Bachelor of Science w zdrowiu populacji

Informacje ogólne

Opis programu

Bachelor of Science (BS) in Population Health przygotuje Cię do skupienia się na poprawie problemów zdrowotnych w środowisku społecznym.

Tytuł licencjata przygotowuje Cię do zostania specjalistą w zakresie zdrowia populacji z zajęciami koncentrującymi się na epidemiologii, planowaniu programów, metodach badawczych, finansach opieki zdrowotnej, teorii społecznej i nie tylko. Dowiesz się podejść do oceny programów zdrowotnych, opowiadania się za zmianą polityki oraz zrozumienia krajowych i globalnych systemów opieki zdrowotnej.

Funkcje programu

Nasi absolwenci mają wyjątkową okazję, aby dowiedzieć się i stać się agentami zmian w zakresie problemów zdrowotnych i wyzwań związanych z populacjami charakterystycznymi dla Nowego Meksyku. UNM zobowiązuje się do stałego postępu w zakresie zdrowia i równości w zdrowiu.

Absolwenci rozwijają umiejętności promowania zdrowia populacji w różnych dziedzinach, od dobrego samopoczucia po opiekę zdrowotną, od systemów opieki zdrowotnej po systemy społeczne, od polityki zdrowotnej po polityki wspólnotowe.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

About the College of Population Health The University of New Mexico College of Population Health is an active force in UNM’s larger mission to improve healthcare delivery, access, and equality for all ... Czytaj więcej

About the College of Population Health The University of New Mexico College of Population Health is an active force in UNM’s larger mission to improve healthcare delivery, access, and equality for all people. Though our rigorous research efforts, Bachelor of Science in Population Health, Master of Public Health, and other programs, we are agents of change in New Mexico and beyond. Pokaż mniej