico e das metodologias educacionais. Possui hoje mais de 16 mil alunos distribuídos entre os cursos de graduação, tecnológicos, à distância, especializações, mestrado e doutorado, que abrangem todas as áreas do conhecimento humano. Em seus mais de 40 anos de história, já formou mais de 43 mil profissionais. Abriga mais de 500 docentes, cuja titulação ultrapassa 60% de mestres e doutores. Pokaż mniej
San Paulo , Rio de Janeiro + 1 Więcej Mniej