Bachelor of Nursing

Informacje ogólne

Opis programu

Bachelor of Nursing ( BSN ) to czteroletnie studia licencjackie z zakresu nauk ścisłych i zasad pielęgniarstwa.

Zajęcia zawierają takie tematy, jak pielęgniarstwo , badania naukowe , przywództwo i pokrewne nauki, które informują o praktyce pielęgniarskiej.

Programy zapewniają także uczniom ogólne wykształcenie z matematyki , nauk humanistycznych i społecznych, dostosowane bardziej do praktyki pielęgniarskiej, a także do dziedzin takich jak odżywianie , anatomia i chemia.

Czesne za program pielęgniarski zaczyna się od 24 000 USD na rok akademicki, chociaż stypendia częściowe są dostępne dla studentów międzynarodowych o wysokich wynikach w oparciu o wyniki egzaminu IELTS (6.5) i TOEFL (90), jak również wyniki egzaminu CGPA i SAT (1150).

Wiele programów obejmuje szkolenia i praktyczne doświadczenia, w postaci projektów badawczych, prezentacji, prac laboratoryjnych oraz możliwości OPT i CPT .person rolling bandage on woman's left armrawpixel / Unsplash

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States.

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States. Pokaż mniej
miasto Oklahoma