Bachelor of Science w stopniu zdrowia publicznego

Informacje ogólne

Opis programu

Przy dzisiejszych błyskawiczne postęp w podróży i technologii, najbardziej odległych zakątków świata może wydawać się tak blisko, jak obok. A wraz z tych ekscytujących możliwości zwiększonego kontaktu przychodzi poważny obowiązek ochrony naszego zdrowie publiczne.

Nikt nie lubi myśleć o sytuacji zagrożenia zdrowia publicznego takich jak SARS i wirus Zíka, ale są pewne wydarzy. Gdy tak się dzieje, musimy być tak przygotowany, jak to możliwe, aby zarządzać ich skutków. Potrzebne są do przyspieszenia, reagować i chronić nasze społeczności z tych zagrożeń dla naszego wspólnego bezpieczeństwa - zaangażowanych, wykwalifikowanych specjalistów - ktoś taki jak ty.

Kariera ukierunkowana nauczania Zdrowia Publicznego Goodwin, prowadzone przez ekspertów z treścią przemysł, dostarczy Ci wiedzy i umiejętności potrzebnych, aby wyróżniać się w tej krytycznie ważnej dziedzinie.

W przeciwieństwie do wielu innych programów zdrowia publicznego w kraju, Goodwin oferuje kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do różnych ścieżek kariery po ukończeniu studiów. Można wziąć udział w zajęciach w ciągu dnia lub wieczorem, a zajęć jest dostępny w hybrydzie online / na terenie kampusu format, który zapewnia elastyczność trzeba ukończyć studia bez narażania swojego życia zawieszone.

Bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą reagować w sytuacjach awaryjnych w zakresie zdrowia publicznego, zakaźnych ognisk choroby i epidemie chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca i otyłość. Będzie dostarczać interwencji zdrowotnych, zbierać i analizować dane, udzielać porad i wsparcia oraz pomóc połączyć ludzi do organizacji, które poprawiają zdrowie. Jako absolwent studiów naszego licencjata w dziedzinie zdrowia publicznego, będzie przygotowany do pracy w szpitalach, ośrodkach badawczych i organizacji opieki zdrowotnej.

Czy jesteś gotowy, aby pomóc stworzyć lepsze, bezpieczniejsze i zdrowsze świat?

Zdrowie publiczne absolwenci mogą znaleźć kariery jako:

 • Społeczność Pracownik zdrowie
 • Katastrofa gotowości koordynator
 • Environmental Health Specialist
 • Pedagog Zdrowia
 • Specjalista Promocja zdrowia
 • Koordynator programu zdrowia publicznego
 • Pomocnik badawczy

Wyniki programu zdrowia publicznego

Studenci będą uczyć się biostatystyki, epidemiologii, polityki zdrowotnej i administracji publicznej, ogólne zdrowie i zrozumie lokalnych, stanowych i federalnych globalnych systemów ochrony zdrowia publicznego.

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich wymogów programu zdrowia publicznego, absolwenci będą mogli:

 • Stosowania wiedzy z ogólnych kursów edukacyjnych, analiz, badań, umiejętności krytycznego myślenia i do teorii i praktyki w dziedzinie zdrowia publicznego.
 • Stosuje wiedzę z zakresu zagadnień zdrowia publicznego w celu opracowania strategii w celu poprawy stanu zdrowia ludności.
 • Identyfikacji i oceny społeczne determinanty zdrowia w populacjach.
 • Rozwijanie kompetencji kulturowej i zrozumieć wpływ wartości kulturowych na zdrowie i korzystania z usług w zakresie zdrowia publicznego.
 • Zrozumieć i przeanalizować wpływ lokalnych, stanowych i federalnych przepisów prawnych, regulacji i standardów w praktyce zdrowia publicznego.
 • Oceny danych populacyjnych wykorzystaniem metod epidemiologicznych.
 • Zastosuj teorie związane ze zdrowiem, które napędzają interwencji i programów zmiany zachowań zdrowotnych.
 • Za pomocą naukowych metod badawczych w celu oceny skuteczności programów promocji zdrowia, zapobiegania chorobom.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees.

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees. Pokaż mniej