Bachelor of Science in Nursing

Informacje ogólne

Opis programu

Jako zarejestrowana pielęgniarka już masz głęboki wpływ na opiekę i dobre samopoczucie swoich pacjentów, ale posiadanie tytułu Bachelor of Science in Nursing może otworzyć nowe możliwości kariery, umożliwiając jeszcze większą zmianę w życiu innych i całej dziedzinie opieki zdrowotnej. Dodatkowo posiadanie BSN szybko staje się zaletą przy wejściu na większość stanowisk pielęgniarskich. Zdobycie tytułu licencjata pielęgniarstwa już teraz przygotuje Cię na potencjalne zmiany na rynku pracy i zapewni Ci bezpieczeństwo zatrudnienia.

Loyola University New Orleans oferuje w pełni internetowy program RN do BSN, który jest przeznaczony do pracy z RN, opierając się na przygotowaniu lekarzy ogólnych i zapewniając solidne podstawy do studiów podyplomowych. Nasz tytuł licencjata z pielęgniarstwa składa się z 120 godzin kredytowych (do 75% punktów może zostać przeniesionych z poprzednich zajęć) i jest akredytowany przez Komisję ds. Collegiate Nursing Education. Internetowy program BSN oferuje wszechstronny program, który koncentruje się na pielęgniarstwie zdrowotnym populacji, badaniach pielęgniarskich, przywództwie pielęgniarskim i informatyce pielęgniarskiej.

Z RN online Loyola do stopnia BSN, możesz ulepszyć zarówno swoją praktykę jako RN, jak i perspektywy kariery, a jednocześnie korzystać z wygody i elastyczności uczenia się online.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The College of Nursing and Health is an academic community committed to educational excellence, scholarship, and service aligned with Ignatian values to foster health in mind, body, and spirit. The co ... Czytaj więcej

The College of Nursing and Health is an academic community committed to educational excellence, scholarship, and service aligned with Ignatian values to foster health in mind, body, and spirit. The college offers programs that fit your professional and practical needs. We are committed to working with anyone with a genuine desire to further their education. This is our mission. We want you to have the opportunity to advance your career but also to develop yourself – mind, body, and spirit. We want to produce lifelong leaders who are also life-long learners. We are committed to developing graduates who will serve the community and never forget that education does not begin or end at a classroom door. Pokaż mniej