Read the Official Description

Sanitariusze odgrywają ważną rolę w systemie ochrony zdrowia, odpowiadając na ostrej i podostrej problemów zdrowotnych w zakresie różnorodnych i niekontrolowanych ustawień. Sanitariusze zapewnić nieplanowanej opieki dla pacjentów w każdym wieku, do czynienia z dolegliwości, które obejmują całe spektrum chorób oraz urazów wagi i złożoności. Są one często wymagane do interakcji z podstawowej opieki zdrowotnej lub wspólnotowym sprzymierzył pracowników służby zdrowia, przyczyniając się do inter-profesjonalnej opieki nad pacjentami w warunkach poza szpitalem.

Program paramedicine Western Sydney University został opracowany, aby zapewnić Państwu wymagane umiejętności, wiedzy i zrozumienia, które pozwolą Ci skutecznie funkcjonować jako sanitariusz w pogotowiu rządowej albo w prywatnym przemyśle paramedicine. Silny nacisk kładzie się na współczesnych i pojawiających się modeli paramedicine, rozszerzonych zakresów sanitariusz praktyce oraz podejmowania decyzji klinicznych. Kurs stosuje metodę praktyka oparta na dowodach, w połączeniu z innowacyjnymi elastycznego uczenia się i oceny strategii, aby przygotować się do zróżnicowanego i udanej kariery w paramedicine.

Bachelor of Health Science (Paramedicine) jest w pełni akredytowany kurs z Radą Organów karetkę.

Praktyczne doświadczenie

W drugim i trzecim roku, nasi uczniowie zobowiązują się w sumie trzech miesięcy od nadzorowanej praktyki klinicznej z pogotowia ratunkowego w NSW lub ACT, w obszarach wiejskich lub miejskich.

Te miejsca docelowe występują w trzech blokach między 3-5 tygodni i obejmują prace weekend i Shift. Studenci są odpowiedzialni za wszystkich organizacji podróży i zakwaterowania oraz kosztów związanych z obowiązkowych miejsc docelowych. Szanse dla międzynarodowych praktyk klinicznych istnieją dla kwalifikujących się studentów.

Dodatkowe staże krótkotrwałe będą podejmowane w prywatnym sektorze paramedicine, oddziałach ratunkowych, a we wspólnocie i podstawowej opieki zdrowotnej.

Kariera dla Bachelor of Health Science (Paramedicine)

pogotowie ratownik państwo oparte

Sanitariusze są najczęściej zatrudniani przez państwo na podstawie rządowych pogotowia ratunkowego. Sanitariusze odgrywają ważną rolę w systemie ochrony zdrowia, reagowanie na incydenty z udziałem pacjentów z ostrymi i podostrej problemów zdrowotnych w zakresie różnorodnych i niekontrolowanych ustawień. Sanitariusze zapewnić nieplanowane, out-of-szpital opieki dla pacjentów w każdym wieku i radzić sobie z dolegliwości, które obejmują spektrum chorób i urazów wagi i złożoności. Absolwenci zatrudnieni przez państwo oparte pogotowia ratunkowego może podjąć dalsze badania w specjalistycznych ról sanitariusz w tym Intensywnej Terapii Paramedicine, rozszerzonej opieki Paramedicine, Wspólnota Paramedicine, Special Operations Paramedicine, sanitariusz Edukacji i Badań Naukowych.

Sektor prywatny sanitariusz przemysłowe

Sanitariusze przemysłowe pracować w prywatnej branży paramedicine zapewniając opiekę medyczną i podstawową w różnych branżach, w tym rozrywki i wydarzeń, górnictwa i budownictwa, sportu i rekreacji, imprez masowych i zgromadzeń publicznych oraz odludziu

Wstęp

  • Zakładana Wiedza: jakieś 2 jednostki angielskim; Matematyka
  • Zalecane badania: biologia; PDHPE
  • Aplikacje z Australii i Nowej Zelandii obywateli i posiadaczy wiz stałych rezydentów należy dokonać za pośrednictwem Universities Przyjęć Centrum (UAC).
  • Wnioskodawcy, którzy podjęli studia za granicą może przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Lokalne i międzynarodowe kandydaci, którzy są stosujące przez uniwersytety Przyjęć Centrum (UAC) znajdzie szczegóły dotyczące minimalnych wymogów znajomości języka angielskiego oraz dopuszczalnego dowodu na stronie UAC. Lokalne kandydaci ubiegający się bezpośrednio do Uniwersytetu powinna także wykorzystania informacji zawartych na stronie internetowej UAC.
  • Skarżący International musi zwrócić się bezpośrednio do Western Sydney University za pośrednictwem Międzynarodowego Biura.
  • Zagraniczni studenci nanoszenie na Uniwersytecie pośrednictwem Międzynarodowego Biura można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące minimalnych wymagań znajomości języka angielskiego oraz dopuszczalnego dowodu na ich stronie internetowej.

Specjalne wymagania wstępne

W celu zapisania w jednostkach Drugi semestr pierwszego roku, wszyscy studenci muszą posiadać: 1. Narodowy Criminal Record Check (National Certificate Police), 2. Zabronione Zatrudnienie Formularz deklaracji przed 1 czerwca 2010 roku lub w pracy z dziećmi Sprawdź Deklarację Student po 1 czerwca 2010 roku 3. Certyfikat Pierwszej Pomocy (w tym resuscytacji krążeniowo-oddechowej). staże kliniczne są obowiązkowym elementem tego kursu. Aby kwalifikować się do praktyki klinicznej, studenci muszą; 1. Zgodne z wymogami szczepień NSW Health i być przygotowany do złożenia wypełnionego Adult karty szczepień instytucji pośrednictwa. NSW Health może podać szczegółów niezbędnych szczepień. 2. Otrzymują odstępu od autoryzowanego Western Sydney University zatwierdzonym dostawcą po pomyślnym zakończeniu oceny medycznej / Zdrowie / Fitness przewidziany przez University. 3. Studenci muszą również spełniać NSW Health Records Act Informacje prywatności (2004) i wypełnić odpowiednią deklarację. W badaniach klinicznych jednostek pośrednictwa pracy, uczniowie muszą nosić mundur paramedicine Western Sydney University, który jest zgodny z NSW jednolitych wymagań. Ten jednolity zostaną zakupione na koszt studenta.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Western Sydney University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
27,400 AUD
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline