Bachelor in Biomedical Engineering

Bahcesehir University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Biomedical Engineering

Bahcesehir University

Inżynieria biomedyczna

Inżynierowie znajdują rozwiązanie konkretnego problemu lub spełniają wymóg konkretnego produktu (maszyny, urządzenia, system lub proces). Inżynier projektuje, buduje, eksploatuje, bada produkt i zachowanie w różnych warunkach pracy, aby go ulepszyć i rozwinąć. Problemy, które wymagają rozwiązań i innych komplikacji, umożliwiają inżynierom rozszerzanie i pogłębianie wiedzy w terenie. W tym procesie występują nowe dyscypliny inżynierskie. Inżynieria biomedyczna jest jedną z tych rozwijających się i rozwijających się w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat.

Inżynieria biomedyczna często zajmuje się systemami biologicznymi, w szczególności zorganizowanym wysokim poziomem w złożonym systemie, składnikami struktury ludzkiego ciała, rozumie interakcje i upośledzenie funkcjonalne, aby zidentyfikować i rozwiązać potrzebne narzędzia, sprzęt i rozwój systemu.

Przykłady zagadnień związanych z inżynierią biomedyczną:

 • Urządzenia elektroniczne, takie jak EKG i MRI, są używane do celów diagnostycznych, projektowanie i produkcja następujących urządzeń, takich jak narzędzia do kauteryzacji i cewników, są używane do celów terapeutycznych, urządzeń do dializy, chirurgicznych systemów robotycznych, przenoszenia różnych leków, w razie potrzeby emisja mikropomp, takich jak sztuczne materiały, aparaty słuchowe, instrumenty zwiększające dokładność i czułość funkcji kończyn i narządów, protezy kości i naczyń oraz zastawki serca.
 • Interfejsy są projektowane, produkowane i przygotowywane do użytku poprzez przechodzenie przez sprzęt do testowania wydajności, systemy i procesy w obszarach wykorzystania wysokiej wydajności, niezbędnych do obsługi rozwoju komputera-człowieka;
 • W celu podniesienia jakości i efektywności usług zdrowotnych ustanowiono różne procesy, zarządzanie i rozwój modeli organizacyjnych;

Urządzenia biomedyczne i testy wydajności systemu są przeprowadzane w celu tworzenia różnych wirtualnych platform, modeli mechanicznych i biologicznych, projektowania, produkcji i testowania.

Bahcesehir University Inżynierii Biomedycznej Bahcesehir University aby szkolić inżynierów i kształcić ich w zakresie produkcji i wykorzystania umiejętności teoretycznych i praktycznych jako naukowców i specjalistów z poczuciem odpowiedzialności. Wydział zajmuje się nauką, anatomią i fizjologią człowieka, matematyką podstawową i stosowaną, metodami i metodami analizy systemów, materiałami, elektroniką, zagadnieniami związanymi z kontrolą i komputerem, podstawową znajomością produktów medycznych i projektowania urządzeń.

Oprócz innych działów inżynierii genetycznej i bioinformatyki i wydziału medycyny mają programy, które wykonują zgodnie z programem szkolenia. Program koncentruje się na zainteresowaniach i umiejętnościach studentów, ich okresie studiów, wiedzy i elastyczności w zakresie podyplomowego środowiska pracy, które studenci mogą sami określić. Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program, są bezpośrednio narażeni na życie zawodowe.

Szpitale i inne placówki służby zdrowia:

 • Na uniwersytetach
 • Centra badań medycznych
 • Urządzenia i sprzęt medyczny produkujące, sprzedające i zapewniające wsparcie posprzedażne dla organizacji
 • W branży farmaceutycznej
 • Pracownik służby zdrowia w jednostce przetwarzania informacji

Studenci mogą również pracować tak, jak chcą w biomedycynie, biomateriałach, biomechanice, bioinformatyce, fizyce medycznej i inżynierii genetycznej. Studenci będą mogli nadal zdobywać dyplom ukończenia studiów w pokrewnych dziedzinach, takich jak inżynieria tkankowa. Studenci będą również mieli możliwość uczęszczania na uniwersytety za granicą, które mają wspólny program z naszą uczelnią.

Schemat struktury kursu z kredyty

 • Kursy TR są prowadzone w języku tureckim.
 • Kursy oznaczone EN są prowadzone w języku angielskim.
 • W dziale TR-EN znajduje się sekcja kursów w języku angielskim i tureckim.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja April 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
7,900 USD
Czesne dla studentów zagranicznych (4 lata): 7 900 USD na osobę
Locations
Turcja - Istanbul, Istanbul
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Turcja - Istanbul, Istanbul
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą