Bachelor of Science w terapii zajęciowej

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 6

Opis programu

W Bachelorstudiengang terapii zajęciowej nauczyć się wspierać ludzi w każdym wieku, którzy są ograniczeni w swoim codziennym umiejętności lub zagrożonych ograniczeń.

Ryś

okres Normal

2 semestr szkolenia w szkole zawodowej dla terapii zajęciowej, 7 semestrów (4 semestry w sekcji szkoleniowych towarzyszących rozdział 3 semestry w pełnym wymiarze czasu)

Warunki przyjęcia: Edukacja w niepełnym wymiarze godzin

Na dołączonej części studyjnej szkoleniowej

 • Ogólne wejście wykształcenie wyższe lub równoważne kwalifikacje uniwersyteckie wejście
 • Istniejące umowy z akredytowanym szkole zawodowej
 • Pomyślnie zakończyła pierwszy rok szkolenia (dowód certyfikat)
 • Zalecenie szkoły zawodowe

Na odcinku w pełnym wymiarze czasu

 • Wypełniony powodzeniem szkolenia zawodowego jako terapeuty zajęciowego
 • Pomyślnie zakończone moduły towarzyszącej części analitycznej szkolenia

Towarzyszący modelu szkolenia

Jeśli obecnie w szkoleniu terapii zajęciowej, które już mają możliwość równolegle z badaniami do ukończenia licencjata terapię zajęciową i nabycia Bachelor of Science w całkowitym czasie 4,5 roku (szkolenia i studiów).

Programy nauczania, terapia zajęciowa (B. Sc.)

Program licencjat Terapii Zajęciowej upoważnia twój zawód naukowo odzwierciedlać i uwzględniać najnowsze odkrycia w leczeniu. Z naciskiem na neurologii i Interdyscyplinarnego INE poszerzyć swoją wiedzę i zakwalifikować ten sam czas do nowych zadań. Podczas studiów, uczą się pracować naukowo, a dzięki metodom takim jak Evidence-Based Medicine, aby znaleźć najlepsze ścieżki leczenia dla swoich pacjentów. W seminariach jak projektu i zarządzania jakością, możemy zakwalifikować się do przywództwa i szkolić swoje umiejętności retoryczne. Przejęcie zarządzania oraz kompetencji naukowych daje ponadto ważne zalety w pracy i rynku ochrony zdrowia, a także pozwala na bardziej kwalifikacje akademickie nabyć.

Badając można wybrać pomiędzy następującymi priorytetami

Wybory Priorytet 1: neurorehabilitacja
Znaczenie tego sektora jest ze względu na duże znaczenie epidemiologiczne i rozwój demograficzny naszego społeczeństwa w najbliższych latach wzrastać. Wybrany mamy ten doceniono też dlatego, że w tej dziedzinie wiedzy wzrosła o kilka razy w ostatnich latach. Aby nadążyć za tym rozwojem, nawet po kroku gradacji, intensywne badania podstawowego bazy naukowej wiedzy w tej dziedzinie jest niezbędna.

Priorytet 2: Interdyscyplinarne ECI
Mediacja rozszerzony doświadczenie w Interdyscyplinarnym INE ostrości umożliwia terapię zajęciową w profesjonalnym podejściem transdyscyplinarne systemów do działania. Potrzeba terapeutycznych zmniejsza się nie tylko w dziedzinie diagnostyki funkcjonowania. Zamiast tego wymogu zostaną przeanalizowane i zaprojektowane zgodnie z terapeutycznych rozwiązań technicznych dotyczących własnej dyscypliny także o środowisku pacjenta. Przykład wczesna edukacja z jego orientacją środowiska, w szczególności w odniesieniu doskonale nadaje się do świadczenia tych procedur do rodziców i przedszkola.

perspektywy kariery

Przez kawalerskim terapii zajęciowej można pracować na "równi" z innymi pracownikami służby zdrowia akademickich. Absolwenci programu Bachelor Terapii Zajęciowej zatem otwarta na wiele możliwości rozwoju zawodowego.

Nasi absolwenci są aktywne:

 • jako szef departamentu w szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych
 • jako wykładowcy
 • w zakresie szkolenia
 • w Berufsverbändern i innych organizacji
 • w czasopismach
 • / Instytucje specjalizujące się w grupach badawczych

Licencjat, należy również spełniać wymóg wstępu do dalszych stopni Mistrza jako Mistrza w neurorehabilitacja na naszej uczelni i uzyskać dostęp do zmieniających się obszarów działania.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Fr ... Czytaj więcej

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Freistaat Thüringen. Pokaż mniej
Gera , Bonn , Stuttgart , Heidelberg , Karlsruhe , Düsseldorf + 5 Więcej Mniej