Bachelor of Science w dziedzinie osteopatii

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 6

Opis programu

Osteopatii -Jak holistyczne Therapieform- szybko zyskał popularność, zarówno u pacjentów, aw podmiotów zaangażowanych w opiekę zdrowotną. Coraz więcej lekarzy i terapeutów uzupełniać swoje zabiegi z wciąż stosunkowo nowa forma terapii. Osteopatia zakłada się, że ludzkie ciało tworzy jednostkę. Podstawową ideą terapii jest wspieranie samoregulacji organizmu.

dfyk

wymagania wstępne

 • Generalny lub techniczna uczelnia lub szkoła techniczna lub sprawozdania finansowe zgodnie z § 60 ust. 3 i § 63 ThürHG par. 2 ThürHG I
 • Raz rozpoczęte lub zakończone osteopatię
 • O dostępie innego kandydata decyduje komisja egzaminacyjna Centralnym.

Umieszczenie

Staż będzie odpowiednio przygotować się do przyszłej kariery poprzez zastosowanie nabytych umiejętności, zdolności i wiedzy w praktyce zawodowej. Przed, w trakcie i po stażu jest ciągłe prowadzenie praktyki przez wykładowców naszego kursu uniwersyteckiego. W obecności doświadczenia zawodowego można uzyskać staż w razie potrzeby zostać przyjęty na życzenie - prosimy o kontakt z nami, jesteśmy gotowi do pomocy!

Semestr za granicą

Możesz uczyć się Erasmus + po ukończeniu pierwszego roku studiów na uniwersytecie w innym europejskim kraju uczestniczącym, tam, aby rozwinąć swoje umiejętności społeczne i kulturowe oraz zoptymalizować szanse na rynku pracy. Dowiesz się standardowym systemie akademickim uczelni zagranicznej, a także wiedzieć, jak ich metody nauczania i uczenia się. Usługi świadczone w ramach zajęć akademickich semestr za granicą może zostać odpowiednio rozpoznane.

Szczegółowe informacje na temat modelu studiów

Badanie jest (niestacjonarne) oferowany w modelu studiów w niepełnym wymiarze godzin. Czas obecności w naszym ośrodku obejmuje 6 weekendów kwadracik dla każdego semestru (od piątku do poniedziałku). Badanie to na naszej uczelni może być idealne w pracy iw domu postulaty zgodzić.

Zrozumienie ciało jako całość - osteopatii, B. Sc.

Wiele dyscyplin terapeutyczne skierowane w ich leczeniu choroby z tym, że objawy są traktowane i złagodzone. Ich przyczyny i wyzwalacze nie są zazwyczaj tematem. Osteopatii, jednak system leku, który stosuje w celu badania i leczenia rąk, tak łagodnych technik ręcznych, w którym pacjent jest zapisany w całości. Celem osteopatii jest przywrócenie harmonii całego organizmu i jego samoleczenia uprawnień.

Program Bachelor łączy świadczenie umiejętności technicznych i metodologicznych w kluczowych obszarach osteopatii i tym samym optymalne połączenie teorii i praktyki. Na tej podstawie, że absolwenci są w stanie sprostać przyszłych problemów i wyzwań w dziedzinie osteopatii jako bazy dowodowej. Badanie jest podzielone na trzy obszary kompetencji: konkretnych umiejętności action Zręcznościowe, zaawansowane doświadczenie i umiejętności naukowych.

1. Osteopathic empowerment

Praca kompetencje specyficzne jest podstawą każdego osteopatycznego działania. Zostaną one opracowane na podstawie anatomicznych dźwięku, fizjologicznych i patologicznych wiedzę w konkretnych zajęć i pozwalają na przeprowadzenie niezależnego, osteopatycznego rozpoznanie i właściwe leczenie osteopatycznego.

2. Zaawansowana wiedza

Znaczna część pacjentów Osteopathic praktyce obrażeń ciała, Ograniczenia układu mięśniowo-szkieletowego, do osiągnięcia ich efektywne leczenie, specjalistycznej wiedzy, nauki, sportu osteopatycznego pojęć jest niezbędna. Innym specjalistą przedmiotem, uczniowie uczą się w częstych chorób dziecięcych, ponieważ dzieci stanowią dużą grupę pacjentów i często odpowiada na ich wiek, wymagają specjalnych technik manipulacyjnych i pojęć. W celu przeprowadzenia leczenia niektórych chorób neurologicznych, jak najefektywniej, osteopatia są jeszcze rozwinięte podstawy i procedury diagnostyczne i terapeutyczne w neurologii istniejącej wiedzy neuroscientific badań w ramach programu Bachelor. Ponadto, psychologiczne podstawy dla zrozumienia zaburzeń psychicznych i zaburzeń pośredniczy.

Mediacja biznesu i umiejętności zarządzania odbywa się z naciskiem na rozwój osobisty oraz szkolenia i wykorzystania poszczególnych mocnych i potencjału. To skupienie uzupełnia przegląd niemieckiego systemu opieki zdrowotnej, z różnymi zainteresowanymi stronami, takimi jak firmy ubezpieczeniowe, stowarzyszenia, publiczne, szkoły, media, etc., z których wszystkie powinny być uwzględnione w planowaniu udanego firmy.

3. umiejętności naukowe

To pole kompetencji poświęcony rozszerzeniu kompetencji naukowych. Głównym tematem prac naukowych jest celem wyrównania swoich przyszłych interwencji terapeutycznych opartych na dowodach naukowych wyników badań. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na zabiegi w Niemczech osteopatycznego dowody naukowe na skuteczność różnych metod leczenia stał w interesie publicznym. Dotychczas lokalizacja danych jest raczej niska. Tak więc istnieje kilka badań i brak dowodów.

Praktyczny i badania Stark

Jak osteopatia jest na początku bardziej naukowych, potrzeba badania jest bardzo wysoka. W ramach projektu tez jesteś zaangażowany w prowadzone projekty badawcze i może również właścicielem praktycznych problemów osadzono w całej organizacji. Podczas studiów, musisz mieć zatem możliwość praktycznego, aby zebrać doświadczenia badawcze, nabywania wiedzy zawodowej i stosowane metody badawcze bezpiecznie.

perspektywy kariery

W ostatnich latach widzieliśmy w Niemczech rosnące zapotrzebowanie na zabiegi osteopatycznego. Znajduje to odzwierciedlenie w integracji zwrotu zabiegów osteopatycznego w katalogu jakiegoś powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Obszary osteopatów stały się zatem bardzo zróżnicowane. Tak Osteopathic leczenie stosuje się np. w którym:

 • ortopedia
 • traumatologii
 • Medycyna sportowa
 • ginekologia
 • urologia
 • kardiologia
 • neurologia
 • chorób wewnętrznych
 • ortodoncja
 • Pneumonologii
 • neonatologia
 • Pediatria używany.

W tym samym czasie, nie jest brak regulacji prawnych zawodu osteopatii również bardzo różna jakość edukacji w Niemczech. Na tym tle, jakie wynikają z ubezpieczenia zdrowotnego, zanim zwrot wzmocnione kwalifikacji. Dlatego ukończenie szkolenia osteopatycznego akademickiego w Niemczech będzie znacznie większą wagę do zapewnienia jakości zawodu osteopatii w przyszłości.

Możliwości kariery dla absolwentów osteopatii programu licencjat obejmują zarówno działania praktyczne, jak i wykładowców, naukowych i przedsiębiorczości. Głównie osteopaci są przyszłością również działać w praktyce prywatnej (wymóg osteopatów niemedycznych Jest to obecnie zatwierdzenie lekarz). Ponadto, nasi absolwenci są również aktywne w dziedzinie badań i nauki. Licencjat oferuje możliwość uzupełnienia magistra i rozpoczęciem kariery naukowej, w tym promocji ci. Na naszej uczelni można zbudować z mistrzem "zdrowe starzenie się i gerontologii", neurorehabilitacji, zdrowia i programów socjalnych.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Fr ... Czytaj więcej

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Freistaat Thüringen. Pokaż mniej
Gera , Bonn , Stuttgart , Heidelberg , Karlsruhe , Düsseldorf + 5 Więcej Mniej