Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa

Informacje ogólne

Opis programu

Uniwersytet w Sioux Falls oferuje trzy ciekawych, praktycznych programów opieki zaprojektowane, aby dać Ci narzędzia potrzebne, aby być kompetentnym, współczujący pielęgniarki. Nasze programy to:

 • Przyspieszone Pielęgniarstwo
 • Online RN do BSN
 • tradycyjny Pielęgniarstwo

CCNE - tytuł licencjata w zakresie pielęgniarstwa na Uniwersytecie w Sioux Falls jest akredytowany przez Komisję w dniu Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji, jeden Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036, 202-887-6791.

SDBN - The baccaulaureate stopnia w zakresie pielęgniarstwa w USF jest w pełni zatwierdzone przez Dakota Południowa Nadzorczej Nursing (SDBN).

Po zakończeniu tego programu, będzie przygotowany do Krajowej Rady uzyskaniu pozwolenia Badanie (NCLEX), aby stać się pielęgniarka.

Przyspieszone Pielęgniarstwo

Przyspieszone utwór Pielęgniarstwo jest 15-miesięcy, pełnym wymiarze czasu program przeznaczony dla studentów, którzy już posiadają tytuł licencjata w innej dziedzinie i chcą realizować dyplom pielęgniarstwa. Jest to intensywny program, z kursów w skompresowanym czasowych. Obejmuje on połączenie nauki w klasie i doświadczeń klinicznych.

Nowa klasa Przyspieszone Pielęgniarstwo jest dopuszczone raz na rok i rozpoczyna się w styczniu. Klasa uzupełnia program w 15 miesięcy (wiosną następnego roku).

Najważniejsze cechy programu

 • Rozległe doświadczenia kliniczne w kontakcie z pacjentem rozpoczynające się w pierwszym semestrze
 • Doświadczenia kliniczne we wszystkich dziedzinach praktyki pielęgniarskiej i całej żywotności w state-of-the-art udogodnienia
 • Pielęgniarstwo kursy w pielęgnacji, ochrony środowiska opartego na chrześcijaństwie, które szanuje wartości i potencjału każdego studenta
 • Wykorzystanie technologii symulacji w klasach i podczas rotacji klinicznych. Uczniowie muszą mieć laptopa

Tradycyjny Stopień BS pielęgniarstwa

Stopień w ośmiu semestrów. Kariera dla życia.

Można uzyskać stopień licencjata w Twojej pielęgniarstwa wypełniając kursy przez 8 semestrów. Oznacza to, że jesteś zaledwie cztery lata z dala od kariery, która daje z powrotem, tak samo jak się w nim. Według Bureau of Labor Statistics, zatrudnienie zarejestrowanych pielęgniarek będą rosły o 19 procent do 2022 r, szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów. Starzenie się populacji i duża liczba RN zbliża emeryturę pomoże utrzymać się w popyt.

Najważniejsze cechy programu

 • Bogate doświadczenie kliniczne z kontaktem z pacjentem w całym programie
 • Doświadczenia kliniczne we wszystkich dziedzinach praktyki pielęgniarskiej i całej żywotności w state-of-the-art udogodnienia
 • Pielęgniarstwo kursy w pielęgnacji, ochrony środowiska opartego na chrześcijaństwie, które szanuje wartości i potencjału każdego studenta
 • Wykorzystanie technologii symulacji w klasie i obrotów klinicznych. Studenci są zobowiązani do posiadania komputera przenośnego.

RN do BSN

Nasz on-line programu RN do BSN jest przeznaczony dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy mają dyplom wyższej uczelni lub dyplom w zakresie pielęgniarstwa i chcą wypełnić wymagania dla Bachelor of Science in Nursing. Wszystko kręci się wokół programu pielęgniarek pracujących jak ty, którzy prowadzą intensywny tryb życia. Program nauczania dla tego programu opiera się na wcześniejszej edukacji pielęgniarskiej i zawiera składniki, które nie są częścią programów dwuletnich.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Founded in 1883, the University of Sioux Falls, located in Sioux Falls, South Dakota, is a Christian, Liberal Arts University affiliated with the American Baptist Churches, U.S.A. USF is an independen ... Czytaj więcej

Founded in 1883, the University of Sioux Falls, located in Sioux Falls, South Dakota, is a Christian, Liberal Arts University affiliated with the American Baptist Churches, U.S.A. USF is an independent, not-for-profit institution. Pokaż mniej