Badania kliniczne jako lukratywna i ekscytująca alternatywa dla magistra w administracji służby zdrowia

Clinical Research Fastrack

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Badania kliniczne jako lukratywna i ekscytująca alternatywa dla magistra w administracji służby zdrowia

Clinical Research Fastrack

Clinical Research Fastrack oferuje 4-tygodniowy program edukacyjny, który kształci specjalistów zajmujących się administracją zdrowia, rozwojem medycyny i naukami o zdrowiu, aby pracować w lukratywnym, rozwijającym się sektorze badań klinicznych.

Po co przenosić się do badań klinicznych i w jaki sposób jest podobny do Health Administration?

Badacze kliniczni koordynują i monitorują badania kliniczne, które biorą udział w gabinetach lekarskich i szpitalach. Wielu administratorów opieki zdrowotnej przechodzi do badań klinicznych z powodu dostępnych możliwości kariery i możliwości szybkiego rozwoju w tej rosnącej dziedzinie. Badania kliniczne to dziedzina, w której naukowcy i naukowcy testują nowe terapie, urządzenia i leki do leczenia chorób i poprawy stanu zdrowia pacjentów. Badania kliniczne to praktyka przeprowadzania badań klinicznych FDA w celu zbadania bezpieczeństwa i skuteczności leku, urządzenia medycznego, diagnostyki lub innej terapii. Próby są prowadzone przez profesjonalistów, którzy znają zasady, przepisy i protokoły badań, a ci, którzy są zainteresowani administracją zdrowia, są bardzo silnymi kandydatami do pracy w badaniach klinicznych.

Przemysł

Branża badań klinicznych wzrosła w ostatnich latach w postępie geometrycznym i potrzebuje wykwalifikowanych, pełnych pasji osób, aby pomóc w kształtowaniu przyszłości branży. Potrzeba ta otworzyła tysiące możliwości kariery w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zawodowy i sukces są łatwo dostępne dla kandydatów z odpowiednimi umiejętnościami i szkoleniem. Branża jest sponsorowana przez duże inwestycje od firm farmaceutycznych, akademickich i rządowych instytucji badawczych, firm produkujących urządzenia medyczne, biotechnologii i innych organizacji zainteresowanych opracowaniem nowych leków i terapii w celu poprawy zdrowia ludzkiego.

Możliwości i potencjalne zyski w badaniach klinicznych

Clinical Research Fastrack przygotowuje naszych uczniów do pracy w zawodzie:

 • Koordynatorzy badań klinicznych, którzy nadzorują administrację próbą kliniczną obejmującą rekrutację pacjentów, zbieranie danych i zarządzanie nimi oraz nadzór regulacyjny nad testami w szpitalach, instytucjach akademickich i ośrodkach badawczych. (Średnia płaca waha się od 50 do 65 000 USD rocznie)
 • Kierownicy placówek monitorują i nadzorują badania kliniczne w celu zapewnienia zgodności danych z wymogami badania FDA i przestrzegania protokołu. (Średnio menedżerowie witryn zarabiają od 70 000 do 6 cyfr po kilku latach pracy w branży *)
 • Współpracownicy ds. Rozwoju, specjaliści ds. Danych, menedżerowie ds. Budżetu i kontraktów oraz inne stanowiska w dziedzinie badań klinicznych są również dostępni.

Dlaczego Clinical Research Fastrack zamiast Master's Program in Health Administration

Badania kliniczne to dziedzina, w której postęp naukowy spotyka się z opieką zdrowotną.

 • Wejdź do branży szybciej: Program Clinical Research Fastrack można ukończyć w Clinical Research Fastrack miesiąc, w którym tytuł magistra w administracji zdrowia, który zwykle trwa 1-2 lata! Możesz wprowadzić siłę roboczą i zacząć zarabiać w ułamku sekundy za ułamek kosztów! To szkolenie na obozie treningowym przyspiesza trajektorię kariery, pozwalając Ci rozpocząć pracę tak szybko, jak to możliwe.
 • Większy wpływ na opiekę zdrowotną: badania kliniczne to satysfakcjonująca kariera, która pozwala wpływać na życie milionów osób, napędzając rozwój przyszłych leków, systemów, praktyk i udogodnień, które poprawią jakość życia pacjentów.
 • Zwiększona perspektywa kariery zawodowej: branża badań klinicznych jest dobrze prosperującym sektorem opieki zdrowotnej. Specjaliści pracujący w badaniach klinicznych cieszą się wysoką płacą w tej dziedzinie ze względu na duży stopień zapotrzebowania na wykwalifikowanych pracowników. W większości przypadków potencjał zarobkowy i awans zawodowy jest znacznie wyższy niż w administracji opieki zdrowotnej
 • Odgrywanie roli w rozwoju przyszłości medycyny: Branża badań klinicznych jest otwarta dla podmiotów przeprowadzających badania w zakresie opieki zdrowotnej, aby pomóc w podjęciu decyzji, w jaki sposób postęp medyczny, urządzenia i terapeutyczny będzie funkcjonował wraz ze wzrostem sektora badawczego. Nie tylko możesz wpłynąć na życie milionów ludzi, ale także wpłynąć na rozwój procedur i operacji w badaniach!

Niedawny absolwent opuścił dziedzinę administracji opieki zdrowotnej, aby przejść do badań klinicznych - Oto, co ma do powiedzenia na temat naszego programu:

"Gratulacje, David i Team za uruchomienie Clinical Fastrack. Jako beneficjent zbiorowego doświadczenia wydziału Fastrack mogę ręczyć za jego użyteczność. Może to być jedyny program, w którym można podwoić wydajność w połowie czasu. Najlepsze życzenia dla Ciebie i Twojego zespołu. Tak trzymaj."

-Navid, lipiec 2017 r. Absolwent, obecnie dyrektor ds. Badań klinicznych w Oklahoma Heart Hospital

"Cieszyłem się programem! To było bardzo dokładne i bardzo pouczające. Uwielbiałem Fastrack, dziękuję! "

-Geana, czerwiec 2017 r. Absolwent, obecnie asystent ds. Badań klinicznych w firmie Gastrointestinal Associates

Zarys programu

Aby zobaczyć nasz pełny zarys programu i dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową: http://clinicalresearchfastrack.com

 • Nasz program treningowy dla boot camp obejmuje:
 • 80 godzin intensywnego treningu w klasie. (zobacz naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami w sprawie naszych lokalizacji i harmonogramów).
 • 68 godzin post-study online, aby utrwalić to, czego nauczyli się wcześniej w klasie.
 • Jednodniowe lub dwutygodniowe staże w miejscu badań klinicznych w ciągu godziny od miejsca zamieszkania i pracy.
 • Wznów, wywiad i pomoc w zakresie aplikacji dzięki naszym kontaktom z usługami kariery zawodowej i sieciom branżowym.

"Otrzymałem dziś ofertę pracy !!! Pozycja RA z Quality Clinical Research tutaj w Omaha! Połączyłem się przez LinkedIn ... nie wiedziałem, że mają dostępną pozycję. Wywiady przeprowadzone w zeszłym tygodniu, zaproszone na dzisiejszy cień pracy, a tuż przed wyjazdem miał wywiad grupowy, zaoferował pozycję 15 minut temu !! "

-Bridget, lipiec 2017 r. Absolwent, obecnie asystent ds. Badań klinicznych w jakości badań klinicznych

Dowiedz się więcej o niekończących się opcjach w badaniach klinicznych oraz o tym, w jaki sposób Clinical Research Fastrack wspierają naszych studentów w znalezieniu satysfakcjonujących, lukratywnych karier.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Clinical Research Fastrack

Ostatnia aktualizacja June 20, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,750 USD
Locations
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą