Bachelor in Exercise Science

Informacje ogólne

Opis programu

Ćwiczenia naukowe to nauka o tym, jak ludzkie ciało reaguje i dostosowuje się do ćwiczeń. W praktyce naukowcy zajmujący się ćwiczeniami odpowiadają za projektowanie i wdrażanie programów ćwiczeń dla szerokiego zakresu populacji. Działają na rzecz poprawy wyników sportowców, przeprowadzając oceny fizjologiczne i wykorzystując te informacje do projektowania skutecznych programów szkoleniowych. Współpracują również z członkami populacji ogólnej, którzy są zainteresowani poprawą swojego stanu zdrowia i zmniejszeniem ryzyka choroby. Naukowcy zajmujący się ćwiczeniami mogą również specjalizować się w pracy z pacjentami z istniejącymi wcześniej chorobami, takimi jak otyłość, choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca, choroby płuc i nowotwory.

Czego się dowiesz

Exercise Science Major jest jednym z 18 programów w kraju, który jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji Pokrewnych Programów Edukacji Zdrowotnej (CAAHEP) i zatwierdzony przez National Strength and Conditioning Association (NSCA).W programie Exercise Science uzyskasz szczegółową wiedzę na temat reakcji fizjologicznych na ćwiczenia. Będziesz miał zarówno akademickie, jak i aktywne doświadczenia edukacyjne, które nauczy Cię projektowania i wdrażania programów ćwiczeń dla szerokiego spektrum populacji.

ProgramNasz wszechstronny program nauczania umożliwia uczestnictwo w procesie uczenia się przez doświadczenie, podczas którego możesz przeprowadzać oceny fizjologiczne, projektować zindywidualizowane programy ćwiczeń i pomagać klientom w osiągnięciu ich celów. Będziesz pracować w badaniu grupowym i ukończyć nadzorowany staż.

Warunki przyjęć

Aby dołączyć do tego programu, najpierw wejdziesz do college'u jako Intencja do ćwiczeń. Gdy spełnisz wszystkie z poniższych kryteriów, zostaniesz automatycznie przeniesiony na główny przedmiot do ćwiczeń .

 • Ukończ co najmniej 12 punktów w College at Brockport
 • Mieć ogólny GPA co najmniej 2,75
 • Uzupełnij PES 335 o "C" lub lepiej (zazwyczaj w pierwszym semestrze drugiego roku)

3 3 Doktorat fizyki

Współpraca z Upstate Medical University, wczesna decyzja przyśpieszona 3 3 Program doktora nauk fizycznych pozwala ci ukończyć zarówno licencjat z The College w Brockport, jak i twój stopień doktora fizykoterapii w ciągu zaledwie sześciu lat.

Perspektywy karieryStopień naukowy ćwiczenia może prowadzić do różnych karier. Nasi uczniowie przeszli do pracy w następujący sposób:

 • Trenerzy wytrzymałości i kondycji
 • Kierownicy obiektów fitness
 • Trenerzy personalni
 • Dyrektorzy korporacyjni
 • Specjaliści od rehabilitacji kardiologicznej i płucnejNasi absolwenci korzystają również z naszego dyplomu, aby wystartować w szkołach wyższych na wyższe stopnie naukowe w dziedzinach takich jak:
 • Fizjologia ćwiczeń
 • Fizykoterapia
 • Biomechanika
 • Terapia zajęciowa
Ostatnia aktualizacja Październik 2018

Informacje o uczelni

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. Pokaż mniej