Badania kliniczne jako alternatywa dla licencjata w pielęgniarstwie

Clinical Research Fastrack

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Badania kliniczne jako alternatywa dla licencjata w pielęgniarstwie

Clinical Research Fastrack

Badania kliniczne Fastrack oferuje 1-miesięczny program, który dostarcza osobom, które są zainteresowane pielęgniarstwem, medycyną i naukami ścisłymi, niezbędne narzędzia, doświadczenie i kontakty z pracownikami w rozwijającym się sektorze badań klinicznych.

Badania kliniczne to segment opieki zdrowotnej, obejmujący prowadzenie badań klinicznych nad narkotykami, urządzeniami medycznymi i innymi terapiami w celu określenia ich bezpieczeństwa i skuteczności. To pole zawiera wiele umiejętności zdobytych w wyniku doświadczeń pielęgniarskich. Wiele pielęgniarek, w tym absolwentów naszego programu badań klinicznych Fastrack, prowadzi karierę w badaniach klinicznych, aby zarobić więcej i pracować w satysfakcjonującej karierze opieki zdrowotnej bez wysokiego współczynnika wypalenia, który istnieje dla pielęgniarek.

Dlaczego warto przenieść się do badań klinicznych zamiast pielęgniarek?

Badania kliniczne to proces przeprowadzania badań klinicznych FDA w celu określenia, czy lek, sprzęt medyczny, diagnostyka czy inne leki są opłacalne do stosowania w opiece zdrowotnej. Zarówno badania pielęgniarskie, jak i kliniczne są w dużej mierze skoncentrowane na opiece nad pacjentem i bezpieczeństwie. Główną różnicą jest fakt, że badania kliniczne są dziedziną, która wymaga opieki nad pacjentem na nowy poziom i szuka nowych sposobów poprawy stanu zdrowia. To pole znajduje się na najnowocześniejszej medycynie, nauce i technologii, testując nowe sposoby leczenia różnych stanów i poprawiać jakość życia pacjentów zarówno w sposób natychmiastowy, jak iw przyszłości.

Pielęgniarstwo może być bardzo wymagającym terenem w czasie, a wiele pielęgniarek zwraca się teraz do badań klinicznych, aby móc spędzać więcej czasu z pacjentami. Badania kliniczne obejmują badania nad diagnostyką i leczeniem poprawiają stan zdrowia osób z chorobami takimi jak cukrzyca, choroby serca, choroba Alzheimera i raka, aby wymienić tylko kilka. W badaniach klinicznych wpływ twojej opieki nad pacjentem jest znacznie większy! Ze względu na tak duży zasięg i cel poprawy życia milionów pacjentów, pielęgniarki, które przeniosą się do branży badań klinicznych częściej czują się bardziej spełnione i mają mniejsze ryzyko doświadczania zmęczenia współczucia, wypalenia lub innych objawów wyczerpania kariery . W rzeczywistości w badaniach klinicznych zawsze uczą się nowych rodzajów interwencji, nowych protokołów i zwiększają one szanse na całe życie w pracy.

Przemysł

Badanie kliniczne to dynamicznie rozwijający się przemysł o wartości 100 miliardów dolarów, który prowadzi badania kliniczne w dziedzinie badań farmaceutycznych, badań akademickich i rządowych, badań nad urządzeniami medycznymi, biotechnologii i innych dziedzin, testujących nowe terapie u ludzi. Niedawny wzrost w tej branży doprowadził do deficytu wykwalifikowanych, wyszkolonych osób, aby obsadzić tysiące dostępnych miejsc w całym kraju. Ta luka oznacza, że ​​osoby wchodzące w branżę mają teraz większe szanse rozwoju kariery i podwyżek płac.

Pozycje i przeciętne wynagrodzenia w badaniach klinicznych

Badanie kliniczne Fastrack przygotowuje studentów do pracy w karierze zawodowej:

 • Koordynatorzy badań klinicznych organizują i prowadzą badania kliniczne, a po dwóch latach w przemyśle zarabiają 57 000 dolarów.
 • Pracownicy Associate Clinical Research Associates nadzorują badania kliniczne w celu zapewnienia jakości dźwięku i przestrzegania protokołu. Ich typowa płaca wynosi od 75 000 USD do 95 000 USD po dwóch latach w przemyśle.
 • Wiele innych stanowisk jest dostępnych w tej dziedzinie od specjalistów ds. Regulacji do menedżerów danych.

Zalety Clinical Research Fastrack vs Bachelor's in Nursing

 • Bądź przygotowany do rozpoczęcia pracy w ciągu jednego miesiąca: Program Clinical Research Fastrack może zostać zakończony w ciągu zaledwie czterech tygodni w porównaniu do stopnia licencjata w pielęgniarstwie, który trwa 3-4 lata! Możesz być gotowy do pracy i zarabiania pieniędzy w satysfakcjonującej karierze znacznie szybciej. To szkolenie w obozach rozpoczynających kampanie przyspiesza Twoją możliwość wejścia w tę dziedzinę i rozpocząć karierę.
 • Nagroda za opiekę nad pacjentem: badania kliniczne to satysfakcjonująca kariera, w której koordynatorzy i pracownicy zajmujący się badaniami klinicznymi współpracują bezpośrednio z pacjentami przez dłuższy okres czasu w celu zbadania potencjalnie ratujących życie zabiegów.
 • Wyższe wynagrodzenie: przemysł badań klinicznych jest dynamicznie rozwijającym się sektorem opieki zdrowotnej. Dzięki wcześniejszym doświadczeniom i miłości do dziedziny opieki zdrowotnej osoby z doświadczeniem pielęgniarskim często wyróżniają się w branży badań klinicznych. Możliwości kariery zawodowej i płacowej często pojawiają się częściej ze względu na obecną ekspansję w przemyśle, co oznacza, że ​​potencjał zarobkowy jest dużo wyższy niż w dziedzinie opieki.
 • Pożądany harmonogram pracy: pielęgniarki często przemieszczają się w tej branży, aby cieszyć się harmonogramem bez wyczerpujących, 12-godzinnych zmian. Godziny, wymagania i harmonia pracy i badań klinicznych sprawiają, że są bardzo atrakcyjne.

"Twój program przekroczył moje oczekiwania i jestem tak wdzięczny, że byłem częścią tego! To jest tak niesamowite, jak widoczne i zaangażowane założyciele, David i Louis, są w Twojej firmie! To naprawdę mówi o objętości do Twojej firmy! Naprawdę stworzyłeś świetną firmę i był to zaszczyt być częścią czegoś wyjątkowego! Z powodu badań klinicznych Fastrack, rozpocznę swoją nową pracę w Mayo Clinic na początku sierpnia! Dziękuję bardzo, doceniam wszystko, co zrobiłeś! "Sarah, czerwiec 2017 Absolwent, teraz specjalista ds. Badań klinicznych w The Mayo Clinic.

Zarys programu

Aby zapoznać się z pełnym zarysem programu i dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową: http://clinicalresearchfastrack.com

Nasze szkolenie w obozach dla jednego roku obejmuje:

 • Osoba trenuje w klasach przez 80 godzin.
 • Kursy online (68 godzin) w celu wzmocnienia tego, co jest uczone w klasie.
 • Dwie rundy dłoni na doświadczeniu w odosobnieniu na lokalnym miejscu badań klinicznych w pobliżu domu rodzinnego.
 • Pomoc w poszukiwaniu pracy z naszymi firmami rekrutacyjnymi i siecią branżową.

Dowiedz się więcej o możliwościach kariery w badaniach klinicznych oraz o tym, jak Clinical Research Fastrack wspiera naszych uczniów w tej dziedzinie.

Plan zajęć

KONTAKT Z NAMI, aby dowiedzieć się o internatach i kursach w pobliżu Ciebie!

11 listopada 2017 r. - Scottsdale, AZ

2 grudnia 2017 r. - Scottsdale, AZ

13 stycznia 2017 r. - Dallas, TX

Skontaktuj się z naszym działem rekrutacyjnym o planowanych przyszłych zajęciach.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Clinical Research Fastrack

Ostatnia aktualizacja November 1, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Listop. 2018
Grudz. 2018
Duration
Czas trwania
1 miesiąc
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,750 USD
Locations
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Data rozpoczęcia : Listop. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Grudz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Listop. 2018
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Grudz. 2018
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Stycz. 2019
Stany Zjednoczone - Scottsdale, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą