Bachelor of higieny jamy ustnej

College of Education and Therapy in Poznań

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of higieny jamy ustnej

College of Education and Therapy in Poznań

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii oferuje 4-letnie studia zawodowe w higienie jamy ustnej. Absolwenci otrzymują tytuł licencjata. Przedmioty nauczane w trakcie zapewnić, że podczas ośmiu semestrów studenci nabywają atrakcyjne kwalifikacje i szeroki zakres umiejętności praktycznych. Studenci zakończyć po przejściu wszystkich semestrów, po czym napisać pracę licencjacką i zdania egzaminu dyplomowego.

Dentystyczne Badania higieniczne przygotowanie studentów do przeprowadzenia procedury higieny i profilaktyki, w szczególności badanie jamy ustnej, profilaktycznych i kosmetycznych zabiegów stomatologicznych, stomatologicznej edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia jamy ustnej, samodzielnej pracy w edukacji dzieci i dorosłych, a także ustne Instruktaż higieny. Dentystyczne Badania higieniczne są oparte na współczesnej wiedzy medycznej, w tym, oprócz procedur higieny jamy ustnej, zdrowia i urody, którego celem jest zapewnienie naturalnej i atrakcyjny wygląd, dobre samopoczucie i ochronę przed niszczącym działaniem środowiska, stylu życia i zmian odbywają się w wyniku choroby. Dental higieny pracy używa pojęć z zakresu psychologii, pedagogiki i socjologii w profilaktyce chorób i rozwoju zachowań prozdrowotnych i obejmuje prowadzenie szkoleń dla pielęgniarek i asystentów dentystycznych dentystycznych z wykształceniem średnim.

Absolwent studiów stomatologicznych higieny jest profesjonalnie przygotowany do wyzwań ciągle zmieniającym się rynku pracy. Badania są ustawiane w obszarze kształcenia w zakresie nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej. Absolwent posiada przygotowanie interdyscyplinarne w trzech dziedzinach: medycyny i stomatologii, psychologii i edukacji, a także ekonomii i marketingu. Absolwent powinien mieć możliwość korzystania z języka obcego zgodnie z wymogami na poziomie B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europejskiej oraz posługiwać się językiem specjalistycznym w celu radzenia sobie na europejskim rynku pracy oraz rozszerzyć jego lub jej umiejętności na podstawie ogólnie dostępnej wiedzy specjalistycznej zawarte w czasopismach internetowych w Internecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Polski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Polska - Poznań, Lublin Voivodeship
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Polska - Poznań, Lublin Voivodeship
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą