Bachelor in Biology

Informacje ogólne

Opis programu

Niezależnie od tego, czy chcesz prowadzić nowatorskie badania biologiczne, uczęszczać do szkoły medycznej, czy podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych gatunków, program biologii Findlay zapewni wiedzę i umiejętności niezbędne do zrozumienia świata biologicznego.

Najważniejsze elementy programu

Studia licencjackie

Uczniowie są zachęcani do prowadzenia praktycznych badań w terenie i laboratorium, aby przygotować się do siły roboczej, szkoły zawodowej lub szkoły wyższej.

Wskaźnik akceptacji zawodu i szkoły wyższej

Absolwenci naszego programu są ponad dwa razy częściej przyjmowani do szkół zawodowych i magisterskich, w porównaniu do średniej krajowej wynoszącej 41%.

Staż w terenie

Studenci biologii mają możliwość podróżowania w kraju i za granicą w celu zdobycia praktycznego doświadczenia w terenie.

Studia licencjackie

Pracuj sam na sam z instruktorami poprzez praktyczne badania.

Uczniowie są zachęcani do prowadzenia praktycznych badań na poziomie licencjackim, co pozwala uczniom doświadczyć rzeczywistych zastosowań materiałów w klasie, jednocześnie zwiększając ich zrozumienie procesu naukowego i złożoności systemów biologicznych. Projekty badawcze są realizowane w wyznaczonych laboratoriach w naszym nagradzanym zielonym budynku Davis Street Building oraz w odległych lokalizacjach terenowych, w tym Rieck Center for Habitat Studies i różnych lokalizacjach w całym kraju. Nasi uczniowie prezentowali swoje prace na konferencjach krajowych i służyli jako autorzy w opublikowanych manuskryptach.

Klasa absolwentów kierunków biologicznych w 2019 r. Miała 85% wskaźnik akceptacji do szkoły wyższej / zawodowej i 100% wskaźnik akceptacji do szkoły weterynaryjnej dla tych, którzy złożyli podanie.

Biologiczne organizacje studenckie

Zaangażuj się!

Istnieje kilka różnych klubów i organizacji oferujących nauki w The University of Findlay . Wiele z tych klubów i organizacji składa się ze studentów biologii, ale są otwarte dla wszystkich głównych kierunków. Więcej informacji o organizacjach studenckich w Findlay.

Rieck Center for Habitat Studies

54-akrowe żywe laboratorium do edukacji ekologicznej naszego studenta

Szeroka gama dostępnych siedlisk przyrodniczych zapewnia możliwość praktycznych doświadczeń i innowacyjne wykorzystanie. Uczniowie Findlay uczą się, jak wchodzić w interakcje i przeprowadzać badania w naturze bez wpływu na to.

Davis Street Building

Innowacyjny i przyjazny środowisku budynek naukowy

The University of Findlay został uznany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Ogrzewania, Chłodnictwa i Klimatyzacji (ASHRAE) za energooszczędne technologie ogrzewania i klimatyzacji włączone do nowego budynku Davis Street w 2012 roku.

Nasz budynek nauk przyrodniczych o powierzchni 30 000 stóp kwadratowych oferuje:

 • Osiem najnowocześniejszych laboratoriów.
 • Sale lekcyjne i sale wykładowe.
 • Osiem wydziałowych biur.
 • Salony studenckie.
 • Geotermiczny system ogrzewania i chłodzenia.
 • Skomputeryzowane czujniki do regulacji ilości dostarczanego światła.
 • Wyrafinowane wyciągi, które wyczuwają zarówno ruch człowieka, jak i obecność substancji chemicznych, dzięki czemu kaptury działają w razie potrzeby, ale spadają do niskiej mocy lub wyłączają się, aby oszczędzać energię, gdy nie są potrzebne.
 • System rur do kontrolowania odpływu wody deszczowej z budynku.

Kariera

Absolwenci Findlay z dyplomem z biologii znaleźli zatrudnienie jako:

 • Lekarze
 • Weterynarze
 • Wildlife Conservationists
 • Optometria
 • Badacze dzikiej przyrody
 • Technicy badań
 • Konsultant środowiskowy
 • Biolodzy Morscy
 • Dentyści
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Findlay to elastyczna, wybiegająca w przyszłość instytucja, która nieustannie szuka sposobów na lepszą obsługę studentów i społeczności. W dzisiejszym szybkim świecie Findlay nieusta ... Czytaj więcej

The University of Findlay to elastyczna, wybiegająca w przyszłość instytucja, która nieustannie szuka sposobów na lepszą obsługę studentów i społeczności. W dzisiejszym szybkim świecie Findlay nieustannie dostosowuje programy i metody nauczania, aby zaspokoić potrzeby obecnych studentów przygotowujących się do przyszłej kariery. Pokaż mniej