Bachelor Of Medicine & Kawalera Zabiegu (MBBS)

AIMST University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor Of Medicine & Kawalera Zabiegu (MBBS)

AIMST University

licencjat z medycyny i chirurgii kawalera (MBBS)

Program medyczny AIMST Uniwersytet jest nowoczesny i innowacyjny. Jest on wzorowany na programie nauczania zintegrowanego klinicznie następnie największych uczelni medycznych w Wielkiej Brytanii, a także zawiera lokalne wymogi określone przez Radę Medycznej Malezji. Program 5-lat jest prowadzone w całości w państwie.

MBBS

Zarys programu

1 rok

Program Pierwszy rok wyposażony Zintegrowany nauczanie molekularnej i komórkowej podstawie medycyny i zdrowia społeczeństwa. Biostatystyki i etyka w medycynie w połączeniu z krótkim interfejsu ze szpitala, studenci do ukończenia studiów Moduł Samodzielny, wybierając z wybranej listy tematów przedmiotowych lub non-zadany temat. Podstawowa opieka interphase przez 2 tygodnie

Rok 2

Rok 2 jest przeznaczony do systemów i jest podzielony na 2 bloki - Systemy terminowych 1 obejmujących systemy ze strony przewodu pokarmowego, układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Termin 2 obejmuje systemy centralnego układu nerwowego, hormonalnego, układu rozrodczego i układu nerkowego i hematologii. Problem based learning (PBL) stanowi integralną część bloku. umiejętności kliniczne dla różnych systemów uczenia się odbywa się w warunkach szpitalnych przez 3 tygodnie, co stanowi pierwszy Attachement kliniczne. Oczekuje się, że w celu dopełnienia wymaganych Samodzielna nauka modułu fazy 1 przed ich postępy w roku 3.

Rok 3

Rok 3 obejmuje medycynie, chirurgii, położnictwa i ginekologii i pediatrii, medycyny sądowej, psychiatrii i Orthopeadics. Rok 3 ma także moduł współpracy programów nauczania, w którym studenci angażują się w różnych działań takich jak sport, projektów literackich, etyki, itp świadomości ekologicznej i są one oceniane.

Rok 4

W ciągu tych lat młodszy clerkship studenci będą aktywnie zaangażowani w Problem Based Learning sesji, sympozjów, zajęć klinicznych i samokształcenie.

Rok 5

Rok 5 został zaprojektowany jako starszy clerkship którym studenci będą utrwalenia zdobytej wiedzy w roku 3 i 4. Uczniowie będą ponownie i wzmocnienie umiejętności we wszystkich czterech głównych obszarach: medycyna, chirurgia, położnictwo i ginekologia, Ortopedii Phychiatry, medycyny rodzinnej i pediatrii. Ten etap ma na celu rozwijać swoje umiejętności osobiste i poznawczych w celu przygotowania ich do prowadzenia kształcenia ustawicznego i adaptacja do zmian, a także w celu zwiększenia swoich umiejętności analityczne i komunikacyjne.
W tym celu, jest duży nacisk na rozwiązywanie problemów uczeń Ćwiczeń (PSE) / Problem Based Learning, CME (kształcenia medycznego) oraz z grupy Dyskusja / wzajemnej weryfikacji. Studenci poznają aspekty zarządzania, jak również. Studenci mają również do ukończenia ostatecznej Samodzielna nauka modułu w celu spełnienia wymogu kursu.

Opcje kariery

Z uruchomieniem krajowej polityki Biotech & Bionexus w kwietniu 2005 roku, możliwości pracy w biotechnologii są ustawione do eskalacji continuosly. Absolwenci będą mieli doskonałe możliwości kariery w takich dziedzinach, jak rolniczych, medycznych, farmaceutycznych, środowiskowych oraz żywności i produkcji przemysłu takich jak: General Health Practice, specjalistycznej praktyki, nauczanie i badania University

Dlaczego AIMST

AIMST Uniwersytet zobowiązuje się zapewnić najlepszą wachlarz usług i udogodnień, aby sprostać wymagającym potrzebom naszych studentów. Mamy szereg usług specjalistycznych gotowi pomóc i wspierać ich w czasie pobytu u nas. Nasze Sprawy studenckie Funkcjonariusze będą wspomagać uczniów w dokonywaniu uzgodnień dotyczących zakwaterowania, transportu, a nawet pomóc zorganizować zajęcia pozalekcyjne dla nich. Mamy też zespół profesjonalnie przeszkolonych doradców student, który kiedykolwiek chętni do pomocy studentom w obsłudze żadnych osobistych trudności lub problemy. Studenci, którzy potrzebują pomocy finansowej może również skontaktować się z Wydziałem Spraw Studenckich.

Funkcjonariusze sumienny zabezpieczeń pomagają zapewnić bezpieczeństwo naszych uczniów, podczas gdy potrzeby służby zdrowia mogą być spełnione w Student Health Clinic. Przede wszystkim to, że mamy silny zespół personelu pomocniczego w celu zapewnienia sprawnego i up-to-date obiektów edukacyjnych, takich jak laboratoria komputerowe i szybko rośnie biblioteki książek, czasopism i innych zasobów do pozyskiwania informacji. Nasze międzynarodowe Biuro znajduje się centrum kompleksowej catering na zapytania zagranicznych studentów, jak AIMST Uniwersytet otwiera swoje drzwi dla studentów z regionu i reszty świata. Z usług i urządzeń pod warunkiem, mamy nadzieję stworzyć przytulny dom z dala od domu dla wszystkich naszych studentów i zapewnić odpowiednią atmosferę, aby mogli doświadczyć żywe, ekscytujące i produktywnego życia uniwersyteckiego.

Pomoc finansowa

Student Affairs Division pomaga studentom w uzyskaniu pomocy finansowej dla swoich kursów przez kilka agencji. Studenci mogą ubiegać się o Państwowej Wyższej Edukacji Student Loan Scheme (Perbadanan Tabung Pendidikan Tinggi Nasional - PTPTN) po wpisie do studiów na AIMST, pod warunkiem, że posiadają co najmniej trzech punktów w ich Sijil Pelajaran Malezja (SPM).

AIMST oferuje studentom doskonałą wydajność w SPM zniżki na czesne w momencie rejestracji w naszych programach Fundacji. Stopa dyskontowa bazuje na numer kolejny uzyskali i może sięgać nawet 70% czesnego.

AIMST oferuje studentom doskonałą wydajność w SPM zniżki na czesne w momencie rejestracji w naszych programach Fundacji. Stopa dyskontowa bazuje na numer kolejny uzyskali i może sięgać nawet 70% czesnego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Malezja - Kedah
Data rozpoczęcia: Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Malezja - Kuala Lumpur
Data rozpoczęcia: Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Malezja - Kuala Lumpur
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Stycz. 2019
Malezja - Kedah
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą