Read the Official Description

Czy jesteś gotowy na stworzenie bazy wiedzy, która przygotowuje Cię do bycia częścią zespołu terapeutycznego w dziedzinie opieki zdrowotnej? Czy interesuje Cię opieka pielęgniarska, trening lekkoatletyczny, fizykoterapia, terapia zajęciowa lub inne ścieżki kariery związane ze zdrowiem? Wydział Allied Health Sciences CMU zapewnia naszym studentom umiejętności, których poszukują pracodawcy w branży medycznej i edukacji potrzebnej do ciągłego sukcesu.

O tym programie

Program Bachelor of Health Sciences przygotowuje Cię do kariery na żądanie w stale rozwijających się i rozwijających się dziedzinach. Otrzymasz ambitne i satysfakcjonujące doświadczenia akademickie, a także praktyczną naukę. Jeśli uzyskałeś już tytuł Associate of Science w dziedzinie zdrowia wraz z certyfikacją, masz kwalifikacje, aby ukończyć ten program studiów licencjackich.

Jako specjalista ds. CMU Health Sciences będziesz mieć możliwość:

 • czuć się komfortowo jako lider i sprawnie zajmować się klientami poprzez komunikację, badania, teorię, diagnozę i nadzór
 • Weź udział w zajęciach, takich jak zagadnienia z bieżącej praktyki zawodowej, ustawy o opiece zdrowotnej oraz edukacji i opieki zdrowotnej dla klientów
 • uczestniczyć w praktycznym uczeniu się w ramach zajęć i doświadczeń praktycznych
 • zostać kandydatem do pracy, który jest wysoce pożądany ze względu na twoje umiejętności zarządzania i przywództwa, i który wyróżnia się ze względu na twoje współczucie i poświęcenie


Stopnie dostępne/>

 • Bachelor of Health Sciences
 • Bachelor of Science in Nursing
 • Bachelor of Science w treningu sportowym
 • Associate of Science Occupational Assistant Assistant
 • Associate of Science Physical Therapy Assistant



Warunki przyjęć

Wstęp do CMU jest selektywny. Nasz personel rekrutacyjny dokładnie sprawdza i ocenia każdą aplikację indywidualnie. Przed złożeniem wniosku o przyjęcie proszę zapoznać się ze wszystkimi wymogami.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Nauk (CLAS), czy też studentem Wyższej Szkoły Magisterskiej i Studiów Rozszerzonych (CGES), CMU rzuci Ci wyzwanie i zapewni możliwości rozwoju umiejętności, które opłacą się w Twojej profesjonalnej podróży.

Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył i doświadczyłeś edukacji, która daje ci więcej. Jest tylko kilka wymagań, o których należy pamiętać w odniesieniu do procesu przyjmowania.


College of Liberal Arts/>

Przychodzący nowicjusze

Aby uzyskać przyjęcie na Central Methodist University , kandydaci powinni ukończyć program przygotowawczy do college'u z co najmniej 2,5 skumulowaną średnią ocen w skali 4,0 lub 2250 GED score i mieć 21 lub więcej w ACT lub 1500 lub wyżej w Badanie SAT. Zaleca się, aby kandydaci ukończyli program przygotowawczy do kolegium, który obejmowałby:

 • Cztery lata języka angielskiego
 • Trzy lata matematyki
 • Trzy lata nauki
 • Trzy lata studiów społecznych
 • Jeden rok języka obcego

Studenci, którzy nie spełniają minimalnych standardów, mogą zostać przyjęci na zasadzie tymczasowej i będą rozpatrywani indywidualnie. Rozważenie to zostanie przeprowadzone przez Dyrektora ds. Rekrutacji i Standardy akademickie oraz Komitet ds. Rekrutacji. Studenci przyjęci na podstawie wstępnego dopuszczenia muszą spełniać wszystkie warunki i wymagania określone na piśmie przez Central Methodist University

Uczniowie w domu

Uczniowie w wieku przedszkolnym muszą złożyć poprawny zapis z programu homeschool, mieć średnią ocen 2,5 stopnia i 21 ACT lub więcej lub 1500 lub więcej na SAT.

Przenieś uczniów

Osoby, które przeniosły się na studia, muszą mieć 2,0 lub wyższą kategorię GPA w przypadku wszystkich wcześniejszych zajęć w college'u i być uprawnione do powrotu do ostatniej uczęszczanej szkoły wyższej. Osoby, które nie spełniają tych kryteriów, muszą przedstawić list odwoławczy do Standardów Akademickiego i Komisji ds. Rekrutacji, który określi, czy uczeń zostanie przyjęty.

Wszyscy wnioskodawcy transferowi muszą złożyć oficjalne stenogramy swoich szkolnych zapisów wyraźnie wskazujące na GPA i rangę klasy. Wnioskodawcy transferowi muszą również przesłać oficjalne listy z wszystkich uczelni i uniwersytetów, do których uczęszczają. Te transkrypcje są częścią stałego wpisu studenta uczelni.


College of Graduate/>

Studia licencjackie - Transfer Student

Uczniowie muszą mieć ukończone 60 godzin lub więcej z akredytowanego college'u lub mieć stopień associate i posiadać co najmniej 2.0 GPA w kursach zbywalnych. Oficjalne stenogramy ze wszystkich uczęszczanych szkół muszą zostać przesłane do CMU.

Studenci, którzy osiągają średnią punktową poniżej 2,0 punktów, mogą być brani pod uwagę tymczasowo. Niektóre programy dyplomowe mają dodatkowe, specyficzne wymagania.

Studia licencjackie - studenci pierwszego czasu

Pierwsi nowicjusze to osoby, które po raz pierwszy podejmują naukę w college'u lub ukończyły 11 lub mniej godzin kredytowych w college'u innych niż podwójny kredyt. Oficjalne transkrypcje ze wszystkich szkół średnich i uczelni, do których uczęszczają, muszą być wysłane do CMU, a także wyników ACT lub SAT.


CZESNE/>

College of Liberal Arts

 • Roczne czesne (12-18 godzin w semestrze) 23 650 USD
 • Roczne opłaty 770 USD

LOKALIZACJE

Programy te są oferowane w następujących lokalizacjach:

CAMPUS MIESZKALNY

 • Fayette, MO
Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
23,000 USD
College of Liberal Arts
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019