Bachelor in Behavioral Science - Community Health

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

The Behavioral Science Major ze specjalizacją w zdrowiu społeczności ma na celu zapewnienie programu studiów dla osób, które są zainteresowane poprawą zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi w społeczności. Kredyty z specjalizacji są częścią 36 kredytów z głównych.

Specjalizacja koncentruje się na twoim kierunku i daje wiedzę i doświadczenia, które są ukierunkowane na ostateczny cel bycia edukatorem zdrowia społeczności. Punkty specjalizacji są częścią 36 punktów głównych. Specjalizacja koncentruje się na twoim kierunku i daje wiedzę i doświadczenia, które są ukierunkowane na ostateczny cel bycia edukatorem zdrowia społeczności.

The Behavioral Science major to bardzo dobry wybór przedmiotów ważnych dla studentów transferowych, ponieważ możliwe jest, że zajęcia, które już zostały podjęte, będą zaliczane na kursy wymagane lub do wyboru. Dodatkowo program oferuje wiele możliwości rozwoju kariery poprzez stypendia kredytowe w różnych miejscach w NYC.

Behavioral Science: Community Health Fast Facts

 • Elastyczny harmonogram
 • Studiuj swoje szczególne zainteresowania
 • Doświadczeni profesorowie
 • Różne możliwości stażu

Wyniki programu

Pod koniec tego programu uczniowie powinni umieć:

 • Zbuduj spójne wyjaśnienie głównych paradygmatów teoretycznych i głównych pojęć w psychologii i socjologii.
 • Zidentyfikuj i porównaj metody ilościowe i jakościowe, projekty badań i podstawowe narzędzia statystyczne podczas badań społecznych.
 • Wyjaśnij, w jaki sposób badanie klasy społecznej, pochodzenia etnicznego, płci, wieku, rasy i religii może ułatwić kompetencje kulturowe, koncentrując się na rozwoju jednostki w rodzinie, szkole, pracy i społeczności.
 • Zastosuj psychologiczne i socjologiczne zasady, teorie i badania w sytuacjach osobistych, kulturowych i organizacyjnych.
Cel, powód

Program Bachelor of Science w dziedzinie nauk behawioralnych Mercy College jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą poszerzyć swoją główną dziedzinę o psychologię i socjologię. Kierunek Behavioural Science zapewnia użyteczne spostrzeżenia i informacje o tym, jak ludzie zachowują się w domu, w szkole, w miejscu pracy i w społeczności. Pomaga to przygotować ucznia do każdej pracy lub zawodu z udziałem ludzi, w różnych środowiskach, w tym edukacji, usług ludzkich, biznesu, rządu i organów ścigania.

Mercy College oferuje multidyscyplinarną specjalizację z nauk behawioralnych ze specjalnością Community Health idealną dla tych, którzy są zainteresowani poprawą zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi w społeczności.

Zajęcia są oferowane na kampusie Bronx and Dobbs Ferry oraz w Internecie. Wydział Mercy składa się z wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych instruktorów, którzy wnoszą wiele lat praktycznego doświadczenia do klasy i są w stanie przygotować Cię do odniesienia sukcesu w miejscu pracy.

Program

Studenci, którzy wybiorą największą koncentrację w naukach behawioralnych ze specjalizacją w zdrowiu społeczności, muszą ukończyć.

 • BHSC 244 Psychologia społeczna
 • BHSC 226 Komputery Nauki społeczne / behawioralne
 • BHSC 271 Med Sociology: Health Care Modern
 • BHSC 348 Metodologia Nauki społeczne / behawioralne
 • BHSC 426 Classics Nauki społeczne / behawioralne
 • PSYN 232 Psychologia zdrowia
 • SOCL 308 Organizacja / zarządzanie opieką zdrowotną
 • SOCL 366 Etyka medyczna

i

cztery przedmioty do wyboru pod kierunkiem z głównych ofert z psychologii i / lub socjologii o numerach 200 i wyższych.

Co najmniej dwa główne kursy z psychologii i dwa główne kursy z socjologii muszą być ukończone w miejscu zamieszkania w Mercy College . BHSC 370 Statystyka nauk społecznych i behawioralnych jest zalecana dla studentów planujących uczęszczać do szkoły wyższej. BHSC / PSYN / SOCL 399 Praktyki są zalecane.

Możliwości zawodowe

Ten program jest odpowiedni dla każdego, kto jest zainteresowany poprawą zdrowia osób w społeczności. Reprezentatywne możliwości kariery obejmują Koordynatora Wellness, Edukatora Zdrowia lub Koordynatora Programu Zdrowia.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Scien ... Czytaj więcej

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Sciences. Mercy College challenges its faculty and staff to make higher education work for anyone hungry enough to earn a better place in life. With campuses in Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan and Yorktown Heights, the vibrancy of the College culture is sustained by a diverse student body from around the region. Pokaż mniej
Prom Dobbs , Nowy Jork , Nowy Jork , Yorktown Heights , USA Online + 4 Więcej Mniej