Bachelor of Science in Health Sciences

Informacje ogólne

Opis programu

‌ Bachelor of Science in Health Sciences to czteroletni kierunek studiów licencjackich, który przygotowuje studentów do sukcesu w karierze związanej z branżą opieki zdrowotnej. Program nauczania na kierunku nauk o zdrowiu koncentruje się na rozwijaniu niezbędnej wiedzy, zestawów umiejętności i doświadczenia zawodowego, aby pomóc uczniom stać się odnoszącymi sukcesy pracownikami służby zdrowia.

Ten kierunek zapewnia studentom możliwości rozwijania podstawowych umiejętności liberalnej edukacji artystycznej w interdyscyplinarnym programie nauczania. Wydział reprezentujący College of Pharmacy and Health Sciences, College of Arts and Sciences oraz College of Business and Public Administration zapewnia zajęcia z nauk biomedycznych, nauk farmaceutycznych, nauk klinicznych, zarządzania opieką zdrowotną, administracji i zachowań zdrowotnych.

Kierunek Drake's Health Sciences zapewnia studentom możliwość interakcji i pracy z szeroką gamą naukowców i pracowników służby zdrowia na wczesnym etapie programu nauczania. Studenci, którzy są zainteresowani karierą w służbie zdrowia, ale nie są pewni, która kariera może być dla nich najlepsza, uważają ten aspekt nauk o zdrowiu za szczególnie korzystny. Gdy uczniowie zdecydują, w którym obszarze opieki zdrowotnej chcieliby się rozwijać, uczestniczą w zaawansowanych doświadczeniach, które pozwalają im zintegrować materiały szkolne z doświadczeniem zawodowym i rozwijać umiejętności na wyższym poziomie.

Program nauczania nauk o zdrowiu jest elastyczny, aby odpowiadał potrzebom różnych zainteresowań zawodowych związanych z opieką zdrowotną. Studenci decydują się skupić swoją edukację na jednej z dwóch dostępnych ścieżek, w zależności od ich obszarów zainteresowań: nauki kliniczne i stosowane lub administracja opieki zdrowotnej i zdrowie publiczne.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Vision and Mission The Vision for the College: A diverse community of learners leading the way to a healthy world. College Mission Statement: Preparing today's learners to be tomorrow's health care le ... Czytaj więcej

Vision and Mission The Vision for the College: A diverse community of learners leading the way to a healthy world. College Mission Statement: Preparing today's learners to be tomorrow's health care leaders. Pokaż mniej