Badania kliniczne jako alternatywa dla mistrza zdrowia publicznego

Clinical Research Fastrack

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Badania kliniczne jako alternatywa dla mistrza zdrowia publicznego

Clinical Research Fastrack

Badanie kliniczne Fastrack oferuje program szkoleniowy dla obozów dla bezrobotnych, który trenuje specjalistów zainteresowanych zdrowiem publicznym, medycyną i naukami ścisłymi, pracując w dynamicznie rozwijającym się sektorze badań klinicznych.

Co to są badania kliniczne i jak to porównać z zdrowiem publicznym?

Choć Zdrowie Publiczne koncentruje się na zapobieganiu chorobom i systemom opieki zdrowotnej, badania kliniczne są dziedziną, na której nauka i technologia testują nowe terapie, urządzenia i leki w celu leczenia stanów i poprawy jakości życia pacjentów. Zdrowie publiczne często korzysta z badań klinicznych w celu informowania o swojej praktyce i wykorzystuje pewne techniki badań klinicznych w swoich badaniach ankietowych oraz badaniach obserwacyjnych w celu udzielenia odpowiedzi na pytania. Badania kliniczne to proces prowadzenia badań klinicznych FDA w celu określenia bezpieczeństwa i skuteczności leku, urządzenia medycznego, diagnostyki lub innej terapii.

Przemysł

Badanie kliniczne jest silnie rozwijającym się i rozwijającym się obszarem o wartości ponad 100 miliardów dolarów. Ta branża składa się z prób klinicznych w badaniach farmaceutycznych, akademickich i rządowych, badaniach dotyczących urządzeń medycznych, biotechnologii i innych dziedzinach, testujących nowe terapie u ludzi. Ze względu na niedobór wyszkolonych profesjonalistów w tym sektorze, pole ma mnóstwo dostępnych miejsc i możliwości szybkiego rozwoju kariery.

Pozycje i przeciętne wynagrodzenia w badaniach klinicznych

Badanie kliniczne Fastrack przygotowuje studentów do pracy w karierze zawodowej:

 • Koordynatorzy badań klinicznych, którzy prowadzą badania kliniczne w biurach lekarzy, szpitali, instytucjach akademickich i ośrodkach badawczych. (Przeciętne wynagrodzenie 57.000 dolarów po dwóch latach *)
 • Badania kliniczne Associates, którzy monitorują badania kliniczne w celu zapewnienia jakości danych spełniają wymagania badania, a protokół jest przestrzegany prawidłowo. (Przeciętne wynagrodzenie w wysokości 75 000 USD po dwóch latach lub 95 000 USD w przypadku wyższych agencji ratingowych *)
 • Specjaliści ds. Regulacji, menedżerowie danych, współpracownicy ds. Rozwoju firmy i inne stanowiska w dziedzinie badań klinicznych obejmują szeroki wachlarz możliwości w tej dziedzinie.

Zalety badań klinicznych Fastrack vs program mistrzowski w zakresie zdrowia publicznego

Badania kliniczne to dziedzina, w której odkrycie naukowe odpowiada opiece zdrowotnej.

 • Krótszy czas trwania: Program Clinical Research Fastrack może zostać zakończony w ciągu zaledwie czterech tygodni w porównaniu do studiów magisterskich z zakresu zdrowia publicznego, które trwają 1-2 lata! Możesz być gotowy do pracy i zarabiania pieniędzy w satysfakcjonującej karierze znacznie szybciej. To szkolenie w obozach rozpoczynających kampanie przyspiesza Twoją możliwość wejścia w tę dziedzinę i rozpocząć karierę.
 • Bądź Agentem Zmian: Badania kliniczne to satysfakcjonująca kariera, w której współpracownicy i współpracownicy zajmujący się badaniami klinicznymi współpracują bezpośrednio z pacjentami sprawdzającymi potencjalnie ratujące życie zabiegi. Zdrowie publiczne może być trudniejsze do stwierdzenia bezpośredniego wpływu interwencji.
 • Większa Płaca: Badanie kliniczne jest dynamicznym sektorem opieki zdrowotnej. Specjaliści zajmujący się badaniami klinicznymi są szczodrze opłacani, a w większości przypadków wynagrodzenia koordynatorów badań klinicznych i współpracowników w zakresie badań klinicznych znacznie przewyższają wynagrodzenie pracowników służby zdrowia publicznego z podobną liczbą lat doświadczenia.
 • Pożądany Harmonogram Pracy: Badanie kliniczne znane jest z rozsądnych godzin, często elastycznego harmonogramu pracy, a także nacisk na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Osoby z różnych branż będą badały klinicznie w poszukiwaniu spójnych, rozsądnych harmonogramów.

Niedawny absolwent, który posiada tytuł magistra zdrowia publicznego i wziął ten program, aby znaleźć lepszą robotę, miał do powiedzenia na temat naszego programu:

"Szkolenie kliniczne Research Fastrack zapewniło mi głębokie zrozumienie postępowania klinicznego, praktyki i przepisów niezbędnych do skutecznego wykonywania mojej pracy jako CRC".

Zarys programu

Aby zapoznać się z pełnym zarysem programu i dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową: http://clinicalresearchfastrack.com

Nasz czterotygodniowy program obejmuje:

 • 8 dni szkolenia osobowego w klasie. (zobacz naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania naszych lokalizacji).
 • Sześćdziesiąt osiem godzin kursów online, aby wzmocnić to, co jest uczone w klasie.
 • 80-godzinny staż w trakcie badania klinicznego w okolicy, w której będziesz żyć i pracować.
 • Pomoc przy pracy z naszymi firmami rekrutacyjnymi i siecią branżową.

"Właśnie skończyłam w klasie szkolenia CRC z Clinical Research Fast-track. Nie wszystkie treningi są równe. Stopień, w jakim szkolenie może wpływać na proces uczenia się, zmianę zachowania, wydajność i wydajność zależy w dużym stopniu od tego, jak zostało zaprojektowane i dostarczone. W trakcie tego szkolenia wielu instruktorów z czołowych organizacji badawczych przynosi doświadczenia uczestnikowi. Clinical Research Fastrack jest skutecznym programem szkoleniowym, który zapewnia wiele możliwości ćwiczeń umiejętności zdobytych w klasie z dodatkowym stażem online i stażu w organizacjach badawczych prowadzących badania kliniczne. Zapewnia również wsparcie w rozwoju kariery i przewidywanej szansy na zatrudnienie ". Mesfin W. MPH

Plan zajęć

KONTAKT Z NAMI, aby dowiedzieć się o internatach i kursach w pobliżu Ciebie!

11 listopada 2017 r. - Scottsdale, AZ

2 grudnia 2017 r. - Scottsdale, AZ

13 stycznia 2017 r. - Dallas, TX

Skontaktuj się z naszym działem rekrutacyjnym o planowanych przyszłych zajęciach.

Dowiedz się więcej o możliwościach w badaniach klinicznych oraz o tym, jak Clinical Research Fastrack wspiera naszych uczniów w znalezieniu satysfakcjonujących karier.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Clinical Research Fastrack
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Listop. 2018
Grudz. 2018
Duration
Czas trwania
1 miesiąc
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,750 USD
Locations
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Data rozpoczęcia : Listop. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Grudz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Listop. 2018
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Grudz. 2018
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Stycz. 2019
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą