Pre-Med Studia w UGW

Raz po raz, EMU pre-med absolwenci raport odkrywa, że ​​są lepiej przygotowani niż ich odpowiedniki w studiach.

W rzeczywistości w ciągu ostatniej dekady ponad 80% studentów, którzy ukończyli program przedmedyczny w ramach EMU, zostało przyjęło do szkoły medycznej. Absolwenci EMU zasługują na uznanie Małe klasy, profesorowie, którzy pielęgnowane ich jako osoby, a to środowisko, które sprzyja rozwój osobisty i refleksji o wartościach, oprócz dyscypliny akademickiej.

Hands-on uczenia się i współpracy badawczej

Program zwłok rozwarstwienie UGW jest jednym z przykładów "dyscypliny akademickiej", uwzględniającego wyjątkowych przygotowań do absolwentów szkoły. EMU jest jedną z niewielu szkół w kraju, który oferuje laboratorium zwłok dla licencjackich studiów i badań.

Hands-on-oryginalne badawczych wzdłuż bocznych członków wydziału zapewnia dalszego przygotowania, które stawia przed EMU absolwentów wielu rówieśników na studiach. Niektórzy uczniowie publikują swoje wyniki lub przedstawić do towarzystw zawodowych. współpracy badawczej pomaga uczniom identyfikacji interesów oraz wzmocnienie krytyczne i twórcze myślenie.

Inne nauki w świecie rzeczywistym występuje wtedy, gdy studenci angażują się w społeczności lokalnej, być może shadowing lekarza, wolontariat w klinice lub pracuje w szpitalu lub domu opieki jako technik lub pielęgniarskiej asystenta.

Sztuk wyzwolonych i ostrości międzykulturowa

Nasza szeroka sztuk wyzwolonych fundacja przygotowuje absolwentów w wyjątkowy sposób. podstawowe wartości EMU to międzykulturowego zrozumienia i szacunku. dialogi i relacje międzywyznaniowe i między-kulturowe są cenione wśród społeczności kampusu. zrozumienia kulturowego może być ważnym kryterium wyboru w uzyskaniu dopuszczenia do szkoły medycznej lub innych programów podyplomowych.

Jakość nauczania w UGW był fantastyczny dla wielu powodów.

-Dr Chad Denlinger '96

State-of-the-art laboratorium zwłok w Suter Science Center zapewnia studentom odpowiednich narzędzi, aby uzyskać praktyczne doświadczenie potrzebne do nauki o ludzkim ciele.

-Wally Al-Kakhan, magister biomedycyny '15

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa