Bachelor of Science Degree in Professional Health Studies

Informacje ogólne

Opis programu

Szkoła Akupunktury w Orlando

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) jest przeznaczony do wspierania praktyków medycyny orientalnej i zapewnienia wysokiej jakości i całościowej alternatywy opieki zdrowotnej w Centralnej Florydzie. Zacznij swoją karierę w AOM już dziś!

Bachelor of Science Degree in Professional Health Studies

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) oferuje szybki, trzyletni program, który zapewnia udanym absolwentom DWA prestiżowe stopnie naukowe: tytuł Bachelor of Science w dziedzinie nauk o zdrowiu zawodowym oraz tytuł magistra w dziedzinie medycyny orientalnej .

Nasz program nauczania w przemyślany sposób łączy nauki i techniki medycyny orientalnej (znanej również jako „ tradycyjna medycyna chińska ” lub „TCM” ) z podstawą zachodnich nauk medycznych, aby stworzyć bazę wiedzy odpowiednią dla praktyki medycyny orientalnej w naszym coraz bardziej wszechstronnym współczesne społeczeństwo kulturowe i holistycznie nastawione.

Dołącz do nas na Open House i dowiedz się więcej o naszym Bachelor of Science Degree w dziedzinie Professional Health Studies .

Rekrutacja, usługi dla studentów i członkowie wydziału będą pod ręką w każdym Open House, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące twojej przyszłej kariery w medycynie orientalnej i alternatywnej opiece zdrowotnej.

Uczestnicy otrzymają bon upominkowy za BEZPŁATNE leczenie akupunktury.

FCIM serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym podejściem do nauczania stosowanym w naszym rygorystycznym i ekscytującym programie nauczania. Odwiedź naszą szkołę w dowolnym czasie w zwykłych godzinach pracy, a my z przyjemnością pokażemy Ci nasz piękny kampus i zaangażujemy Cię w jedną z wielu naszych bieżących lekcji.

Zachęcamy wszystkich, którzy są zainteresowani praktyką medycyny orientalnej i alternatywnej opieki zdrowotnej, do odwiedzenia naszego kampusu, porozmawiania z naszymi kompetentnymi doradcami ds. Przyjęć i zrobienia pierwszego kroku w kierunku nowej i ekscytującej kariery, która staje się coraz bardziej pożądana w naszym szybko rozwijającym się krajobraz opieki zdrowotnej!

116952_116879_bannerwithimage.jpg

Rekrutacja

Wymagania dotyczące przyjęcia

Minimalne warunki przyjęcia do szkoły to dyplom ukończenia szkoły średniej i co najmniej 60 godzin semestralnych zaliczenia akredytowanej uczelni lub uniwersytetu. Każdy student musi mieć ukończone 18 lat. Zaliczenie na studiach musi obejmować co najmniej 30 punktów kształcenia ogólnego lub przedmiotów humanistycznych, które mogą obejmować między innymi język angielski, historię, filozofię, literaturę, religię, sztukę, muzykę, socjologię, języki obce, nauki humanistyczne, matematykę, chemię , biologia i psychologia z minimalnym ogólnym GPA 2.0. Uczelnia nie przyjmuje studentów w ramach kryteriów „Zdolność do zasiłku”, co oznacza, że wszyscy przyjęci studenci muszą posiadać dyplom ukończenia szkoły średniej i / lub świadectwo równoważności szkoły średniej.

Wydział rekrutacji odbiera, ocenia i przetwarza wszystkie zgłoszenia studentów. Podstawową funkcją Komisji Rekrutacyjnej jest przeglądanie i doradzanie kandydatom na studia, aby zapewnić spełnienie wszystkich wymogów akademickich, aby zapisać się na program akupunktury i medycyny orientalnej.

Tego możesz oczekiwać od FCIM, lidera w dziedzinie medycyny integracyjnej:
  • Zrównoważony program nauczania, który łączy nauki i techniki medycyny orientalnej, zachodnie nauki medyczne i praktyki kliniczne, aby wspierać właściwe leczenie pacjentów i integrację opieki medycznej z ogólnym systemem opieki zdrowotnej
  • Silny wydział składający się z praktykujących lekarzy o różnorodnych specjalnościach, z których wielu prowadzi własne praktyki i jest wpływowym dyrektorem w dziedzinie medycyny integracyjnej
  • Stopnie licencjackie w szybkim trzyletnim programie
  • Kompleksowy program oceny, który pilnie śledzi postępy każdego ucznia, osiągnięcia i obszary wymagające poprawy
  • Bogate doświadczenie praktyczne, które rozpoczyna się w klasie
  • W pełni wyposażone obiekty i klinika
  • Cenne doświadczenie w opiece nad pacjentem w praktyce, pracując jako stażyści w naszej klinice na terenie kampusu

116953_116878_image.png

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Whether you are interested in integrative medicine as a career or an extension of existing medical practice, the Florida College of Integrative Medicine (FCIM) offers a unique program that integrates ... Czytaj więcej

Whether you are interested in integrative medicine as a career or an extension of existing medical practice, the Florida College of Integrative Medicine (FCIM) offers a unique program that integrates the teachings and techniques of Oriental Medicine with the foundation of Western medical sciences. FCIM is unique in that this integration of knowledge is demonstrated consistently throughout our curriculum, which better prepares our graduates to meet the changing demands of America's fast-evolving healthcare landscape. Pokaż mniej