Bachelor of Science w żywieniu i dietetyce

Informacje ogólne

Opis programu

Żywienie i dietetyka w Collegeu Mesjasza

Nasz akredytowany specjalista ds. Odżywiania i dietetyków przygotowuje Cię do kariery w zakresie żywienia medycznego, doradztwa żywieniowego i zdrowia społeczności.

Jako specjaliści ds. Odżywiania i dietetyki w Mesiah College dowiesz się, jak stosować zasady naukowe, techniki komunikacyjne i strategie zarządzania, aby poprawić odżywienie poszczególnych osób i społeczności. Mesjasz College jest jednym z nielicznych szkół chrześcijańskich oferujących program dietetyczny, który jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji Edukacji Żywieniowej (CADE). Studenci dietetyków i dietetyków uczestniczą w szkoleniach w zakresie usług w społeczności, a także praktycznym doświadczeniu w laboratoriach kampusu. Nasi absolwenci dietetyków i dietetyków są dobrze przygotowani na konkurowanie na stanowiska w akredytowanych przez CADE stażach dietetycznych lub w szkołach wyższych, lub uzyskać pracę jako doradcy zdrowia publicznego, dietetycy lub menedżerowie usług gastronomicznych.

Odżywianie i dietetyka głównych wyróżników

Jako specjalista ds. Odżywiania i dietetyki w Mesiah College będziesz mógł:

 • Pracuj w naszym najnowocześniejszym laboratorium żywieniowym i dietetycznym, a także w laboratoriach biologii, chemii i mikrobiologii.
 • Dowiedz się, jak stosować zasady nauki, techniki komunikacyjne i strategie zarządzania, aby poprawić stan odżywienia osób i społeczności.
 • Dołącz do Klubu ds. Odżywiania i odżywiania (SNAT), w którym będziesz wykonywał różnorodne działania związane z żywieniem i żywieniem oraz rozwijał umiejętności przywódcze.
 • Weźmy takie kursy, jak Nutrition through the Life Cycle, Advanced Science and Technology of Food, i Nutrition Education and Counselling.
 • Współpracuj z wydziałem projektując i prowadząc projekt badawczy związany z żywnością i żywieniem. W przeszłości studenci ukończyli projekty w zakresie badania nad oceną składu organizmu, dostępności warzyw w środowiskach miejskich, statusu żelaza w kobietach uczelnianych oraz stanu odżywienia dzieci uchodźców obozy.
 • Planuj i przygotuj pożywne i smaczne potrawy dla dużych grup, korzystając z kuchni w jadalni firmy College.
 • Konkurować z dietetycznymi stażami akredytowanymi przez Radę Akredytacyjną ds. Edukacji Żywieniowej i Dietetyki (ACEND), w tym staż dietetyczny po Mesjaszu, który otrzymał kandydaturę na akredytację przez ACEND.

Misja i cele

Misją i celem naszego programu jest:

 • Przygotuj absolwentów do sukcesu w stażach dietetycznych, absolwentów lub na wyższych stanowiskach w zakresie odżywiania i dietetyków lub związanych z nimi profesjonalnych ustawień.
 • Przygotuj absolwentów, którzy wykazują się profesjonalnym rozwojem, przywództwem, pracą zespołową i serwisem społecznościowym.

Szanse i staże

Centrum kariery i rozwoju zawodowego Mesjasza umożliwia studentom różnorodne odżywianie i dietetykę praktycznych doświadczeń edukacyjnych. Kilka przykładów to praca w:

 • Organizacje świadczące usługi żywnościowe
 • Wyżywienie
 • Szpitale
 • Domy opieki
 • Wspólnotowe organizacje zdrowia

Mesjasz College oferuje staż podyplomowy, który został zatwierdzony przez ACEND do akredytacji. Studenci, którzy ukończą studia licencjackie w Dietetyce w Mesiah College, mogą przystąpić do programu Dietetyka Mesjasza College za pośrednictwem wybranego programu. Wszelkie dodatkowe otwory wypełnia krajowy program diety dietetyki.

Możliwości kariery

Absolwenci specjalności dietetycznej i dietetyków są wyposażeni w:

 • Zapewnienie edukacji żywieniowej w zakresie opieki zdrowotnej, takich jak centra fitness, banki żywnościowe i programy opieki zdrowotnej
 • Wspomaganie w zarządzaniu obsługą gastronomii w placówkach opieki zdrowotnej, restauracjach lub szkołach
 • Wspomaganie dietetyków dietetyków (RDN) w zakresie leczenia żywieniowego w szpitalach i domach opieki
 • Prowadzenie kształcenia podyplomowego w zakresie edukacji żywieniowej lub zdrowia publicznego
 • Zastosuj się do akredytowanych praktyk dietetycznych ACEND (wymaganych w celu zarejestrowania dietetyka-dietetyka)

Absolwenci, którzy ukończyli staże diety i przechodzą krajowy egzamin zarejestrowanego dietetyka dietetyka (RDN), są:

 • Zapewnienie terapii żywieniowej w szpitalach, domach opieki, klinikach i firmach
 • Prowadzenie doradztwa żywieniowego i edukacji w sklepach spożywczych, centrach fitness, kolegiach i uniwersytetach oraz przedsiębiorstwach
 • Mange operacji gastronomicznych w placówkach opieki zdrowotnej, szkołach, bankach żywnościowych i przedsiębiorstwach
 • Pomóż rozwijać nowe produkty spożywcze i kształcić klientów jako pracowników firmy spożywczej

Dlaczego studiować odżywianie i dietetykę?

Odżywianie i dietetyka jest dobrym wyborem, jeśli lubisz biologię i chemię oraz pracę z ludźmi. Ten major został zatwierdzony lub akredytowany przez Radę Akredytacji ds. Edukacji Żywności i Dietetyki w celu zapewnienia od roku 1977 akademickiej części wymagań stawianych na zarejestrowanym Dietetyka Nutritionist (RDN). Studenci, którzy nie kontynuują drogi do zostania RDN, z powodzeniem realizują kariery jako dietetycy wspólnotowi, dietetycy i menedżerowie usług gastronomicznych.

Nacisk programu

Kiedy zanurzasz się w nauce w terenie i w klasie, będziesz rozwijać komunikację, pracę zespołową, zarządzanie i rozwiązywanie problemów niezbędnych do kariery w produkcji żywności, gastronomii, zdrowia społeczności i żywieniach medycznych.

W dziedzinie żywienia i dietetyka studiujesz wiele różnych tematów, w tym anatomię i fizjologię; chemia i biochemia; nauki i technologii żywnościowej; nauka o odżywianiu; zarządzanie i biznes; edukacja i doradztwo; i odżywianie medyczne.

Stypendia

Mesiah College oferuje kilka stypendiów, w tym Stypendia Provost i Kolegium Honors Programów, każdy z różnymi wymaganiami akademickimi i terminami. Do 15 stycznia musimy otrzymywać wszystkie materiały aplikacyjne, aby uzyskać najwyższą uwagę stypendialną.

Obywatele międzynarodowi mogą otrzymywać dodatkową pomoc finansową indywidualnie, korzystając z informacji zawartych w Międzynarodowym Wniosku o Stypendium Studenckim (ISSA). Łącze do formularza ISSA jest przesyłane pocztą elektroniczną do studentów wraz z ich listem decyzyjnym o przyjęciu. Oznacza to, że im szybciej rozpocznie się proces rekrutacji, tym szybciej uczniowie mogą ubiegać się o pomoc finansową i otrzymać pakiet.

Po odjęciu stypendiów akademickich i pomocy finansowej, studenci zagraniczni płacą od 20 do 20 000 dolarów rocznie przez cztery lata. Ambasada USA wyrzeka się wniosków o wizę studencką, jeśli student nie może pokazywać dokumentów potwierdzających finansowanie, aby zapłacić tę kwotę na pokrycie kosztów uczelni. To zasada rządu, a nie reguła kolegium.

Możemy zaakceptować Twoje zgłoszenie, oficjalny zapis i wynik testu w dowolnym momencie w ciągu roku. Musisz wybrać termin, który chcesz wprowadzić. W każdym roku akademickim odbywa się dwa wyjazdy - pod koniec sierpnia na nasz okres jesiennych i późny styczeń na wiosenny termin.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Messiah College is a nationally ranked, private Christian college with a student body of 3,305 undergraduate and graduate students. Located in Mechanicsburg, Pa., Messiah is just 12 miles from the sta ... Czytaj więcej

Messiah College is a nationally ranked, private Christian college with a student body of 3,305 undergraduate and graduate students. Located in Mechanicsburg, Pa., Messiah is just 12 miles from the state capital, Harrisburg. Pokaż mniej