Read the Official Description

Czy masz w sobie pasję do ratowania życia?

Nasz Licencjat pielęgniarstwa Nauki Program upoważniają do podejmowania właściwych decyzji w celu poprawy stanu zdrowia pacjentów. Program ma pomóc nabyć wszystkie umiejętności potrzebne do prowadzenia, wsparcia, leczenia i rehabilitacji pacjentów służyć. Będąc jednym z najdłużej działających programów na St Theresa International College, będziesz miał okazję uczyć się od naszego dobrze doświadczony i dobrze znanego wydziału w prawdziwie inspirującym środowisku.

Czego się nauczę?

Program ma na celu przygotowanie pielęgniarek z różnych placówkach opieki zdrowotnej - ze szpitali i klinik, do prywatnych praktyk i agencji wspólnotowych. Pozwala on na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do wnieść znaczący wkład do zawodu pielęgniarstwa w celu osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia populacji.

Program nauczania obejmuje biologiczne i filozoficzne podstawy z naciskiem na rozwój opieki zdrowotnej i zaangażowania społeczności. Kursy są dostarczane przez naszego kraju uznanych wykładowców i korzysta z naszych wybitnych laboratoriów i urządzeń symulacyjnych szpitala.

W całym programie, zostanie zanurzony w szkoleniu praktycznym celem jest fizycznie, psychicznie, emocjonalnie, społecznie i duchowo kształtować cię do wysoko wykwalifikowanego pracownika opieki. Twoje kursy praktyka powinna znajdować się w wielu szpitalach, gdzie będzie można nabyć istotne doświadczenia na stanowisku pracy. Liczne działania w klasie są rozmieszczone, aby rozwijać umiejętności pracy zespołowej, które są potrzebne do efektywnego i skutecznego leczenia pacjentów.

W pierwszym roku programu, powinna być zanurzona w intensywnej nauki języka angielskiego, które będą miały zasadnicze znaczenie dla skutecznej komunikacji i współpracy z międzynarodowymi pacjentów, pracowników służby zdrowia i decydentów.

W ciągu ostatniego roku programu, będzie zobowiązany do ukończenia 6-tygodniowy staż w oddziałach szpitalnych lub wydziałów wyboru. Tutaj dowiesz się, do pracy z pacjentem w każdym wieku i środowisk kulturowych na całym ich drodze do wyzdrowienia.

Możliwości są nieskończone

Po ukończeniu programu, można nabyć całą niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do zabicia urzędowego badania Nurse licencyjnych. Ponad 70% naszych absolwentów 2014 pomyślnie zdali egzamin licencyjny w swojej pierwszej próbie, 100% z nich zabezpieczenia stanowisk pracy w instytucjach premier.

Jesteśmy dumni z faktu, że studenci Wydziału Pielęgniarstwa nauki są w takich żądań, że wiele znanych szpitali w całej Tajlandii oferujących robocze zamówień / stypendia dla wybranych 3 i 4 studentów rocznie.

Praca

 • Pielęgniarka dla szpitali publicznych lub prywatnych
 • Pielęgniarki zawodowa pielęgniarka do specjalnych agencji, takich jak Centers for Disease Control and Prevention
 • Pielęgniarka do świadczeń opieki zdrowotnej, takich jak kliniki, spa i ośrodki pomocy dla niemowląt
 • Pielęgniarstwo akademickiego dla instytucji edukacyjnych

Akredytacja

Nasze licencjata pielęgniarstwa Science Program jest zatwierdzony i akredytowany przez Pielęgniarstwa i Położnictwa Tajlandii Rady i Urzędu Komisji Edukacji Wyższej. Stale współpracuje z Pielęgniarstwa i Położnictwa Tajlandii Radę do poprawy jakości programu i zapewnienia, że ​​nasi absolwenci pielęgniarstwa są w stanie doprowadzić do dostarczania wysokiej jakości opieki zdrowotnej dla społeczności globalnej.

Nawiązaliśmy współpracę z licznych szpitali i ośrodków medycznych, aby połączyć nasze utalentowanych studentów pielęgniarstwa na stażach w dynamicznym sektorze medycznym Tajlandii. Jest to nasz honor i przywilej pracować z tymi niezwykłymi organizacji, oferując tę ​​istotną szansę dla świata rzeczywistego praktyki dla naszych studentów.

Przed zastosowaniem

 • Wnioskodawcy muszą pomyślnie ukończyli szkołę średnią (M.6) lub jego odpowiednik - na kierunku nauki i matematyki.
 • Kandydaci powinni mieć zadowalającą biegłość w języku angielskim.
 • Wnioskodawcy muszą być dobrej charakterze moralnym i zdolności psychologicznych, a nie chorób zakaźnych.
 • Nie może być mniejsza niż 155 cm. wysokości i ważą ponad 40 kg.

Kandydaci powinni przekazać nam niżej wymienionych dokumentów:

 • Wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłat.
 • Uwierzytelniony odpis urzędowy wykaz zaliczeń.
 • Poświadczoną kopię dowodu osobistego lub paszportu.
 • Dwa (2) ostatnio podjęte 2 x 2 cale fotografie.
 • Uwierzytelniony odpis świadectwa zmiany nazwy (jeśli występują).
Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by St. Theresa International College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
576,400 THB
Międzynarodowy 586281 THB
By locations
By date
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline

Czerwiec 2019