Badania kliniczne jako alternatywa dla mistrza nauk o zdrowiu

Clinical Research Fastrack

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Badania kliniczne jako alternatywa dla mistrza nauk o zdrowiu

Clinical Research Fastrack

Badania kliniczne to kwitnący segment opieki zdrowotnej, w którym wysokie zapotrzebowanie na wyszkolonych osób jest bardzo wysokie, a niedobory wykwalifikowanych koordynatorów badań klinicznych i współpracowników zwiększają zarobki i zwiększają szanse w tym nagradzającym polu.

Badanie kliniczne Fastrack oferuje intensywny czterotygodniowy program edukacji rozruchowej, który trenuje specjalistów zainteresowanych naukami przyrodniczymi w pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze badań klinicznych. Nasz przyspieszony program pozwala profesjonalistom szybko włamać się na pole bez wydawania na 1-2 lata programu magisterskiego. Ten program oferuje również studentom wprowadzenie i możliwości tworzenia sieci, aby włamać się do tej wyjątkowej niszy branży medycznej. Program Clinical Research Fastrack ma na celu wsparcie osób indywidualnych w wejściu do tego rozwijającego się przemysłu, przygotowania do pracy, dzięki czemu mogą korzystać z ogromnej liczby możliwości rozwoju kariery. Studenci z tłem i zainteresowaniem naukami ścislinymi sprawiają, że studenci poszukują pracy klinicznej.

Dlaczego badania kliniczne?

Inwestycje w biotechnologię, badania nad komórkami macierzystymi, immunologię, badania genomowe i badania nad szczepionkami pobudzały popyt na wyszkolonych badaczy klinicznych. Badanie kliniczne jest dynamicznie rozwijającym się obszarem o wartości 100 miliardów dolarów, które rośnie w szybkim tempie i daje wiele możliwości szybkiego rozwoju. Nowicjusze na polu, którzy są pasjonatem opieki zdrowotnej i są pracowici i przystojni excel w tej dziedzinie i cieszyć się satysfakcjonującą pracę, jak również potencjał wzrostu. Praca z pacjentami i innymi zajęciami związanymi z opieką medyczną w zakresie potencjalnie zmieniających się metod leczenia jest bardzo satysfakcjonującą karierą iw tej dziedzinie lekarze zawsze uczą się i pracują nad nowymi, najnowocześniejszymi terapiami. Ze względu na niedobór wyszkolonych profesjonalistów w tym sektorze, pole ma mnóstwo dostępnych miejsc i możliwości szybkiego rozwoju kariery.

Czym jest Clinical Research?

Badania kliniczne to dziedzina, w której nauka i technologia spotykają się z opieką zdrowotną. Przed jakimkolwiek nowym leczeniem, urządzenie lub lek może być przepisane przez lekarza musi najpierw zostać zaakceptowane przez FDA. Proces zatwierdzania przez FDA jest serię badań klinicznych, obejmujących fazy pierwszego, drugiego etapu, fazy trzeciej, fazy ba b i czwartej fazy badań. Badania kliniczne przeprowadzane są w biurach lekarzy, placówkach badawczych i szpitalach w całym kraju i na całym świecie. Każde badanie jest częścią naszej społeczności naukowców, która ma odpowiedzieć na pytania i znajdzie kolejny, nowy sposób poprawy zdrowia pacjentów. Prowadzono badania kliniczne w celu znalezienia lekarstw na choroby serca, cukrzycę, udar mózgu, rak, choroby Alzheimera i inne, począwszy od częstych schorzeń zimnych i rzadkich.

Przemysł

Badanie kliniczne obejmuje przemysł farmaceutyczny, akademickie i rządowe instytucje badawcze, badania nad urządzeniami medycznymi, biotechnologię i inne dziedziny badań nowych terapii u ludzi. Ze względu na niedobór wyszkolonych profesjonalistów w tym sektorze, pole ma mnóstwo dostępnych miejsc i możliwości szybkiego rozwoju kariery.

Pozycje i przeciętne wynagrodzenia w badaniach klinicznych

 • Koordynatorzy ds. Badań klinicznych (CRC) nadzorują badania kliniczne i typowo zajmują około 57 000 dolarów po dwóch latach w branży zgodnie z salary.com.
 • Kliniczne stowarzyszenia badawcze (CRA) monitorują badania kliniczne i zazwyczaj pracują dla organizacji badawczych (CRO). Zazwyczaj robią to około 95 000 dolarów rocznie po dwóch latach w branży, a stanowisko Senior CRA zostało przez magazyn Forbesa nominowane jako "High Paying Elastible Job" z roku 2016.
 • Specjaliści ds. Regulacji, menedżerowie danych, współpracownicy ds. Rozwoju firmy i inne stanowiska w dziedzinie badań klinicznych obejmują szeroki wachlarz możliwości w tej dziedzinie.

"W poniedziałek zaczynam swoją nową pracę i jestem bardzo podekscytowany! Nie wyobrażam sobie, jak trudno byłoby odnieść sukces w tej nowej roli bez przeszkolenia, jakie otrzymałem w ciągu ostatnich czterech i pół tygodnia w programie Clinical Research Fastrack! "

Amy, lipiec 2016 Absolwent, obecnie Clinical Research Scientist w PRA Health Science

Zalety badań klinicznych Fastrack vs Master's Health Science

Badania kliniczne to dziedzina, w której odkrycie naukowe odpowiada opiece zdrowotnej.

 • Krótki Program Miesiączny: Program Szkolenia w zakresie Bootcamp w zakresie badań klinicznych Fastrack zajmuje zaledwie cztery do pięciu tygodni w porównaniu do studiów magisterskich trwających 1-2 lata.
 • Nagroda Kariera: Badania kliniczne to kariera, w której pracujesz nad opracowaniem sposobów leczenia, które mogą poprawić życie milionów ludzi.
 • Wyższa płaca i większa szansa: możliwości rozwoju i promocji w dziedzinie badań klinicznych są bardzo imponujące. Specjaliści zajmujący się badaniami klinicznymi płacą wysokie wynagrodzenia, a ci, którzy wyróżniają się, mają niesamowite możliwości wzrostu.
 • Wielka harmonogram pracy: Koordynatorzy badań klinicznych zazwyczaj pracują "bankierzy", a pracownicy kliniczni mają bardzo elastyczny plan i często podróżują po całym kraju. Godziny i równowaga między pracą a życiem zawodowym sprawiają, że są one bardzo pożądane.

"Właśnie skończyłem program Clinical Research Fastrack i jestem bardzo podekscytowany, ponieważ po raz pierwszy znalazłem się jako koordynator badań klinicznych!" Mary, kwiecień 2017 Absolwent obecnie specjalista ds. Danych klinicznych w Southwestern Medical Center w Dallas w stanie Teksas

Zarys programu

Aby zapoznać się z pełnym zarysem programu i dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową: http://clinicalresearchfastrack.com

Nasze czterotygodniowe szkolenie dla obozów koncentracyjnych obejmuje:

 • 8 dni intensywnego treningu w klasie.
 • 70 godzin zajęć online, aby wzmocnić to, co jest uczone w klasie.
 • Dwutygodniowy staż w lokalnym ośrodku badań klinicznych w pobliżu Twojego rodzinnego miasta (w Stanach Zjednoczonych)
 • Pomoc kariery z naszą wiodącą firmą rekrutacyjną i siecią ekspertów, stażami i instruktorami w całym kraju.

Plan zajęć

KONTAKT Z NAMI, aby dowiedzieć się o internatach i kursach w pobliżu Ciebie!

11 listopada 2017 r. - Scottsdale, AZ

2 grudnia 2017 r. - Scottsdale, AZ

13 stycznia 2017 r. - Dallas, TX

Skontaktuj się z naszym działem rekrutacyjnym o planowanych przyszłych zajęciach.

Dowiedz się więcej o możliwościach w badaniach klinicznych oraz o tym, jak Clinical Research Fastrack wspiera naszych uczniów w znalezieniu satysfakcjonujących karier.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Clinical Research Fastrack

Ostatnia aktualizacja November 1, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Listop. 2018
Grudz. 2018
Duration
Czas trwania
1 miesiąc
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,750 USD
Locations
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Data rozpoczęcia : Listop. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Grudz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Listop. 2018
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Grudz. 2018
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Stycz. 2019
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą