Bachelor of Exercise Science

St. Ambrose University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Exercise Science

St. Ambrose University

Ćwiczenia naukowe

Rygorystyczne, tak. Nagradzanie, zdecydowanie. Jeśli jesteś zafascynowany cudownym wysiłkiem fizycznym i ludzkim ruchem i chcesz mieć karierę pomagającą innym osiągnąć fizyczny i osobisty sukces, możemy zapewnić ci najwyższą edukację. Po połączeniu stopnia SAU z dyskiem możesz osiągnąć swoje zawodowe cele.

Nasi absolwenci pracują w Regionalnym Systemie Zdrowia Trinity, Army Wellness Center, Alliance Rehab, Illini Restorative Care, Rock Valley Physical Therapy.

Zalety ambrozy

  • Uczenie się koncentruje się na zasadach naukowych
  • Twórz i prowadź programy fitness
  • Solidne przygotowanie do zaawansowanych stopni

Nasi profesorowie kinezjologii poświęcają im pełną uwagę i zróżnicowaną wiedzę, zapewniając doskonałą równowagę pomiędzy ćwiczeniami w klasie, doświadczeniem praktycznym i doświadczeniem badawczym. Ten stopień przeddyplomowy spełnia wymagania SAU dotyczące zaawansowanych badań w zakresie fizykoterapii, terapii zajęciowej, fizjologii ćwiczeń i badań asystenta lekarza.

CO BĘDĘ UCZYĆ?

Exercise Science to szeroko zakrojone studium zasad naukowych i obejmuje kursy z biologii, chemii, fizyki, anatomii i fizjologii. Zaawansowane kursy badają ruchy ludzkie, fizjologię ćwiczeń i badania naukowe. Tematy zajęć obejmują ćwiczenia fizyczne i starzenie się, odżywianie, fizjologię ćwiczeń, zasady siły i kondycji, farmakologię, biomechanikę i neuronaukę behawioralną.

Nasi profesorowie kinezjologii reprezentują różnorodne dziedziny wiedzy i badań oraz koncentrują się na zapewnieniu wszechstronnej edukacji. Wszyscy absolwenci programu kinezjologii SAU powinni posiadać wiedzę i zdolności adaptacyjne oraz umieć:

  • skutecznie konkurować w programach dla absolwentów
  • nauczanie i prowadzenie w sposób kompetentny w szkołach, firmach i programach społecznościowych
  • szukaj i uzyskaj odpowiednią certyfikację
  • wykonywać konkurencję w środowisku pracy
  • jest przykładem wartości i etyki zawodów sojuszniczych

GDZIE NAUCZ SIĘ?

Jako student nauk fizycznych masz świetną okazję, by wziąć udział w zajęciach i zastosować to, czego się nauczysz - w naszym nowym, najnowocześniejszym Centrum Wellness i Rekreacji. Ten masywny budynek o powierzchni 80 000 stóp kwadratowych został właśnie otwarty jesienią i mieści laboratoria fizjologii ruchu i biomechaniki, sale lekcyjne, sprzęt o jakości badawczej oraz salę do ćwiczeń grupowych, które są specjalnie zaprojektowane i wyposażone, aby zapewnić najwyższą jakość edukacji.

Quad Cities jest uznanym liderem w dziedzinie opieki zdrowotnej, odnowy biologicznej i fitness, dzięki czemu jest świetną społecznością, aby przygotować się - lub nawet rozpocząć - swoją karierę. Wyższa Szkoła Zdrowia i Opieki Społecznej SAU ma głębokie, ustalone relacje z głównymi szpitalami i podmiotami świadczącymi opiekę zdrowotną, wszyscy potrzebujący wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie zdrowia. Studenci St. Ambrose mają szeroki wybór praktyk i opcji klinicznych bez opuszczania obszaru. Organizacje od YMCA do Rock Island Fitness

JAKIE SĄ POTENCJALNE WYNIKI KARIERY?

W warunkach fitness lub klinicznych Twoje możliwości są nieograniczone. Praca obejmuje fizjologa ruchu, specjalistę rehabilitacji sercowo-płucnej i badacza. Nauka wykonywania ćwiczeń fizycznych podwaja się również jako stopień przeddyplomowy i spełnia warunki do ukończenia studiów magisterskich w zakresie fizykoterapii, terapii zajęciowej, fizjologii ćwiczeń i asystenta lekarza.

Przy ciągłej potrzebie prowadzenia zdrowego życia nie powinieneś mieć problemu z rozpoczęciem swojej kariery. Według Bureau of Labor Statistics, zapotrzebowanie na trenerów sportowych i fizjologów wysiłkowych ma wzrosnąć o 19 procent do 2022 roku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 1, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Locations
Stany Zjednoczone - Davenport, Iowa
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Davenport, Iowa
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą